Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nadzieja666

Patunia trzymam kciuki za Was 😘 bądź silna dasz radę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Patunia wspolczuje. Ja jestem przerazona na sama mysl o szpitalu. Łapie mnie ostra panika ....aga jak sytuacja u Ciebie? Lepiej z mężem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

MamoJulianka super, chociaż ciężko, ale takie ciężko to coś zupełnie innego. 

Kasik zbij homocysteinę. Ja biorę na to modulator homocysteiny, jest bez recepty.

Agnieszka dzięki za te słowa, podejrzewam że nie było Ci wtedy łatwo w latach 90. chodzić wtedy po szpitalach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
Godzinę temu, Fiolka87 napisał:

Kasik masz słabiutką D3, koniecznie ją podbij. Powinnaś mieć wynik min. 60. A robiłaś badania na krzepliwość? I hormony? Szczególnie progesteron. 

Dzisiaj robilam tylko tyle, jeszcza ANA1 ale nie ma wyniku. Tak właśnie podejrzewam, ze bede musiala brac wit D ale nie wiem ile i boje sie na własną rękę suplementowac. W srode mam wizytę u gin wiec podpytam o to. Krzepliwosci teraz nie robiłam. A homrmonow tez nie bo nie wiem jakie kurcze. Progesteron to chyba w konkretnym punkcie cyklu powinnam badac a ja narazie jeszcze jestem podczas poronienia i nie wiem kompletnie. Beta jeszcze sie utrzymuje bo jest 49, wiec się jeszcze zeruje. 

O homocysteine tez musze lekarke zapytac no i o dalsze badania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamajulianka

Kasik B12, D3 niedobór, żeby donosić zdrowa ciążę musisz to podbić. B12 metylokobalamina a D3 w kroplach przy twoim wyniku 10tys +K2 spokojnie. Homocysteina też do lekkiej poprawy. 

Nurkowanie jutro mały kończy miesiąc ale to wczesniaczek więc tak naprawdę nie widać tego co byłoby u noworodka terminowego ale ja w nim widzę różnicę jest bystry, patrzy na nas oczkami jak mówimy i słucha. Córka się w nim zakochała chętnie go karmi i przebiera, pokarmu mam dużo bez problemu karmię go tylko swoim odciagnietym  i jeszcze mrożę, jednak gdybym odeszła od butelki i dawała samą pierś to już waga nie idzie tak ładnie dlatego czekamy jeszcze z pięściami chociaż do przekroczenia 3 kg i zobaczymy. Powoli odwiedzają nas babcie i dziadkowie cała rodzina bardzo się cieszy, tesciu płacze że szczęścia, długo czekaliśmy na ten cud, znajomi i dalsza rodzina również się ciesza, bo prawie nikt nie wiedział że jestem w ciąży, oprócz rodzeństwa rodziców i teściów 😉 przez ostatnie miesiące też nigdzie nie wychodziłam. Jutro wrzucę jakąs fotkę Wojtulka. 

Patunia trzymam mocno za ciebie kciuki , łatwo nie jest teraz w szpitalach, ja siedziałam prawie miesiąc, dasz radę kochana

Aga398 rzaadko mam czas żeby siedzieć na necie ale jak przeczytałam o Tobie kilka dni temu to nie ukrywam że siedzisz mi w głowie kochana, martwię się o Ciebie, mi jest ciężko teraz, mam chyba depresję poporodową, mały jest kochany, mogłabym go zacalowac, ale nie ogarniam swojej głowy od kilku dni zauważyłam, w szpitalu było też nie wesoło, mam wsparcie męża i córki i nie wyobrażam siebie żebyś została teraz sama. Może porozmawiaj z mężem, co się stało to się nie odstanie ale jesteś teraz ważna ty i dziecko, jeśli potrafisz schowaj wszystkie zle i przykre doświadczenia, żale i bądźcie w tej jakże ważnej chwili razem, nie wiem czy dobrze piszę, ale choć na jakiś czas daj sobie pomóc, jeśli to możliwie. Bardzo ci kibicuje, życie pisze różne scenariusze, mam nadzieję że wszytsko skończy się dobrze i będziecie razem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasik wit d na pewno za niska. Nie boj sie sama suplementowac zaden lekarz nie rpzepisze Ci dawki takiej ktora szybko podbijesz. Ja mialam jakos 27 czy 29 i bralam 12tys na wlasna reke. Dopiero w ciazy sie balam tyle brac to zmniejszylam. Daj znac jak ana bedzie.

Pikey wiesz co mi sie cisnie na jezyk! Wszystko jest nie tak. Pijechalam do tego lekarza a on zamiast byc super milym i do gadki gosciem okazalo sie ze ma zly dzien! Nie umowil mi cc dopiero dowiem sie 28maja gdzie moj ginmowil ze zrobi tak jak kazdej czyli albo 29maj albo 1 czerwca... ale powiedzial mi ze moze jeszcze sie rozmysle! Ot podejscie. I dal mi rade. Nie urodzic do tego 39tc wrrrr. Jestem dodatkowo wsciekla i przerazona co teraz. Jak sie zacznie wczesniej to chyba zostane na lodzie....

MamaJulianka dziekuje Ci za te slowa❤ boje sie tego jak cholera ze zlapie mnie depresja. Juz wczesniej pisalam o tym jak bylo ok ze zabieraja dziecko na dlugo, ze zalezalo mi na kp bez butelji i ze przez to mozna wpasc w depresje. A tu jeszcze doszla ta sytuacja... ja na poczatku ciazy myslalam ze nie ma rzeczy ktora po urodzeniu tego wymarzonego cudu doprowadzilaby mnie do depresji. A przeciez Twoj Wojtus tez jest wyczekany...

Co do meza to nie odpuszcze.. dostal szanse 2 tyg temu i ja zmarnowal.. wyprowadzil sie tak jak Wam pisalam, blagal, prosil ale wyszlam z domu jak wrocilam to go nie bylo. Corka cierpiala niesamowicie. Pisala do niego nast. Dnia zeby przyjechal wiec byl. Przyszedl rozmawiac do mnie, nie bylo milo. Ale okazalo sie ze spi w aucie... po tylu latach mam na tyle szacunku do niego ze nie pozwolilam na to. Pozwolilam mu wrocic ale ma oddzielny pokoj, zyje sobie sam, nie jestesmy razem i corka wie ze nie wiadomo czy sie pogodzimy. Przychodzi rozmawiac codziennie ale jak wraca z prscy to mnie az trzesie. Nienawidze go zaw To co zrobil! Mam w sobie tak skrajne emocje ze  sobie z nimi nie radze...

Prosi, blaga, placze ale zaufac nie potrafie. Pierwszym krokiem jest terapia poki nie urodzilam i to jego propozycja ale ja sama czuje ze tego potrzebuje bo nie radze sobie

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Aga też się boje że wcześniej urodze i nikt mi nie zrobi cc. Ostatnio mam takie napady paniki, że wstaje i płacze w srodku nocy, albo w dzień. Strasznie boje się sn tym bardziej, że przewidywana waga synka to ponad 4 kg a ja jestem drobna...a takie paniczne płacze też nie służa donoszeniu ciazy do terminu. Co do męża, to tak jak pisze MamaJulianka - dla mnie teraz też jest dużym wsparciem. Nie wiem co się u Was stało, ale pomyśl, czy to co sie stalo jest warte tego co teraz przezywasz...Nie chce mówić, że Twoja zlosc jest potegowana hormonami, ale może tak byc. Widze po sobie, że na koncowce kest na prawde ciezko psychicznie. Myśl o sobie i dziecki i rob tak, żeby Wam było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Dziewczyny polecicie jakas witaminę D3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Gość Kasik napisał:

Dziewczyny polecicie jakas witaminę D3?

Ja medverita polecam z pipetka do tego k2mk7 koniecznie 

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Aga to widze mamy teraz takie same zmartwienia z porodem😞 moja tez ma byc ponad 4kg...  mysle ze hormony na pewno utrudniaja mi poradzenie sobie z tymi emocjami. Ale zrobil cos takiego czego nie moge wybaczyc tak latwo. Co dla mnie w ogole ciezko wybaczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mama Julianka- cudnie ze maly rosnie, w koncu dopiero co mial sie rodzic, a tu juz miesiac! A mamusi mleczko najlepsze 😀

Aga398- poszukajcie pomocy, bo i wasza corcia cierpi i ta ktora zaraz bedzie. Ja zawsze mysle sobie ze przeciez z jakiegos powodu ludzie sa razem, ze to co Was polaczylo moze da sie odkurzyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Pikey w srode mamy pierwsza wizyte u terapeuty. Zgodzila sie przyjac nas pilnie z racji porodu.

Boje sie tylko troche ze dla niej w porownaniu do problemow jakie maja ludzie to bedzie "blahe". Bardzo zastanawiam sie jak podejdzie do tego. 

W srode mam tez okuliste i bede blagala o skierowanie na cc zeby miec spokojna glowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Aga398- jak jest dobry terapeuta to napewno nie powie ci ze uwaza ze twoj problem jest niewazny,zaden problem nie jest blahy, a wasz i tak jest powazny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Enamel

Moska śliczna dziewczynka, od razu cieplej na sercu 😍

Aga 398 bardzo Ci współczuję tak trudnej emocjonalnie sytuacji przed porodem. Mogę sobie wyobrazić co przeżywasz bo mam niestety podobne doświadczenia z pierwszego małżeństwa. Decyzja o wspólnej terapii bardzo dobra, myślę, że dobrze by było gdybyś miała też jakieś spotkania indywidualne. Daj sobie czas,  nie musisz podejmować żadnych nagłych decyzji, poobserwuj, zastanów się nad różnymi wariantami przyszłości, przygotuj się na spokojnie. Przytulam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Enamel

Moska śliczna dziewczynka, od razu cieplej na sercu 😍

Aga 398 bardzo Ci współczuję tak trudnej emocjonalnie sytuacji przed porodem. Mogę sobie wyobrazić co przeżywasz bo mam niestety podobne doświadczenia z pierwszego małżeństwa. Decyzja o wspólnej terapii bardzo dobra, myślę, że dobrze by było gdybyś miała też jakieś spotkania indywidualne. Daj sobie czas,  nie musisz podejmować żadnych nagłych decyzji, poobserwuj, zastanów się nad różnymi wariantami przyszłości, przygotuj się na spokojnie. Przytulam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Fiolka- jak po wizycie? I badaniach?

Gabi- jak sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

moska śliczna córa - jaka już duża! Kiedy to minęło? Patunia jak sytuacja u Ciebie? Aga decyja o terapii dobra. Wspołczuje sytuacji. Inaczej to powinno teraz wygladać, ale wierzę,że dasz radę cokolwiek z tego nie wyjdzie. Dziewczyny u mnie stres już coraz wiekszy. Strasznie boje się porodu. Chciałabym żeby to juz było za mną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikey wizyta przeniesiona na 21.05, a dzień wcześniej mam USG. Ostatnio byłam na pobraniu krwi. Wyniki będą akurat na wizytę. Wizytę przenieśli żeby właśnie były wszystkie wyniki bo na kwasy czeka się 5 dni. Wczoraj mnie Maly nastraszyl bo cały dzień się wogóle nie ruszał i jeszcze nie mogłam znaleźć serduszka. Wieczorem znalazłam, ale takie słyszalne jakby z daleka, że detektor nawet uderzeń nie naliczał. Położyłam się spać po północy a ten wtedy się obudził i się obijał o brzuch jak na imprezie w remizie 😆

• Lubię to 1

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Fiolka- to sie musialas wystraszyc, jak sie Witus urodzi to bedziesz miala co mu opowiadac 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Melduje że u nas wszytsko w porządku 🙂 mieliśmy trudniejszy czas w domku,.ale to zrzucam na hormony i okres poporoodowy. Teraz jest wszytsko w porządku. A mały jest przecudowny. Zakochani jesteśmy w nim po uszy😍 Mamy już pierwsze spacerki za sobą. Pozdrawiamy wszystkie ciocie, i życzymy tym które na dniach przywitają swoje dzidzie, szczęśliwych porodów ❤️ My dziś kończyny mie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Melduje że u nas wszytsko w porządku 🙂 mieliśmy trudniejszy czas w domku,.ale to zrzucam na hormony i okres poporoodowy. Teraz jest wszytsko w porządku. A mały jest przecudowny. Zakochani jesteśmy w nim po uszy😍 Mamy już pierwsze spacerki za sobą. Pozdrawiamy wszystkie ciocie, i życzymy tym które na dniach przywitają swoje dzidzie, szczęśliwych porodów ❤️ My dziś kończymy miesiąc 😍

Screenshot_20200517-230155.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/gcgj5h9.png
2006 - córcia
11.2017 6tc (*) 06.2018 22tc (*) 11.2018 6tc (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Melduje że u nas wszytsko w porządku 🙂 mieliśmy trudniejszy czas w domku,.ale to zrzucam na hormony i okres poporoodowy. Teraz jest wszytsko w porządku. A mały jest przecudowny. Zakochani jesteśmy w nim po uszy😍 Mamy już pierwsze spacerki za sobą. Pozdrawiamy wszystkie ciocie, i życzymy tym które na dniach przywitają swoje dzidzie, szczęśliwych porodów ❤️ My dziś kończymy miesiąc 😍

http://fajnamama.pl/suwaczki/gcgj5h9.png
2006 - córcia
11.2017 6tc (*) 06.2018 22tc (*) 11.2018 6tc (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

MamoJulianka,cudowny jest❤️Te pierwsze dni zawsze są najgorsze później juz się wejdzie w rytm i juz wiesz co jak z czym.Moska1,śliczna dziewczynka i te oczęta piękne 😍Fiolka to ci synuś strachu narobił ,pewnie drzemkę sobie uciął dłuższa .Aga,dobra decyzja z terapià może uda się jeszcze wszystko posklejać ,może dzidziuś was zbliży teraz,życzę ci tego bardzo.Patunia a ty jak się czujesz wszystko Ok .Ja ciesze się każda chwila z mężem ,mamy go jeszcze tydzień ❤️Bruno rośnie jak na drożdżach oprócz wymuszenia w dzień na rękach jest kochany.Wieczorem o 19 kładę go do lozeczka i zasypia przy karuzeli.Śpi do 3 w nocy ,budzi się na mleczko i śpi dalej do 6,7.Na noc zagęszczam mu juz kleikiem ryżowym .Zaczynamy tez juz po mału soczku troszke podawać ale mu smakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...