Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aga398

Magda mialas juz prenatalne?? Wierz mi ze wsparcie jakie ja tutaj dostalam to nikt mi nie dal.. rzadko kiedy dostajemy od najblizszych wsparcie, wszyscy wola unikac tematu. Ja w ciazy z corka bylam 8 lat temu, zero pojecia o tym ze cokolwiek moze byc nie tak po 12tygodniu a i ze tyle poronien do 12tyg jest to dla mnie byloby nie do pojecia. Zero stresu to byla piekna ciaza... 13 tc niby nie tak daleko ale najgorszy okres jest za Toba to juz ogromny przelom😉 jak potrzebujesz wsparcia to zostan tu z nami😉 ostatnio na tym forum same dobre wiesci mimo ze nazwa nie pasuje😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magda wiem co czujesz. Ja straciłam ciążę w 10 tygodniu i też miałam zabieg. Teraz mimo że wszystko dobrze strach ciągle jest. Nic nam innego nie pozostaje tylko próbować z tym walczyć. Myślałam że jak będę czuła ruchy będzie już dobrze. Nachodzą mnie jednak ciągle czarne myśli. 

Dziś mieliśmy gości. Cały dzień w ruchu. Goście pojechali a ja czekam na jakikolwiek ruch. Mała dzisiaj bardzo słabo aktywna. Mam nadzieję że ją za chwilę poczuję bo już zaczynam schizować. 

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik
7 godzin temu, Patunia87 napisał:

Magda wiem co czujesz. Ja straciłam ciążę w 10 tygodniu i też miałam zabieg. Teraz mimo że wszystko dobrze strach ciągle jest. Nic nam innego nie pozostaje tylko próbować z tym walczyć. Myślałam że jak będę czuła ruchy będzie już dobrze. Nachodzą mnie jednak ciągle czarne myśli. 

Dziś mieliśmy gości. Cały dzień w ruchu. Goście pojechali a ja czekam na jakikolwiek ruch. Mała dzisiaj bardzo słabo aktywna. Mam nadzieję że ją za chwilę poczuję bo już zaczynam schizować. 

Jeżeli byłaś bardzo aktywna to ululałaś ładnie dzidzie 😘 mamusia kolysala a dzidzi bylo poprostu dobrze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

Kasik dokładnie tak. Później jak już byłam w łóżku to ją czułam. Trochę delikatniej, bardziej w środku- musiała też zmienić pozycję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patunia ja od kiedy mala jest glowka w dol to slabo czuje ale czulam ja za kazdym razem jak siadlam czy kladlam sie na lewym boku a od 2 dni prawie nic. Pojedyncze kopniecia, nawet na lewym boku nie ma tych ruchow co wczesniej. Teraz niby czuje ale to takie delikatne bardzo ze chyba czkawke mocniej czuc. Doslownie ciut mi tam w brzuchu podskoczy i tyle... masakra z tymi naszymi dziewczynami...

Aga88 a jak tam Twoje ruchy??

Tez macie czasem problem zeby pisac jako gosc?? Nie chce mi sie logowac i pisze jako gosc a czasami nie da sie zaladowac jakis blad wyskakuje i musze sie logowac

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Dziewczyny a ja swonego synka od wczoraj czuję wyraźnie i znacznie wyżej. Chyba się przekrecil. Zaczelam spac duzo na lewym boku, bo z prawej strony coś mnie uciskało/bolalo. Ale juz i wiekszy jest na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Moj synek juz był ułożony głowkowo ale moze sie przekrecil, ze tyle ruchow zaczelam czuc. I pierwszy raz nad pępkiem. Wczesniej czulam je bardzo nisko, ponizej pepka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga prosze jak szybko wywolana do tablicy!!😉 mi wszyscy lacznie z lekarzem mowili ze w polozeniu poprzecznym czuc gorzej a jak lezala tak to kladac sie na prawym bok tak glowka sie wybijala ze szok a teraz glowka w dol to guzik. Lekarz mowiweterynarii nogi i rece po prawej to tam kopie a ja czuje plecy, glowke i pupe haha😂 chcialabym zeby sie przekrecila....  ciekawe jak synek Ci sie ulozyl, kiedy masz wizyte??😉

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

15 marca mam usg 3 trymestru. U mnie juz od stycznia niby ułożenie głowką w dół i wszystko tak, że lekarz mowil ze ruchy powinnam czuc, ale czulam bardzo slabo do wczoraj! Chociaz moze taka nagla altywnosc tez powinna niepokoic? Najbardziej mnie stresuja zastrzyki. Wczoraj dostalam kopniaka w miejsce zastrzyki zaraz po nim ..... Wiem, że niby nie ma szans przebić sie do malego ale strach jest. Ja nie umiem wyczuc gdzie reka, noga, pupa. Nawet ciezko mi okreslic gdzie dzidcko jak sie nie rusza. Brzuch juz duzy. Ale twardnieje mi po dluzszych spacerah dlatego je ograniczam i lykam nospe i magnez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga ja tez wyczuc nie umiem ale jak lekarz mi pokazal co gdzie jest to juz wiedzialam tam gdzie ma pupe czulam kilka razy takie wypychanie, tam gdzie glowke lekkie uderzenie ale bolesne a tak to kopniakow nie bardzo czuje. Dziecko juz wieksze. Masz juz pewnie gdzies 27tydzien?? To juz moze i blisko 1kg wazyc przeciez. Tez kiedys mala mnie skopala w miejsce jak tylko igle wyjelam... boje sie juz robie bardziej w boczki bo mnie boli wszedzie ale jak da sie to i z przodu. Wlasnie zbieran sie zribic zastrzyk i zebrac sie nie moge😂 ja tam ciesze sie jak ibtensywniej czuje bo zakladam ze jak czuje slabo to ona po prostu sie tak uklada wiec mnie nawet jak boli to sie ciesze😂

Mi poki co nie twardnieje, czasem pobolewa ale w tym tygodniu sporo sprzatalam w domu bo nie idzie doczyscic brudu po budowie i chyba przegielam mimo ze nic takiego nie robilam. 

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zakochana

Sandawilla, trzymam mocno kciuki, już mnie pewnie nie pamiętasz, ale ja czasem tu zaglądam i cieszę się jak widzę dobre wieści 🙂 ja pierwsze dziecko urodziłam dla nieba i druga ciaza to było bardzo trudne przeżycie. Po kilku miesiącach żałoby udało się zajść w pierwszej próbie.  Smialam się i płakałam ze strachu jednoczesnie widzac 2 kreski na teście. Wiem co przezywacie i choć minęło kilka lat to kiedy patrzę na moje ziemskie dzieci często myślę jak by było gdyby mój Aniołek nie odszedł przedwcześnie.  Gratuluję nowym mamom i trzymam kciuki za przyszłe  🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

Ja też nie potrafię wyczuć w jakiej pozycji leży. Długo czułam kopniaki tuż pod żebrami po prawej stronie. Teraz się poprzejręcała i słabo z ruchami. Dziś od rana przeglądałam i składałam ubranka bo wczoraj dostałam od koleżanki to nie czułam ruchów. Teraz sobie siadłam i zobaczymy.  Jak na razie nie mam twardnieć brzucha. Może ze dwa razy się zdarzyło po jakimś wysiłku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę komodę zakupić bo mi się nie zmieszczą. Samych na 56-62 dostałam tyle co na zdjęciu. Jeszcze miałam swoje już kupione. Sukienek w tym rozmiarze mam ponad 20 🤦

IMG_20200223_111155.jpg

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Magda wiem co czujesz ja również rok temu straciłam w 10 tyg maleństwo... To był bardzo trudny czas i nikt nie potrafił, nie mógł mnie zrozumieć.. To było najgorsze moje  pół roku  ale udało się i znowu jestem w ciąży 🙂 wczoraj rozpoczął sie 32 tydzien. Tak jak dziewczyny piszą dostaniesz tutaj duzo zrozumienia i ciepła. Każda ma za sobą trudne przeżycia ale wspieramy sie nawzajem 🙂

Okropny bol ale mały pucuś 🙂 Życzę szybkiego powrotu do domku 🙂 Jak w ogole  poród  na ryceraskiej? Jak warunki?  

Sandawilla jak sie czujesz Kochana cos sie  dzieje? 

Aga88 już 3 trymestr ale leci 🙂 super 🙂

Patunia87 niezła kolekcja 🙂 ja gdybam właśnie od kiedy zaczac prac ciuszki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakochana pewnie że Cię pamiętam...jesteś moją sierpnióweczką 😊. Dziękuję za pamięć 

Patunia ja też  mnóstwo ubranek dostałam...od jednej siostry z Irlandii to aż 15 kg ...😁. Super kolekcja! 

Nadzieja nic ...kompletnie nic 😳😁. Uparciuszek się szykuje 😉. A jak Ty się czujesz? 

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okropny ból śliczny synek 🙂 serdecznie gratuluję! 

hchy3a3f0ij9779s.png

2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9My juz w domku 🙂

warunki super, kolezanka mi załatwiła osobna sale wiec wypas. Porodowka wyremontowana i jestem bardzo zadowolona 🙂 położne mile i lekarze tez 

Edytowane przez Okropny bol

atdci09kmjrrekpc.png
9.07.2018-7tc 😞
18.01.2019-15tc 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola22041996

Witam wszystkie Panie 🙂
Jestem aktywna położną i właśnie kończę studia magisterskie. Zwracam się do wszystkich z ogromną prośbą o pomoc w wypełnieniu krótkiej, anonimowej ankiety, która posłuży mi do napisania mojej pracy magisterskiej.  Z góry bardzo wszystkim dziękuję 🥰

Link: https://forms.gle/pcLhAcTsMyMqRPup7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadzieja ja będę prała gdzieś w maju ( mam termin na 15-17.06)  jak będzie śliczna pogoda i wywieszę na polu. 

Okropny ból jak fajnie że już w domu. Synek kochaniutka. 

Sanwilla uparciuszkowi dobrze w brzuszku u mamusi 😉

Dziś wieczorem dzidzia nadrabia brak aktywności, a ja jestem strasznie słaba. Mam nadzieję że mnie nie bierze jakiś wirus. Mąż cały tydzień był chory. Jemu przechodzi.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Patunia niezla kolekcja😉

Nadzieja na kiedy dokladnie masz termin??

Iguana a Ty jak sie czujesz??😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okropny ból ,super że juz jesteście w domku,jak maluszek ,jak karmisz.U nas wieczorami Bruno ma kolki trochę i noszę go bo tak się uspokaja.A tak to wszystko Ok ,rośnie i robi się pucuś.W poniedziałek jedziemy rano na pierwszą wizytę kontrolną do pediatry.

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Sandawilla  ja czuję sie ok chociaż nie powiem coraz ciężej mi 🙂 i mala zaczyna uściskać. 

Aga398 termin mam na 21.04

Okropny bol  juz w domku ale fajnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny co do kolek to u dzieci mojej siostry pomogły kąpiele w wiaderku. Miała zamiast wanienki takie niby wiaderko, nie pamiętam jak to się nazywało. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

Fiolka widziałam takie wiaderko. Fajne takie ale nie wiem czy bym umiała w wiaderku kąpać. U mojej koleżanki ogólnie na kolki sprawdzała się kąpiel, a na mojego syna to nie działało. Trzeba wiele próbować żeby łagodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasik

Dziewczyny przyznać się szczerze, kiedy najwcześniej zaczelyscie robic test ciążowy? Ile przed spodziewana miesiączka?  😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...