Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czekając na cud

Jestem w trakcie poszukiwań lekarza, znaleźć jakiegoś normalnego w Olsztynie graniczy z cudem naprawdę wszyscy tylko kasę biorą a nie mówią nic konkretnego, nie wysyłają na badania . Tysiące myśli mam, bo przecież test miałam pozytywny kilkakrotnie niestety moje endometrium nie pozwala na zagnieżdżenie się jajeczka . 

Po 2 próbach i 2 porażkach czas szukać kliniki specjalistycznej , chyba że mój nie będzie chciał. 

4 lata po ślubie i kaszana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gość Czekając na cud napisał:

Jestem w trakcie poszukiwań lekarza, znaleźć jakiegoś normalnego w Olsztynie graniczy z cudem naprawdę wszyscy tylko kasę biorą a nie mówią nic konkretnego, nie wysyłają na badania . Tysiące myśli mam, bo przecież test miałam pozytywny kilkakrotnie niestety moje endometrium nie pozwala na zagnieżdżenie się jajeczka . 

Po 2 próbach i 2 porażkach czas szukać kliniki specjalistycznej , chyba że mój nie będzie chciał. 

4 lata po ślubie i kaszana

Bardzo mi przykro że jednak się nie udało 😔.Najważniejsze żeby się nie poddawać i szukać dalej rozwiązania.

Ja po 1 poronieniu tez byłam w klinice MamaJulinka ostrzegał mnie żeby uważać i w sumie miała rację .W klinikach raczej nastawieni sa na uzyskanie ciazy a nie szukanie przyczyn  Zrobili mi kupę badan ale pod inseminacja na którą mieliśmy już wyznaczony termin .Ostatecznie zaszłam w 2 ciążę przed sama inseminacja i dostałam kupę leków. Ciaza niestety poroniona 😔 znów rozwój zatrzymał się na wczesnym etapie, nawet serduszka nie było. W klinice nie mieli na mnie pomysłu stwierdzili że może za małe dawki leków a może za późno. Nie poddalismy  się i szukaliśmy dalej. Tym razem u immunologa i tu wyszły duże problemy po mojej stronie 🙄 .Teraz czekam na początek leczenia immunologicznego i zobaczymy co czas przyniesie.

Nie zrozum mnie źle że na pewno w klinice ci nie pomogę bo tego nie wiem .Pisze to żebyś wiedziała że można jeszcze szukać gdzie indziej.Ostatecznie nie żałuję że pojechaliśmy do kliniki to też było potrzebę chociaż po to żeby wiedzieć że tam też akurat mi nie pomogę.

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018,13.11.19[*]

Leczenie immunoligiczne -Łodz On.teratozoospermia2%3%9%:) ,DFI20%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulinka

Bardzo dobra podjęła decyzję z tym szpitalem. Teraz jesteś już pod opieką lekarzy i jesteście bezpieczni .

Komentarz lekarki ,brak słów. Oby nigdy nie znalazła się w takich sytuacjach w jakich jesteśmy my .Choć może by jej się przydało🤔 bo chyba życie za mało ja doświadczyło jeżeli gada taki głupoty .

Starania od 07.07.18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga398

Kawał kobiety nosisz pod sercem 🤗bardzo się cieszę że u Ciebie wszystko dobrze

Starania od 07.07.18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beza33

Czekając na cud bardzo mi przykro że się nie udało ściskam mocno. MamaJulianka ma rację acard i heparyna by się przydała. 

Aga398 super wiesci dużo zdrówka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beza33

Czekając na cud bardzo mi przykro że się nie udało ściskam mocno. MamaJulianka ma rację acard i heparyna by się przydała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beza33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beza33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Mój mąż chodzi i gada że ma forum że niektórych kobietom beta się myliła że mam się nie wysilać bym poczekała 2 tyg. Bo okresu nie ma a ja ze złości przebiegłam 3.5 km

Kochane dziewczyny sama już jestem skołowana nie wiem gdzie się udać w tych tematach jestem zielona .

Czytałam właśnie gdzieś że nie wszystkie kliniki pomagają w zajęciu i inne kobiety szukają pomocy gdzieś indziej.

Ja mam nieregularne cykle z tendencją do polipów i endometrioze muszę zbadać jeszcze tarczyce moja siostra na nią choruje .

Widzę kochane że macie duże doświadczenie w tym temacie ja mam 28 lat a czuje się przy was jak podlotek . Chociaż od 4 lat się staram o dziecko jak widać nie udaje się . Mój mąż wyjeżdża za granicę ponad to i naprawdę rzadko bywa w domu więc nie wiem jak to ugryźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Mój mąż chodzi i gada że ma forum że niektórych kobietom beta się myliła że mam się nie wysilać bym poczekała 2 tyg. Bo okresu nie ma a ja ze złości przebiegłam 3.5 km

Kochane dziewczyny sama już jestem skołowana nie wiem gdzie się udać w tych tematach jestem zielona .

Czytałam właśnie gdzieś że nie wszystkie kliniki pomagają w zajęciu i inne kobiety szukają pomocy gdzieś indziej.

Ja mam nieregularne cykle z tendencją do polipów i endometrioze muszę zbadać jeszcze tarczyce moja siostra na nią choruje .

Widzę kochane że macie duże doświadczenie w tym temacie ja mam 28 lat a czuje się przy was jak podlotek . Chociaż od 4 lat się staram o dziecko jak widać nie udaje się . Mój mąż wyjeżdża za granicę ponad to i naprawdę rzadko bywa w domu więc nie wiem jak to ugryźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny! 

Z mężem staramy się o dziecko od marca zeszłego roku. W lutym się udało, ale niestety poroniłam. Dostałam najpierw tabletki na wywołanie, a na drugi dzień miałam łyżeczkowanie. Powiedzcie mi proszę jak szybko po tym zabiegu zaszłyście znów w ciążę?? 

Dziś byłam ba kontroli u lekarza. Jestem niepocieszona, bo Pani doktor powiedziała mi, że gdyby to było tylko poronienie indukcyjne (przez tabletki) to można starać się od razu po pierwszej miesiączce, ale po łyżeczkowaniu należy poczekać minimum 4 miesiące... Jestem załamana, bo chcieliśmy starać się od razu. Czytałam dużo w internecie i sporo dziewczyn zachodziło szybko po zabiegu i wszystko było dobrze, że te zalecenia nijak się mają do rzeczywistości i, że sporo lekarzy już od tego odchodzi... Byłam przekonana, że usłyszę, że można po miesiączce się starać, a to klapa... Myślicie, że byłoby bardzo nieodpowiedzialne, gdybyśmy za żel starania od razu? Ja i tak się martwię, że nie uda się od razu, więc każdy kolejny miesiąc tylko przeciągnie starania. 

Jak był u Was? Lekarze kazali wam czekać? Ile po zabiegu łyżeczkowania zaszłyście w kolejną ciążę? Proszę odpowiedzcie, bo nie wiem co myśleć  😞

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Madziulaa napisał:

Cześć dziewczyny! 

Z mężem staramy się o dziecko od marca zeszłego roku. W lutym się udało, ale niestety poroniłam. Dostałam najpierw tabletki na wywołanie, a na drugi dzień miałam łyżeczkowanie. Powiedzcie mi proszę jak szybko po tym zabiegu zaszłyście znów w ciążę?? 

Dziś byłam ba kontroli u lekarza. Jestem niepocieszona, bo Pani doktor powiedziała mi, że gdyby to było tylko poronienie indukcyjne (przez tabletki) to można starać się od razu po pierwszej miesiączce, ale po łyżeczkowaniu należy poczekać minimum 4 miesiące... Jestem załamana, bo chcieliśmy starać się od razu. Czytałam dużo w internecie i sporo dziewczyn zachodziło szybko po zabiegu i wszystko było dobrze, że te zalecenia nijak się mają do rzeczywistości i, że sporo lekarzy już od tego odchodzi... Byłam przekonana, że usłyszę, że można po miesiączce się starać, a to klapa... Myślicie, że byłoby bardzo nieodpowiedzialne, gdybyśmy za żel starania od razu? Ja i tak się martwię, że nie uda się od razu, więc każdy kolejny miesiąc tylko przeciągnie starania. 

Jak był u Was? Lekarze kazali wam czekać? Ile po zabiegu łyżeczkowania zaszłyście w kolejną ciążę? Proszę odpowiedzcie, bo nie wiem co myśleć  😞

Madziula przykro mi. Niektóre dziewczyny tu z forum nie doczekały pierwszej miesiączki. To od Ciebie zależy czy czujesz się na siłach. Moim zdaniem powinnaś porobić jakies podstawowe badania na razie i porządnie przygotować się do następnej ciazy, suplenentowac w razie niedoborów 

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekając na cud- bardzo mi przykro...

Nadzieja znalazłaś te opaski juz? Rodzisz w profamilii? Na rycerskiej zamknęli porodowke, jest dostępna tylko dla kobiet w ciazy z koronawirusem i dla porodów przedwczesnych... moja koleżanka juz pracuje po 12h bo maja 3 zakażenia ponoc 

atdci09ke8x812kv.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Zastosuje się do.waszych rad kobietki jesteście bardziej pomocne niz lekarze naprawdę bardzo wam dziękuję każdej z osobna jesteście jak rodzina  internetowa całuski ode mnie. Dzięki wam wiem i ci pytać i prosic lekarzy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Mi lekarz kazał odczekać 3 MSC po, bo wszystko musi się zagoić i niestety chyba na to wyjdzie że poczekam . Obecnie jestem przed 2 @ która nie chce przyjść 😠

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Mi lekarz kazał odczekać 3 MSC po, bo wszystko musi się zagoić i niestety chyba na to wyjdzie że poczekam . Obecnie jestem przed 2 @ która nie chce przyjść 😠

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamoJulianka dobrze że pojechałaś. A powiedz mi czułaś te skurcze? Doktorka franca.

Aga duża dziewczynka. Cieszę się że wszystko jest dobrze.

Czekając na cud bardzo mi przykro. Ale mam pewne wątpliwości. Beta nie wyszła, a jeśli rysowała się kreską na teście to powinna być wyższa niż czułość testu. Są sytuacje że test wychodzi fałszywie dodatni. Szczególnie że on bardzo wcześnie wyszedł.  Poczytaj o tym. Jeszcze raz bardzo mi przykro.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda 36

Czekając na cud

Jeśli miałabym Ci doradzić jakie badania powinnaś zrobić to napewno wymaz z pochwy i... Clamedia metoda PCR i bakterie. Prolaktyna napewno. 

Ja również będę je robić jeśli będę mieć taką szansę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

MamoJulianka trzymaj sie, pisz co sie dzieje i nie daj im sie, nie po to tyle przeszlas, zeby teraz jakich bezmyslny fartuch komentowal i ocenial. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Czekajac na cud przykro mi. Musisz skupic sie na zalezieniu dobrego lekarza. To jest klucz do sukcesu. Aga ja mam przestac brać jutro .... Strasznie się boje... 33 tc. Duża masz córe. Ja mam wizyte za tydzień jak mi nie odwołają. Troche boję sie robić badania teraz. MamaJulianka trzymam kciuki za Was! Bedzie dobrze, bo synek już duży i silny! A lekarki nie słuchaj.... w szpitalu trzeba zamknąć uszy na komentarze, nie brać tego do siebie. To jest trudne, ale w sumie nie masz wyjścia. Moze jutro bedzie inny lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

Czekając na cud bardzo mi przykro, ale musisz być myśli że następnym razem się uda :) kto wie może będziemy następnym razem testować :) 

Madziulaa ja miałam wywoływane poronienie samymi tabletkami, a mimo to lekarze też karzą odczekać minimum 3 miesiące do 6... 

Dziewczyny a ja mam do Was pytanie. Czy luteina i Duphaston zapobiega tylko poronienia czy przy obumarciu też może pomóż? Żeby dziecko się rozwijało? I acard tak samo w jakiej sytuacji się bierze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

Czekając na cud bardzo mi przykro, ale musisz być myśli że następnym razem się uda :) kto wie może będziemy następnym razem testować :) 

Madziulaa ja miałam wywoływane poronienie samymi tabletkami, a mimo to lekarze też karzą odczekać minimum 3 miesiące do 6... 

Dziewczyny a ja mam do Was pytanie. Czy luteina i Duphaston zapobiega tylko poronienia czy przy obumarciu też może pomóż? Żeby dziecko się rozwijało? I acard tak samo w jakiej sytuacji się bierze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...