Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Patunia87 ja myłam chrześniaczke to miała tydzień, trochę się bałam, byłam młoda, na studiach. A tu takie maleńkie dzieciątko. Ale dałam radę 🙂 a malutka w kąpieli się bardzo uspokajała. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutek86
8 minut temu, Gość Kasik napisał:

Dziewczyny przyznać się szczerze, kiedy najwcześniej zaczelyscie robic test ciążowy? Ile przed spodziewana miesiączka?  😉

Kasik - ja już też chciałabym wiedzieć, testy kupione, czekają... bratowa namawiała mnie w weekend bym zrobiła, ona co 2 dni sprawdzała, czy się udało, ale u niej to trochę inna historia... trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabi123

Kasik ja też się staram 😉

Testów nie robię wcześniej niż dwa dni przed spodziewaną @

W poronionej ciąży zrobiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszedł cień cienia i już wiedziałam że to to, bo nigdy tak nie miałam 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda sss87

Dziewczyny dziękuję! Nawet nie wiem do której się zwrócic bo tyle miłych słów od tylu osób. Tak prenatalne mialam ok 2 tygodni temu, wszystko było dobrze, mimo już nie tak młodego wieku 33 lata 🙂 Ale wiecie jak to jest lekarze mówią swoje a ja we wszystko wątpię 🤦jakoś tak pewnie narazie mi zostanie. Ale właśnie forum bardzo podnosi na duchu, na szczęście tu sama piękne zakończenia chociaż początki były trudne u każdej z Was!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Rozum mówi żeby poczekać do spodziewanej miesiączki a test woła: zrób mnie! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda sss87

Okropny ból a gdzie rodzilas?? Jeśli mogę oczywiście spytać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nowa1

Czesc dziewczyny czy któraś z was brala duphaston? I pod koniec brania tabletek  miala mdłości? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Nadzieja to juz blisko😉

Ja robilam test 2 dni przed terminem i ledwo widoczna kreska, od razu poszlam wtedy na bete.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Kasik u mnie było jak u Ciebie i rozum zawsze przegrywał.  W straconej ciąży test zrobiłam dopiero 2 tyg po zaleglej @ bo sie ciazy nie spodziewalam,   więc potem robiłam testy jak tylko mnie natchnelo, żeby jak najwcześniej wiedzieć. Ile ja ich zuzylam 🤦‍♀️ Jednak faktycznie te najczulsze testy wyszły pozytywne już 5 dni przed spodziewanä @.  Trzymam kciuki za 2 kreski. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga398 u mnie całkiem nie źle, wiadomo czasem coś zaboli, pociągnie czy kłuje ale wszystko chyba w normie 🙂 brzuch już całkiem niezłej wielkości więc coraz ciężej ale grunt, że mała dobrze się rozwija 🙂

Najgorsze, że ten czas tak szybko leci, że przeraża mnie, że dziewczyny już się rozpakowują i nie obejrzę się a czas na mnie przyjdzie 😁

https://www.suwaczki.com/tickers/nzjdskjowywf8593.png
2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki/06.2019 6 tydz./07.2019 5 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
23 minuty temu, Gość smutek86 napisał:

Kasik - i jak? Zrobiłaś test?

Nadal walcze ze soba... Troche wcześnie jeszcze jest bo @ spodziewam sie w sobote.... Ale człowiek jest tak głupi... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Dziewczyny ktore mają problemy z tarczyca może mi pomożecie. robiłam dzisiaj badania krwi i martwi mnie wynik tsh 3,090 wydaje mi się za wysoki??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kk24 to za wysoki wynik. Zbadaj jeszcze FT4 bo to ważny hormon poza TSH i biegusiem do endokrynologa. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Ft4 też miałam zlecone i wynik 1.280, za tydzień mam wizytę u gina ale może jutro zadzwonię i zapytam co myśli 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Iguana no tak zostala nam Sandawilla, pozniej Nadzieja i kolejne my wszystkie😁

Kk24 na pewno za wysokie tsh. Bierzesz ogolnie leki na to juz??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Kk24 jeżeli jesteś w ciąży ( umknęłoi to, dużo nowych dziewczyn :() to reaguj szybko...To bardzo ważne, żeby hormony tarczycy byly wyregulowane w ciąży. Jak jestes w ciazy masz prawo do wizyty u specjalisty w ciagu 7 dni. Zapisz sie do endo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okropny Ból! Gratuluję Maleństwa! 🙂

KK24 moja przyjaciółka dwie ciąże miała prowadzone na wartościach ok. 4-5 tsh. Dopiero gdy w połowie drugiej skoczyło jej do 7 to lekarz zareagował i dostała leki. Ma z tych ciąż dwójkę zdrowych dzieci. Także nie stresuj się za bardzo, ale pokaż wyniki specjaliście. Trzymam kciuki, aby było dobrze. 

Fiolka przykro mi, że masz ciążę z takimi przebojami. Ale wierzę, że dobrze się skończy. 

Mnie udało się wyprosić CC jednak na 10.03. O ile dotrzymam do tego terminu, bo u mnie wszyscy chorzy. Ja dużo kaszlę i brzuch się mocno spina. Chłopcy od ponad tygodnia na zmianę gorączkują, więc ciężej z nimi niż zwykle, bo mocno marudni. Także krzyże już bolą. Zaczynam mieć tylko nadzieję, że jednak 29.02 się nie urodzi, bo w mojej rodzinie wszystkim wydaje się to świetnym żartem. 

Przez te chorobstwa nie mam siły i czasu na przygotowania. Nie wiem czy będzie miała w ogóle w czym chodzić.. i pomyśleć, że poszłam na zwolnienie, aby w końcu odpocząć, a ono mnie do porodu doprowadzi! 

Tak rzadko mam chwilę aby napisać, że już nie pamiętam nawet, komu chciałam jeszcze odpowiedzieć!

http://fajnamama.pl/suwaczki/3db9zqi.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
12 godzin temu, Gość Magda sss87 napisał:

Okropny ból a gdzie rodzilas?? Jeśli mogę oczywiście spytać

W Rzeszowie na rycerskiej.

Mario karmie moim mlekiem ale Odciagam bo maly nie lapie, ale strasznie sie mecze, placze bo tak.mnie bola piersi. Chyba przejdę na sztuczne bo nie chce popasc w jakas depresje bo juz jestem taka sfrustrowana jak przychodzi pora karmienia 😞

maly jest kochany, jest mega grzeczny. My w pt mamy wizyte u lekarza ale to chyba ze względu na ta zoltaczke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Tez mnie to forum denerwuje...

Dziękuję dziewczyny za tyle miłych slow 🙂 czekamy na nowe dziedziaczki teraz 🙂

ja tez robilam test dwa dni chyba przed @

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karmar

Cześć! Ogólnie jestem 2 cykl po łyżeczkowaniu. Miałam puste jajo. W 2 cyklu miałam owulacje Dc 22  wyszły paski oraz miałam płodny śluz ewidentnie. Tydzień gdzie ok po owulacji zauważyłam przy badaniu szyjki krew znaczy bardziej śluz zabarwiony krwią i tylko rano. Później już nie było. Dodatkowo bóle w dole brzucha jak na okres a jeszcze było za wczasu. Zrobiłam test w tamta sb dwa dni po tym śluzie i test negatywny. Od 2 dni teraz mam 38 dc przy badaniu szyjki rano mam zabarwiony śluz na różowo. Boli mnie trochę brzuch i krzyże tak jak na tydzień wcześniej. Mam rak ze śluz rano mam bardziej zabarwiony niż w ciągu dnia. Wieczorem tez trochę widać ale praktycznie w ogóle nie ma go zabarwionego. Najwiecej rano. Okres powinnam mieć za 1 dzień albo 2... nie mam pojęcia bo mam nieregularne cykle a miesiąc temu miałam 40 dniowy cykl i w 22dc tez owulacje. Co myślicie... pewnie przyjdzie okres... tak bym chciała już być w ciąży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karmar

A i jeszcze do tego mam parcie na pęcherz... co chwile bym chodziła do toalety sikać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario1

Okropny ból ,tez miałam sutki poranione aż do krwi w szpitalu dawałam butelkę bo nie mogłam się dotknąć a co dopiero karmić .Polozna podpowiedziała mi w szpitalu żeby kupić nakładki silikonowe na sutki.Mąż mi przywiózł i było o niebo lepiej.Z dnia na dzień goiło się i smarowałam jeszcze takim kremem na sutki.Zobaczysz ze tez ci się zagoją ja karmie teraz i butelka i piersią .Ja nie musiałam odciągać na bierząco jak mi pokarm naszedł to małego przystawialam .Po cesarce wogole pokarm nachodzi później ja miałam w sumie dopiero jak wróciliśmy ze szpitala do domu w sobotę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...