Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

MamoJulianka śliczny jest Wojtuś i trzymam kciuki żeby przybierał ładnie i żebyście wyszłi w sobotę. Fiolka tylko nie szalej za bardzo z malymi rozmiarami bo Miloszek tez byl większy  z usg o 2 tygodnie i w 36 tygodnoy urodził się z wagą 3680 i 56 cm...Termin pierwszy miałam na 26.08 a od połówkowych wpisany 17.08 I tak ustalano na koniec cc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadzieja ja kąpie co drugi dzień. Ona strasznie płakała...więc wolę jej nie stresować . Dopiero od niedawna jest spokój. Latem będę codziennie. 

A nocki...do tej pory są 2-3 pobudki . My po pierwszej pobudce śpimy razem. Tylko tak dam radę funkcjonować w dzień ...mam dwóch chłopców, dla których też muszę funkcjonować normalnie .  

My dziś kończymy 2 miesiące 

Screenshot_20200430-070838_Gallery.jpg

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

MamamJulianka mały przystojniak z Wojtusia. Ja po cc to 2 tygodnie krwawienia i 2 tyg takiego plamienia. U mnie najgorzej było przez pierwsze dni w szpitalu bo byłam sama, a jak wróciłam do domu to albo mąż albo teściowa do pomocy  🙂

Nadzieja ja kąpałam codziennie bo mały miał kolki a kąpiele go uspokajały bardzo 🙂 fajnie że udaje ci się karmić, jakich nakładek używasz?? U nas z synkiem się nie udało a też mam płaskie brodawki i chce się przygotować. 

Fiolka gdzie kupujesz wyprawkę?? W sensie jakiś lokalny sklepik czy sieciowi?? Ja teraz nie poszaleje bo mam dużo po starszku, ale pamiętam jaka to była przyjemność z wyprawka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

MamoJulianka cieszę się że się odezwałaś jo już się martwiłam. Świetnie że wszystko jest w porządku. A możesz karmić z piersi czy tylko z butelki? Niech Wojtuś rośnie zdrowo. Trzymam kciuki za sobotnie wyjście. 

Aga 88 to będziesz miała piękny prezent na dzień matki. Mój gin chciał mnie umówić na dzień dziecka, ale on pracuje w prywatnej klinice i wydać 3,5 tyś na poród nie bardzo mi się uśmiecha. Będę w normalnym szpitalu rodziła. Koło 37 tyg będę dzwoniła się umówić. 

Fiolka współczuję bólu zęba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka Wojtuś, jakie słodkie maleństwo. Obyście szybko wrócili do domku 😘 

Bożka2408 nie kupowałam właśnie małych rzeczy typu 56 i mniejszych. Kupowałam tylko 62 i 68. Jak się urodziłam to byłam duża, mój mąż też mimo, że był z ciąży bliźniaczej. Stwierdziłam, że poczekam i jeśli pod koniec mi powiedzą, że dziecko duże to sobie daruję malutkie. Mam chyba 2 kompleciki takie malutkie od siostry po jej dzieciach (nieużywane bo mimo że przed terminem to były z nich duże klocki 😏). Najwyżej dokupię na bieżąco. Na razie tylko trochę ciuszków kupiłam. Wyposażenie jeszcze nie. Jedynie łóżeczko mam wybrane na olx u babeczki, ma mi wysłać. 

Kk24 kupiłam trochę na stronie 5-10-15 bo mieli promo do 70%, na próbę wzięłam 4 pakiety bidziaków i jeden pajaców ze strony Sinsay (zastanawiałam się jak z jakością), że strony Lidla też sporo zamówiłam. No i trafiłam na otwarty sklep Kubuś jak wracałam od lekarza w środę, więc kupiłam kilka rzeczy i miałam możliwość zobaczenia wózków na żywo bo w necie wyglądały kompletnie inaczej. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
5 godzin temu, Gość Nadzieja666 napisał:

Dziewczyny a powiedzcie mi jak wyglądały Wasze pierwsze nocki? I jak często kąpiecie swoje maleństwa sa różne szkoły jedni mówią codziennie potrm słyszę ze co drugi dzień. 

Ja kapie co drugi dzień, a nocki pierwsze to było wstawanie na karmienie co 2h i jak tylko jeknal to wstawalam na proste nogi, i obsjesja ze sie moze przydusic. Teraz juz jest ok i tak nie panikuje 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
43 minuty temu, Fiolka87 napisał:

MamaJulianka Wojtuś, jakie słodkie maleństwo. Obyście szybko wrócili do domku 😘 

Bożka2408 nie kupowałam właśnie małych rzeczy typu 56 i mniejszych. Kupowałam tylko 62 i 68. Jak się urodziłam to byłam duża, mój mąż też mimo, że był z ciąży bliźniaczej. Stwierdziłam, że poczekam i jeśli pod koniec mi powiedzą, że dziecko duże to sobie daruję malutkie. Mam chyba 2 kompleciki takie malutkie od siostry po jej dzieciach (nieużywane bo mimo że przed terminem to były z nich duże klocki 😏). Najwyżej dokupię na bieżąco. Na razie tylko trochę ciuszków kupiłam. Wyposażenie jeszcze nie. Jedynie łóżeczko mam wybrane na olx u babeczki, ma mi wysłać. 

Kk24 kupiłam trochę na stronie 5-10-15 bo mieli promo do 70%, na próbę wzięłam 4 pakiety bidziaków i jeden pajaców ze strony Sinsay (zastanawiałam się jak z jakością), że strony Lidla też sporo zamówiłam. No i trafiłam na otwarty sklep Kubuś jak wracałam od lekarza w środę, więc kupiłam kilka rzeczy i miałam możliwość zobaczenia wózków na żywo bo w necie wyglądały kompletnie inaczej. 

Bodziaki z sinsay super i polecam kopertowe bo te zwykle trochę ciensze. Pajace cienkie ale to szybko malenstwo wyrasta wiec ja teraz sie calkiem przerzuce chyba na sinsay 🙂

nakladki na sutki kupujcie najmniejszy rozmiar z medela, ja mam duży cyc ale takie male kazala kupić laktacyjna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamajulianka

Patunia karmię butelką swój pokarm, bo on nie ma siły szybko się męczy z butelki a co dopiero z piersi, ale przystawiam go i przyzwyczajam powoli bo jak się wzmocni napewno będzie y próbowali przejść na pierś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666
6 godzin temu, Gość Kk24 napisał:

MamamJulianka mały przystojniak z Wojtusia. Ja po cc to 2 tygodnie krwawienia i 2 tyg takiego plamienia. U mnie najgorzej było przez pierwsze dni w szpitalu bo byłam sama, a jak wróciłam do domu to albo mąż albo teściowa do pomocy  🙂

Nadzieja ja kąpałam codziennie bo mały miał kolki a kąpiele go uspokajały bardzo 🙂 fajnie że udaje ci się karmić, jakich nakładek używasz?? U nas z synkiem się nie udało a też mam płaskie brodawki i chce się przygotować. 

Fiolka gdzie kupujesz wyprawkę?? W sensie jakiś lokalny sklepik czy sieciowi?? Ja teraz nie poszaleje bo mam dużo po starszku, ale pamiętam jaka to była przyjemność z wyprawka 🙂

Ja kupiłam z Madela są bardzo fajnego materiału i genwrlanie polecane ttlko zmierz sobie brodawke i dobry rozmiar kup. Ja jestem bardzo z nich zadowolona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666
8 godzin temu, Sandawilla napisał:

Nadzieja ja kąpie co drugi dzień. Ona strasznie płakała...więc wolę jej nie stresować . Dopiero od niedawna jest spokój. Latem będę codziennie. 

A nocki...do tej pory są 2-3 pobudki . My po pierwszej pobudce śpimy razem. Tylko tak dam radę funkcjonować w dzień ...mam dwóch chłopców, dla których też muszę funkcjonować normalnie .  

My dziś kończymy 2 miesiące 

Screenshot_20200430-070838_Gallery.jpg

Jaka słodycz 🙂 Boziu ale ten czas leci 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Gość Mamajulianka napisał:

Patunia karmię butelką swój pokarm, bo on nie ma siły szybko się męczy z butelki a co dopiero z piersi, ale przystawiam go i przyzwyczajam powoli bo jak się wzmocni napewno będzie y próbowali przejść na pierś

Tez tak robilam. Wiem ile to wysilku kosztuje. Powodzenia z przejściem na piers

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

Dziewczyny które brały w ciąży Acard. Czy zalecił Wam go lekarz jeszcze przed ciążą czy dopiero na pierwszej wizycie w ciąży?  Zastanawiam się czy mogę go zacząć brać jeszcze przed i bez konsultacji z lekarzem,czy nie zaszkodze..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość Bubu napisał:

Dziewczyny które brały w ciąży Acard. Czy zalecił Wam go lekarz jeszcze przed ciążą czy dopiero na pierwszej wizycie w ciąży?  Zastanawiam się czy mogę go zacząć brać jeszcze przed i bez konsultacji z lekarzem,czy nie zaszkodze..

Ja zaczelam brac w trakcie ciazy, gdzies po prenatalnych i odstawilam w 36tyg

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bubu ja zaczęłam brać 7 miesięcy po poronieniu jak nie mogłam w ciążę zajsc .Akard niby poprawia ukrwienie macicy . No i zaraz w następnym cyklu udało mi się. Brałam tak jak okropny Ból pisze do 36 tyg . Nigdy żadnemu lekarzowi się nie przyznałam że biorę. 

Aniołek 31.08.2018 http://fajnamama.pl/suwaczki/qukf8qr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

MamoJulianka dziękuję za odpowiedź co do karmienia. Mam nadzieję że się uda przejść na pierś, chociaż nie słyszałam jeszcze o tym a tak panicznie się boję tego że nie będę mogła z jakiegoś powodu karmić od początku. Mam też ostatnio problemy z ciśnieniem. 

Soniamalutka, Sandawilla dziewczyny  śliczne. Jak ten czas leci. Dzieci tak szybko rosną.

Dzisiaj mam koszmarny dzień. Ciśnienie skacze, beczeć mi się chce z byle powodu. Dobrze że się już kończy. Mam nadzieje że jutro będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
5 godzin temu, Gość Bubu napisał:

Okropny ból brałaś z zalecenia lekarza?

Tak bo z pappa mi wyszło jakies tam prawdopodobieństwo 1:78 i takie sa zalecenia zeby brac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
4 godziny temu, Soniamalutka napisał:

Karolcia pozdrawia wszystkie ciocie.Za 3 dni kończymy 4 miesiace😀

received_262623408213444.jpeg

Piekna 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Okropny ból a robilas amnio albo jakieś inne badanie typu nifty ze względu na wynik testu pappa?? Mi też wyszło podwyższone ryzyko a lekarz mi nic nie wspominal o acardzie 😞 ale ja mam niski poziom płytek krwi może dlatego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, słodkie te Wasze maleństwa. Jak tak się napatrzę to nie mogę się doczekać swojego szkraba ☺️

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, jak wkleić suwaczek? Mam już link ale nie wiem gdzie to wkleić. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Fiolka doczekasz się nie obejrzysz się kiedy . Ten czas naprawdę tak szybko zasuwa. Zdaje się dopiero rodzilam A już 4 miesiące A z suwaczkiem na tym nowym forum nie pomogę bo nie wiem jak. Wkurzajace to forum się zrobiło po tych zmianach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia, konto, ustawienia konta, ustawienia i tam jest sygnatura 😉 mam nadzieje ze dobrze wytłumaczyłam

nie, nie robiłam dodatkowych badan, tylko polowkowe

Edytowane przez Okropny bol

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...