Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda 36

Dziewczyny wy mnie rozumiecie jedynie. Dobrze mówicie. Będę mieć żal do swojego faceta. On zmienił zdanie co do dziecka mówi że za stary że dziecko będzie się go wstydziło... Że ja będę wszystko musiała robic kolo dziecka ok zgodziłam się na wszytko poczym po pół roku zmienił zdanie i mówi że powinnam być c z młodszym ktory da mi dziecko... I walczę o ten związek miłość do niego. Teraz widzę że jest jeszcze bardziej zdecydowany nie mieć dziecka po jego zachowaniu  będę z nim rozmawiać na ten temat ale wiem jak to się skończy. Każe mi podjąć decyzję bo on nie chce dziecka i będę musiała zdecydować... I tego się boje. Nie rozmawiać o tym z nim ale że on się nie przekona i nie ugnie pomimo że mnie kocha. Ja o tym myślę i dorastam powoli do decyzji jakbym miała ja podjąć. A boje sie również że zostanę sama albo że nie będę mieć tego co mam z nim tego uczucia... Były poważne rozmowy na ten temat i tłumaczenia. Ludze się że ziemi zdanie dla mnie....

Dziękuję że mnie wspieracie i piszecie to dużo dla mnie znaczy bo nikt inny jak tylko wy mnie rozumiecie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda 36

Dziewczyny wy mnie rozumiecie jedynie. Dobrze mówicie. Będę mieć żal do swojego faceta. On zmienił zdanie co do dziecka mówi że za stary że dziecko będzie się go wstydziło... Że ja będę wszystko musiała robic kolo dziecka ok zgodziłam się na wszytko poczym po pół roku zmienił zdanie i mówi że powinnam być c z młodszym ktory da mi dziecko... I walczę o ten związek miłość do niego. Teraz widzę że jest jeszcze bardziej zdecydowany nie mieć dziecka po jego zachowaniu  będę z nim rozmawiać na ten temat ale wiem jak to się skończy. Każe mi podjąć decyzję bo on nie chce dziecka i będę musiała zdecydować... I tego się boje. Nie rozmawiać o tym z nim ale że on się nie przekona i nie ugnie pomimo że mnie kocha. Ja o tym myślę i dorastam powoli do decyzji jakbym miała ja podjąć. A boje sie również że zostanę sama albo że nie będę mieć tego co mam z nim tego uczucia... Były poważne rozmowy na ten temat i tłumaczenia. Ludze się że ziemi zdanie dla mnie....

Dziękuję że mnie wspieracie i piszecie to dużo dla mnie znaczy bo nikt inny jak tylko wy mnie rozumiecie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Magda- ja tez mysle ze jak on cie tak bardzo'kocha' to jak moze patrzec na kobiete swojego zycia ktorej serce sie rwie do kazdego wozka ktory mija, sciska ja jak przechodzi kolo pan z brzuchem a on na to nic.... Tak bardzo kocha... Basia chyba napisala ze wiedzial ze ma mloda kobiete i wiedzial ze bedzie chciala rodzine... I do tego mowienie ze to ty masz podjac decyzje...jak wygodnie.

Przykre to bardzo ale jak za 10-15 lat bedzie juz za pozno to co Ty zrobisz?

A kolezanka ci doradza ze mozesz nie miec milosci i tego faceta... A co jesli dasz sobie szanse na spotkanie takiego co i bedzie cie kochal i rodzine bedzie chcial miec?

Ile jest historii kobiet ktore zaraz po rozstaniu spotykaly tego wlasciwego?

Ja wierze ze zycie jest jak szafa z rzeczami- jesli ja oproznisz i dasz przestrzen, to nim sie obrocisz i znow jest pelna, jakos tak wychodzi. Wszechswiat nie lubi prozni. A bycie matka, jesli masz instynkt to nic ci tego nie zastapi. 

I nawet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud
8 godzin temu, Gość Bubu napisał:

A idziesz dzisiaj do tego lekarza? 

Do lekarza pójdę w czwartek. Planowaną miesiączkę mam w środę, a dziś miałam brązowe upławy koleżanka mówi, że to pozostałości po starej miesiączce oby miała rację. A tak nawiasem mówiąc mam żyły po bokach brzucha łudze się że to to 😉

Czeka na mnie test ciążowy który zrobię  dniu spodziewanej miesiączki bo boje się że to ciąża biochemiczna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud
8 godzin temu, Gość Bubu napisał:

A idziesz dzisiaj do tego lekarza? 

Do lekarza pójdę w czwartek. Planowaną miesiączkę mam w środę, a dziś miałam brązowe upławy koleżanka mówi, że to pozostałości po starej miesiączce oby miała rację. A tak nawiasem mówiąc mam żyły po bokach brzucha łudze się że to to 😉

Czeka na mnie test ciążowy który zrobię  dniu spodziewanej miesiączki bo boje się że to ciąża biochemiczna 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubu

Czekając na cud to jeszcze kilka dni przed Tobą :) wiem, że pewnie to ciężkie ale nie myśl o tym co ma być to będzie :) myslalam,że dzisiaj wypada Ci czas na @

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud
25 minut temu, Gość Bubu napisał:

Czekając na cud to jeszcze kilka dni przed Tobą 🙂 wiem, że pewnie to ciężkie ale nie myśl o tym co ma być to będzie 🙂 myslalam,że dzisiaj wypada Ci czas na @

Niestety bardzo była bym szczęśliwa bo bym miała test kolejny za sobą i umówiona wizytę a tak to ... 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wieczorową porą. Byłam dziś na prenatalnych trzeciego trymestru. Kasi nic nie urosło co lekarz uwiecznił nawet w trójwymiarze 😂. Rośnie równo. Waży 1557g. Wszystkie parametry wielkościowe odpowiadają 30 TC. Serduszko bije miarowo 138/min. Szyjka w porządku ( nie powiedział wymiarów), ilość wód też. Położna życzyła mi powodzenia bo nie wie czy się jeszcze zobaczymy w takiej sytuacji jak jest i przewidują.

IMG_20200406_210424.jpg

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka. Dziękuję za miłe słowa  od dziewczyn które jeszcze o mnie pamiętają 🙂

Tak,to prawda 21.03.2020 w pierwszy dzien wiosny otrzymałam najlepszy prezent jaki mogłam, a mianowicie cudowna córkę-Lidkę. 

Warto walczyć chociaz czasmi te nasze walki są długie i pełne łez. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mialam sie pytac ktora nastepna w kolejce do rodzenia?

Nadzieja? Chyba Ty, tak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Nietoperek cudnie 🙂 gratuluję 🙂

Pikey chyba ja... Termin mam na 21.04 

Patunia noo to też już kawał babeczki 🙂 ale zazdroszczę wizytę też bym chciała 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Nietoperek cudnie 🙂 gratuluję 🙂

Pikey chyba ja... Termin mam na 21.04 

Patunia noo to też już kawał babeczki 🙂 ale zazdroszczę wizytę też bym chciała 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadzieja to już możesz się brać 😉 pogoń trochę, poszalej może co ruszy 🙂 Jak to szybko zleciało. Dopiero co my się starały 🙂

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nietoperek super prezent ☺️ u mnie miała być Emilka albo Ludka, gdyby była dziewczynka, miałam dylemat 😏

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Załamana
W dniu 4/4/2020 o 2:37 PM, Gość bubu94 napisał:

Zalamana; przed Toba trudny czas choć może jeszcze serduszko zabije moze ten sprzęt był wadliwy, trzymam kciuki 😘 Ja tez poszłam do drugiego lekarza na konsultacje liczyłam, że ten pierwszy sie pomylił ale niestety.. 

❤️

Jutro idę do szpitala na USG, czekałam tydzień. To był najgorszy tydzień w moim życiu, pełen obaw i zmartwień. Jutro wszystko się wyjaśni. Z tego co zauważyliśmy z mężem to powiększyły mi się przez ten czas piersi, brzuszek trochę się zaokrąglił, nadal mam zachcianki co do jedzenia. Tak bardzo chcę żeby lekarz się mylił...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina26
W dniu 3/4/2020 o 8:01 PM, Gość Tojaka1 napisał:

Po wizycie. Serduszko bije, 17mm. 

Nurkowanie, Ewelina co słychać? 

Hej ,miło ze pytasz 😊i że jeszcze on mnie pamiętasz 😉.

Bardzo się cieszę że u Ciebie dobre nowiny ❤😊 powodzenia mam przeczucie że tym  razem wszystko  pójdzie z planem 🤗.

A u mnie wszystko dobrze ale to ciągle czekanie jest męczące. Teraz czekam na 1 szczepienie limfocytami męża (22.04) przy obecnej sytuacji trochę sie boje ale nie jestem w stanie sama z nich zrezygnowac 🤷‍♀️i tak szczepienia koncze na poczatku czerwca a pod koniec czerwca powtarzam badania żeby sprawdzić czy coś się w mojej immunologii poprawiło  .Jeżeli będzie dobrze to od lipca zaczynamy starania a jeżeli nie to kolejna seria szczepień i kolejne 2 miesiące czekania 😬.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina26
W dniu 3/4/2020 o 8:01 PM, Gość Tojaka1 napisał:

Po wizycie. Serduszko bije, 17mm. 

Nurkowanie, Ewelina co słychać? 

Hej ,miło ze pytasz 😊i że jeszcze on mnie pamiętasz 😉.

Bardzo się cieszę że u Ciebie dobre nowiny ❤😊 powodzenia mam przeczucie że tym  razem wszystko  pójdzie z planem 🤗.

A u mnie wszystko dobrze ale to ciągle czekanie jest męczące. Teraz czekam na 1 szczepienie limfocytami męża (22.04) przy obecnej sytuacji trochę sie boje ale nie jestem w stanie sama z nich zrezygnowac 🤷‍♀️i tak szczepienia koncze na poczatku czerwca a pod koniec czerwca powtarzam badania żeby sprawdzić czy coś się w mojej immunologii poprawiło  .Jeżeli będzie dobrze to od lipca zaczynamy starania a jeżeli nie to kolejna seria szczepień i kolejne 2 miesiące czekania 😬.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina26
10 godzin temu, Nietoperek napisał:

Hejka. Dziękuję za miłe słowa  od dziewczyn które jeszcze o mnie pamiętają 🙂

Tak,to prawda 21.03.2020 w pierwszy dzien wiosny otrzymałam najlepszy prezent jaki mogłam, a mianowicie cudowna córkę-Lidkę. 

Warto walczyć chociaz czasmi te nasze walki są długie i pełne łez. 

Nietoperek ja też Cię pamiętam 😉 najszczersze gratulacje kochana 😁doczekałaś się na swój cud 🤗.Powodzenia w nowej roli życia ❤❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...