Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pikey
3 godziny temu, Gość Aga398 napisał:

U mnie dzisiaj 37+1 wiec juz ciaza donoszona;)

I za chwile bedzie mala z Wami 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario

Aniolkowa Mamusia,bardzo mi przykro ,kolejna strata i jeszcze kryzys😞Nawet nie mogę sobie wyobrazić co czujesz.Nie wyobrażam sobie gdyby to mnie spotkało ,mam kochającego męża i jak do tej pory nigdy mnie nie zawiódł ,powiedział coś przykrego wiem że zawsze mogę na niego liczyć .Oby to się nigdy nie zmieniło .Bardzo mi przykro kochana,myślami jestem z tobą.Iguana pewnie że pamiętamy cię .Trzymamy kciuki aby wszystko było dobrze.Dziewczyny które mają za chwile termin,czekamy na zdjecia maluszków naszych forumowych ❤️Będzie dobrze kochane nie stresujcie się my dałyśmy radę to i wy dacie .Okropny ból ,Sandawilla,Pikey jak wasze skarby.U nas wszystko Ok za chwile Bruno kończy 4 miesiące .Jest taki kochany ,nie mogę się nim nacieszyć ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario cudnie wygladacie 🙂

u nas dni leca jak szalone, zaczyna coraz wiecej gaworzyc do nas. Straszny smieszek. Jest kochany 💙

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iguana13

Aga389 czuję się całkiem dobrze, chociaż już ciężko. Zazdroszczę zaplanowanego cc. Strasznie się boje, że na samym końcu coś się wydarzy, nie przeżyłabym tego. 

Cudowne te wasze dzieciaczki i zazdroszczę, że już możecie je tulić 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mario- mama super, dzidzius do calowania tylko! 🥰

U nas ok, Krysia coraz wiecej czasu spedza na zabawie, nadal nieznosi lezec na brzuchu, 😥

Jest coraz wieksza ale i tak gdzies kolo 10centyla jesli chodzi o wage a kolo 30 jesli chodzi o dlugosc, ale lekarka mowi ze jest ok, bo rownomiernie przybiera.

Maz czyta jej ksiazki po angielsku ja po polsku, i juz zaczyna troche reagowac, smiac sie, jak czytamy to co juz zna

Dziewczyny, jeszcze ciut i wasze cuda beda z wami 🥰 Obie Agi, Iguana, Patunia...

Patunia, jak sie czujesz Kochana w tym szpitalu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Dziewczyny u mnie juz tylko 4 dni... Jak doczekamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey
23 minuty temu, Gość Aga 88 napisał:

Dziewczyny u mnie juz tylko 4 dni... Jak doczekamy

Wow! Doczekacie, napewno 🥰

A co z ta chusta? Bedziesz kupowac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Tak, ale dopiero jak sie urodzi. Chce spbie to zamowic w ramach jakies prezentu odwietkowego:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Pikey licze ze zostalo 1'5 tyg i 1-2 czerwca juz bedzie po. Dowiem sie w czwartek.

Aga kladziesz sie we wtorek czy dzien wczesniej??

Dziewczyny po cc. Powiedzcie mi jak to bylo. Ile dni najgorszych?? Zastanawiam sie czy po cc bede dala rade chodzic, ogarniac wszystko w domu w miare normalnie?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Aga88 to już zaraz 🙂 trzymam kciuki)) 

Aga398 ja się czułam fatalnie po cesarce wiadome wstałam w szpitalu i ogarnialam bo musiałam ale w domu dużo mąż pomagał. Mnie bardzo ciągnęła blizna i miałam silne bóle głowy później przeszło ale naprawde trzeba uważać nie dźwigać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga398- mnie postawili na nogi wieczorem po cc, wyszlam ze szpitala po 36godz od cc, normalnie chodzilam od razu, ale pierwsze 4 dni byly troche trudne, bardziej ze wzgledu na szok po wszystkim, nie ciagnelo bardzo, dali mi leki przeciwbolowe ale odstawilam po niecalym tyg bo bylo do przezycia, a nie chcialam jakby co zeby w mleku bylo.

Na pierwszy spacer wyszlysmy po tygodniu, mala w chuscie, ja dalam rade niecala godzine.

Trzeba sie oszczedzac, nie wiesz jak cie zszyja, wiec na rane trzeba uwaza.

Mi sie szwy rozpuscily po 6 tyg, co do dnia jak mi lekarz powiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga 88- to jak bedziesz kupowac to kup w miare cienka, bo sie spocisz w lecie jak mops 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Aga398 przede wszystkim nie podnoś głowy jak mówią pielęgniarki to unikniesz bólu głowy. Po pionizacji staraj się jak najczęściej wstawać i chodzić, rana będzie ciągnąć ale pamiętaj żeby nie chodzić "zgięta " tylko wyprostowana. Ja w szpitalu po cc byłam 4 doby, dostawałam caly czas przeciwbólowe kroplówki, ale w przedostatni dzień prosiłam o zmniejszenie dawki a w domu wrazie czego brałam paracetamol. Pierwszy tydzień to masakra, dużo teściowa i mąż pomagali, ja dodatkowo jeszcze miałam problem z nawałem mlecznym i dostałam zapalenia piersi. Można powiedzieć że po dwóch tygodniach wróciłam do życia:p ale rana caly czas dawała o sobie znać, zanim się do końca wygoi to trochę potrwa. Pamiętaj żeby nie dźwigać tak jak któraś tu wcześniej pisała. Jeśli masz możliwość zeby ktoś z tobą byl przez pierwsze tygodnie to korzystaj, u mnie mąż wziął opiekę w pracy na 2 tyg no i teściowa przychodzila z pomocą, co było wybawieniem jak mały wieczorami miał kolki a ja fizycznie nie miałam tyle siły żeby non stop z nim chodzić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Aga idę we wtorek rano. Też się mega boje tej cesarki i tego jak sobie po niej dam radę. Jednak wiem, ze poród naturalny byłby dla mnie zbyt stresujący - młody jest za duży, a ja cały czas bym się bała, że coś mu się stanie. W trakcie cesarki myślę, że nie ma prawa mu się nic stać, co najwyżej mi. Dam znać jak to wygląda... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama Aniołka Olka

Aga tak jak kk24 pisze, nie podnoś głowy. Moja pierwsza CC - okropieństwo. Dwa tygodnie dochodziłam do siebie, zeby w miarę normalnie funkcjonować czyt. Chodzić. Ale też była to CC nagła, na pół żywca, dla ratowania mnie i synka (*). Druga CC, wstałam po 6 godzinach, pierwsze kilka godzin było trudnych, na drugi dzień śmigłami bez problemu, wiadomo, chodziłam wolno ale bez żadnych boli itp. nie brałam ani za pierwszy i drugim razem leków przeciwbólowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Mario, ale bąbelek fajny ten nasz Bruno. Wyglądasz pięknie.

Aniołkowa Mamusiu nie daj się sprowokować i zaszczuć, to najwyraźniej manipulant i szantazysta, wiecej pewnie gada niz zrobi. Ja bym uszykowała dyktafon jesli sa grozby karalne. Zbieraj argumenty kochana. Przede wszystkim ogarnij jakis adres, gdzie mozecie sie schronic jakby mu odwalilo calkowicie, badz w kontakcie z rodzina, znajomymi, zeby liczyl sie ze slowami, a jak sie nie liczy to zeby miec swiadkow i odkladaj pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniołkowa mamusia bardzo mi przykro. Aż ciężko cokolwiek napisać.

Mario ślicznie wyglądacie. 

Aga 88 powodzenia we wtorek. Trzymam kciuki za Was. Po cichu zazdroszczę 😉

Unie w szpitalu nudy. Dzisiaj Kasia dała popalić bo nie dała sobie zrobić ktg, tak szalała, że tętno skakało, uciekało znów ja trzeba było szukać. Aż w końcu wzięli mnie na badanie przepływów. Przepływy w porządku. Mam dużo wód płodowych, ale mieszczą się w normie. Brzuch mam ogromny. Od poniedziałku dostaje heparynę no i garści leków na ciśnienie. Ciśnienie jest w normie.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Aga 88 zycze udanego porodu. Trzymaj sie, ale zlecialo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Patunia- dobrze ze kontroluja, ja tez mialam tone wod- a podczas porodu to sie lalo i lalo, a polozna tylko podloge scierala 😂

Beda cie do konca trzymac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikev sama nie wiem na początku mówili że ok 40 TC. Wczoraj coś wspomnieli o skończonym 38, a może 37 ale to będzie zależało od kondycji małej. Zaczynają się też u mnie jakieś takie skurcze, ale nie reguralne. Przy nich boli mnie miejsce gdzie jest blizna po cc, ale tak w środku. Będę z nimi rozmawiała w przyszłym tygodniu jak to widzą.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Aga,ja po cesarce czułam się nawet w miarę w szpitalu o 8 rano mi robili a o 18 wstałam na pionizację .Wiadomo najgorzej wstać a później juz jakoś idzie .W szpitalu dostawałam kroplówki i leki wiec było w miarę gorzej później w domu .Jeden dzień miałam bardzo kryzys ze nie miałam siły nawet się podnieść na łóżku .Na szczęście mąż miał wolne 3 tygodnie i był ze mną .Robil wszystko wiec doszłam do siebie.Mi się szwy zaczęły rozchodzić na ranie i bolało bardzo ale później było juz coraz lepiej .Rodzilam dwa razy naturalnie i raz cc.Powiem wam że przy naturalnych też długo dochodziłam do siebie.Szczegolnie po pierwszym długo mnie wszystko ciągło do dołu a byłam młodziutka 22 lata wiec nie ma reguły .Porody miałam szybkie obydwa i wiadomo ból był ale to się tak szybko zapomina .Dziewczyny nie bójcie się porodu czy to cc czy naturalny.Dacie radę ,wszystko idzie przezyc a nagroda później jest taka słodka ❤️Nasze wyczekane skarby .Trzymam kciuki za was .Patunia za ciebie tez żebyś juz w końcu przytuliła maleństwo i nie musiała  tam leżeć w tym szpitalu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario cudnie wyglądasz.  A Bruno uroczy .  

My mamy ciężkie dni za sobą.  Alicja ostatnio była bardzo niespokojna i rozdrażniona. 

Dziś już lepiej.  

Pozdrawiam was wszystkie 😘

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Enamel

Mario cudne zdjęcie 😃 Piękna mama z dorodnym synkiem😘

Ja dzisiaj po usg prenatalnym, wszystko ok, nie ma się do czego przyczepić 😉 Zdecydowałam się na test pappa, tak że czekamy jeszcze tydzień - półtora na kolejne wyniki. Lekarka, która mnie dzisiaj badała stwierdziła, że nie uniknę rozszerzenia diagnostyki co najmniej o badanie wolnego płodowego DNA. Zobaczymy co powie moja pani doktor. W każdym razie dzisiaj - kamień z serca. Stres mnie tak wykończył, że padłam po obiedzie i spałam cztery godziny. 
Aga 88 mocno trzymam kciuki, wtorek należy do Ciebie 😃

Patunia kolejnych takich nudnych dni😉 niech mała rośnie spokojnie, już niedługo ją przytulisz 😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Patunia- jeszcze chwilka i ciaza bedzie donoszona a wtedy moze samo cos sie rozkreci 😀 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...