Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina26
10 godzin temu, Patunia87 napisał:

Witam wieczorową porą. Byłam dziś na prenatalnych trzeciego trymestru. Kasi nic nie urosło co lekarz uwiecznił nawet w trójwymiarze 😂. Rośnie równo. Waży 1557g. Wszystkie parametry wielkościowe odpowiadają 30 TC. Serduszko bije miarowo 138/min. Szyjka w porządku ( nie powiedział wymiarów), ilość wód też. Położna życzyła mi powodzenia bo nie wie czy się jeszcze zobaczymy w takiej sytuacji jak jest i przewidują.

IMG_20200406_210424.jpg

Jak dobrze zajrzeć od czasu  do czasu  na forum i ujrzeć takie piękności i dobre nowiny u moich ,,starych '' dziewczyn 😍😁 .

Witam też nowe dziewczyny widzę że  przybywa sporo dziewczyn z takimi doświadczeniami, przykro mi że i wy doświadczacie takich problemów i smutków. Kiedyś i dla nas zaświeci słońce i przyjdą lepsze czasy.

Załamana

Trzymam kciuki za Ciebie kochana, trzymaj się.

Nadzieja

Kurczę ale ten czas leci za chwilkę przedstawisz nam nowego obywatela 😉Powodzenia życzę najpiękniejszego porodu jaki tylko może być 🤗

Czekając na cud

Powodzenia w testowaniu obyś ujrzała dwie kreseczki 😁.Co ja bym dała żeby już zacząć starania i znów testować ehh 🙄.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulinka

A co u Ciebie ? Jak się czujesz ?

Starania od 07.07.18
Aniołki:25.11.2018,13.11.19[*]

Leczenie immunoligiczne -Łodz On.teratozoospermia2%3%9%:) ,DFI20%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Ewelina 26

Jutrobędzie testowanie👍👍 chociaż w 20 DC miałam 3 pozytywne testy tzn. cienkie kreseczki 👍👍 MMA nadzieję że wyjdą już 2 grubaśne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Ewelina 26

Jutrobędzie testowanie👍👍 chociaż w 20 DC miałam 3 pozytywne testy tzn. cienkie kreseczki 👍👍 MMA nadzieję że wyjdą już 2 grubaśne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Nietoperek

Gratulacje 👍

Oby dzidzia rozwijała się zdrowo to teraz najwaniejsze 😍 Dbaj o siebie kochana 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Nietoperek

Gratulacje 👍

Oby dzidzia rozwijała się zdrowo to teraz najwaniejsze 😍 Dbaj o siebie kochana 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nietoperek gratuluję 😘

Ewelina powodzenia! Widzę że super działania i plany! Teraz napewno się uda. 

U mnie w czwartek zacznie się 34tc i czym dalej tym bardziej pod górkę. Martwię się bo ciśnienie z każdym tygodniem coraz wyżej. Pozatym zależy od dnia raz czuję się lepiej, raz robię coś tylko do południa typu szybko obiad ogarnąć bo później już dętka i leżę... Ale z tym ciśnieniem to dziś chyba przepakuje torbę i zastanawiamy się z mężem czy do szpitala na IP nie jechać, nie chciałabym żeby teraz tam mnie trzymali... Ale jak będzie rosło to nie będziemy się zastanawiać i trzeba jechać... Kardiolog i gin już rozkładają ręce. Wczoraj wieczorem 140/103 dziś rano 134/99 woda z cytryną i leki nie pomagają. Szukam po teściowych soku z aronii, czarnej porzeczki wyczytałam że pomaga. Dziewczyny co jeszcze? Może wiecie?

http://fajnamama.pl/suwaczki/gcgj5h9.png
2006 - córcia
11.2017 6tc (*) 06.2018 22tc (*) 11.2018 6tc (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka gdzieś mi się obiło o uszy, że pomaga albo zakwas z buraka albo sok z buraka, nie pamiętam teraz które to było. Tylko oczywiście trzeba być regularnym. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

MamoJulianka podobno jeszcze czerwony  grapefruit. Ogólnie zdrowa dieta. Teraz to skomplikowane ale wiem że robią dziewczyny badanie moczu przy nadciśnieniu. Jak jest np. białko to jest źle. Jeszcze jeden jakiś czynnik występuje to wskazuje już o stanie przedrzucawkowym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

MamoJulianka podobno jeszcze czerwony  grapefruit. Ogólnie zdrowa dieta. Teraz to skomplikowane ale wiem że robią dziewczyny badanie moczu przy nadciśnieniu. Jak jest np. białko to jest źle. Jeszcze jeden jakiś czynnik występuje to wskazuje już o stanie przedrzucawkowym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka jeszcze sok z pomidora, tylko bez soli. Ogólnie sól należałoby ograniczyć przy nadciśnieniu. 

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Boże dziewczyny płakać mi się chce 

Bola mnie jajniki zauważyłam żywa czerwona krew na papierze płakać mi się chce 

Umówiłam się na prywatną wizytę dziś na 15 ale cała się trzęsę że po ptakach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Boże dziewczyny płakać mi się chce 

Bola mnie jajniki zauważyłam żywa czerwona krew na papierze płakać mi się chce 

Umówiłam się na prywatną wizytę dziś na 15 ale cała się trzęsę że po ptakach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekając na cud dużo masz tej krwi? Mnie co prawda nic nie bolało wtedy, ale w 7 tygodniu miałam krwawienie żywo czerwoną krwią. Nie b to jakiś krwotok. Poszłam pod prysznic i w tym momencie poczułam jak mi coś kapie. Krew. Rozpłakałam się, zawołałam męża i od razu w auto i na IP. Tam zobaczyłam bijące serduszko. Musiałam leżeć od tamtej pory plackiem i brać duże ilości luteiny + duphaston. Teraz jestem w 17tyg+2 dni. 

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Czekajac na cud idz dzis koniecznie do lekarza albo na ip. Tak jak napisala Fiolka- ona tak miala, najadla sie strachu, a synek w drodze :) MamaJulianka ja Ci niestety nie pomoge bo mam odwrotny problem - niskie cisnienie 90/60. Czasami ledwo z łóżka sie zwloke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Czekajac na cud idz dzis koniecznie do lekarza albo na ip. Tak jak napisala Fiolka- ona tak miala, najadla sie strachu, a synek w drodze :) MamaJulianka ja Ci niestety nie pomoge bo mam odwrotny problem - niskie cisnienie 90/60. Czasami ledwo z łóżka sie zwloke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Dość sporo było tej krwi na tym papierze ale już nie leci wzięłam nospe i leżę plackiem brzuch mnie pobolewa jak na miesiączkę martwię się bo to moja 2 ciąża gdzie 1 to poronienie 

Czekanie do 15 na prywatną wizytę to wieki mój lekarz nie przyjmuje w ogóle więc idę do jakiegoś z łapanki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Dość sporo było tej krwi na tym papierze ale już nie leci wzięłam nospe i leżę plackiem brzuch mnie pobolewa jak na miesiączkę martwię się bo to moja 2 ciąża gdzie 1 to poronienie 

Czekanie do 15 na prywatną wizytę to wieki mój lekarz nie przyjmuje w ogóle więc idę do jakiegoś z łapanki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Fiolka 87 obyś miała rację

Cieszę się że u ciebie wszystko w porządku ciąża daje w kość i to jak kobieta non stop musi się denerwować czy wszystko jest w porządku z dzieckiem.

Jestem taką panikarą że szok ale to wszystko bo tak pragnę mieć zdrowe dziecko 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda 36

Czekając na cud weź magnez tylko dobrze wchłanialny i dupka jeśli masz...to napenow pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda 36

Czekając na cud weź magnez tylko dobrze wchłanialny i dupka jeśli masz...to napenow pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Mam tylko witaminy dla kobiet w ciąży tam jest wszystko zaraz wezmę ech ale mam nerwy jeszcze 1 h i jadę do lekarza 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...