Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czekając na cud
49 minut temu, Gość Bubu napisał:

Pewnie jeszcze trochę za wcześnie, żeby lekarz Ci cos powiedział. U Nas na NFZ i tak nie ma żadnego porządnego lekarza więc cały czas prywatnie. 

Czyli na L4 jesteś cały czas od pierwszej ciąży tak?:)

Dokładnie tak przedłużam ile się da i tak kończyła mi się umowa więc było mi wszystko jedno

Bardzo się boje że poronie cały czas patrzę czy to ciąża czy może moje urojenia jest mi ciężko wiem że jak już pójdę do lekarza uspokoję się trochę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

Fiolka chyba normalne. Ja też tak miałam w tej ciąży. Na połówkowych miałam w okolicy 145-150. Z poprzednich ciąż też tyle mi się kojarzy. Gratuluję synka 🥰 co do tej zmiany na szyjce, skoro bolała to może był jakiś ala pryszcz. Samo wyszło. 

Tojaka gratuluję. Cieszę się że serduszko bije.

Czekając na cud za wcześnie na stwierdzenie ciąży przez lekarza Na USG nic nie zobaczy. Jeśli masz mieć przepisane leki to idź na wizytę. Ja na Twoim miejscu bym najpierw betę zrobiła jak masz gdzie. 

Załamana w szpitalu i tak zrobili by Ci USG z przepływami. Nie podjęli by się zabiegu gdyby nie mieli pewności. 

Każdej z Was dziewczyny które straciły ciążę współczuję. Wiem co czujecie. Nie poddawajcie się!

Dziś miałam problem z wyczuciem ruchów. Mała była bardzo spokojna. Jak nigdy. Czułam tylko przesuwania pod dłonią ale w środku nic. Po południu jednak się rozkręciła. Bardzo boli mnie też brzuch w jednym miejscu. Bolą chyba mięśnie, jakby zakwasy albo jakby coś miało pęknąćp, pewno się naciągają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Fiolka87 napisał:

Tojaka super, że serduszko bije, oby do przodu 🙂 

A propo serduszka. Dziewczyny, czy serduszko zwalnia w ciąży? Tzn. Miałam cały czas ponad 160 uderzeń (161-168). Teraz na wizycie we Wrocławiu biło 161, a 2 dni później i drugiego ginekologa 159. Dzisiaj uruchomiłam detektor i skakało tak, pokazywało 145-154. Nie wiem, czy powinnam się martwić, czy to normalne. 

Fiolka87 tak serduszko zwalnia. Do końca ciąży powinno bić właśnie w okolicach 140 razy/min. Norma to 110 - 150, z tym, że na Twoim etapie wartości powyżej 150 będą jeszcze zdażać się często, bo serduszko nie zwolniło jeszcze do tych odpowiednich wartości, ale do tego zmierza. W trzecim trymestrze dopiero te wartości powinny się mieścić w tej normie, a to już będzie można kontrolować pod ktg 🙂

Moje Miłości:
Maja - osamotniona bliźniaczka - 28.06.2019 r.
Aureliusz - słońce po burzy - 07.12.2017 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka to super że wszystko dobrze i będzie następny chłopak forumowy❤️ Tojaka,wspaniała wiadomość . Nowe dziewczyny bardzo mi przykro że i was to spotkało ,z dnia na dzień będzie troszke lepiej .Jakie śliczne dzieciaczki dziewczyny i jak nam rosną 🥰My jutro kończymy 2 miesiąc ,Bruno juz pewnie waży koło 6 kg,dokładnie nie wiem bo szczepienie odwołali .Męczymy się jeszcze z kolkami wieczorami ale nie codziennie.Dziewczyny przy końcówce jak się czujecie ,dajecie radę ?Nurkowanie co u ciebie?Okropny ból ,Pikey ,Sandawilla co u was?Pozdrawiamy z Brunem

93E0DD40-367F-4B35-920C-BE1ECCEE467B.jpeg

Edytowane przez Mario 1

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario ciekawa jestem, czy to się może jeszcze zmienić. W ziraj czytałam post na fb (ciąża. Pytania i odpowiedzi), dziewczyna pytała, czy jeśli w 25 tyg. usłyszała jaka płeć od lekarza, to czy tak zostanie. Mnóstwo dziewczyn opowiadało jak to wyglądało u nich - bardzo często się to zmieniało na dalszym etapie, nawet w 34 tyg. u jednej. A jedną to przy porodzie się zdziwiła. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

2nn33e3k6sila981.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Fiolka- z tym serduszkiem to nie dosc ze bedzie troche zwalniac jak tu ktoras pisala, ale musza byc rozbieznosci w pimiarach, znaczy czasem musi bic szybciej czasem wolniej, to wlasnie sprawdzaja na ktg, musza byc wzrosty i spadki, wtedy ciesza sie ze ciaza zdrowa. 

To wlasnie bylo u nas problemem podczas porodu, na poczatku bylo bardzo ladnie, w gore i w dol, a potem byla praktycznie jedna linia, a to ponoc niedobrze i to bardzo. 

Sie rozpisalam, ale chcialam powiedziec ze nalezy sie cieszyc 🥰

Mario- u nas Krysia ok, ale chyba ma kolki, a ze karmie piersia to nie mam jak jej pokarmu zmienic 😉

Tak to u nas ma byc bardzo cieply weekend, podobno, ale jak sie wystawiam za okno to jakos tego ciepla nie czuc....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Patunia87  

Właśnie mam zamiar iść najpierw na krew bo wiem że to za wcześnie dopiero w 5 tyg powinno się iść z powodu wirusa nie wiem czy u nas laboratorium jest czynne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 8i

Dziewczyny super są Wasze dzieciaczki. Tak trudno mi uwierzyć, że też takiego bedziemy miec :))) okropny bol gdzie kupilas kocyl? Wlasnie szukam :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bubu94

Zalamana; przed Toba trudny czas choć może jeszcze serduszko zabije moze ten sprzęt był wadliwy, trzymam kciuki 😘 Ja tez poszłam do drugiego lekarza na konsultacje liczyłam, że ten pierwszy sie pomylił ale niestety.. 

Czekając na cud; ja też bym się bała na Twoim miejscu, w ogóle mam wrażenie ze nastepny raz nie potrafiłabym się cieszyc z ciązy chyba nikomu bym nie powiedziała do połowy ciązy. Ale nie martw się nie mamy na to wpływu musi tym razem się udac i wszystko byc dobrze 🙂 

Dziewczyny które juz mają maluszki Pozytywnie Zazdroszczę 🙂 mam nadzieje, że my też za rok będziemy tulic takie skarby ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
Godzinę temu, Gość Aga 8i napisał:

Dziewczyny super są Wasze dzieciaczki. Tak trudno mi uwierzyć, że też takiego bedziemy miec :))) okropny bol gdzie kupilas kocyl? Wlasnie szukam :))

Le pampuch 🙂 ten mam gruby taki, ale polecam Ci tez do otulania z jonami srebra bambusowe. Super mięciutkie 🙂

na pewno się dziewczyny doczekacie, jak ja dalam rade z jednym jajowodem to Wam tez sie uda 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Tojak cudownie 🙂

Fiolka super chłopak będzie 🙂

Mario, Okropny bol  ale cudne te Wasze dzieciątka 🙂

Dziewczyny nowe które dołączyły współczuję.... Wiem jak to boli ale z każdym dniem i miesiącem będziecie to inaczej czuć... Co nie oznacza ze zapomnicie ale wiem że i dla Was wyjdzie słoneczko 🙂

Czekając na cud dokładnie jak dziewczyny piszą trocje za wcześnie żeby cos było widać na usg... Teraz by sie przydała beta... Kurde ale teraz taka sytuacja.... 

Aga noo mi się udał dostać do dentysty ale i tak czeka mnie usunięcie,ponieważ ząb sie złamał.... 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Nadzieia666

Właśnie mnie to smuci ale podejdę w poniedziałek może jednak jest otwarte nie wytrzymam muszę wiedzieć. Narazie co rano mam mdłości nie mogę jeść aż do 12 lub dalej i zauważyłam że na wieczór też się zaczyna 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Fiolka,mi na prenatalnych powiedział że chłopak będzie i tak juz zostało za każdym razem było widać na usg tak się wystawiał 😂Okropny ból jaki słodziak ❤️Piękny kocyk i czapa ,ja mam z Lanilli w błękicie .Bubu94 doczekasz się kochana życzę ci tego bardzo ,ja na moje szczęście czekałam półtora roku od poronienia .Nie wierzyłam że się uda,inne dziewczyny tez są przykładem że marzenia się spełniają ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Pikey,Bruno tez ma kolki wieczorami ,próbowałam zmienić mleko ale nic to nie dało .Ponoć minie po 3 miesiącu .Oby bo bardzo mi go szkoda jak płacze wieczorami a ja nie mogę mu pomóc .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pikey

Mario- no oby minelo, bo tez mi sie serce sciskam, bo nic jej pomoc nie moge... Eh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1
7 godzin temu, Gość Pikey napisał:

Mario- no oby minelo, bo tez mi sie serce sciskam, bo nic jej pomoc nie moge... Eh.

Damy radę ,za chwile napewno im przejdzie ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3/4/2020 o 8:01 PM, Gość Tojaka1 napisał:

Po wizycie. Serduszko bije, 17mm. 

Nurkowanie, Ewelina co słychać? 

Tojaka cieszę się bardzo i trzymam kciuki żeby do końca było wszystko super. 

Dziewczyny które do nas dołączyły - witam i bardzo Wam współczuje. To okropne ile z nas musi to przeżyć. 

Synek 07.2015 

*Aniołek 02.2020 (12tydz)*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...