Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nadzieja666

Fiolka dobrze ze czuwalas. Leż Kochana w łóżku i odpoczywaj. Wszystkie trzymamy kciuki za Was 🙂

Okropny bol pięknie pięknie coraz bliżej 🙂

Mario aaaa to już blisko jutro juz maleństwo będzie z Wami 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Fiolka kamień  z serca .Teraz musisz odpoczywać. Super ,że maluch rośnie i jest wszystko dobrze.

Mario to teraz czekamy na Twojego maluszka 🥰  jak ten czas leci.

Okropny Ból super łóżeczko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To było takie niespodziewane. Poszłam pod prysznic i od razu zaczęło kąpać. A cały dzień nic, nawet tego podbarwionego śluzu nie było. Miała tak któraś z Was? Że było krwawienie ale się jakoś poukładało? I te krwiaki. Skąd to się bierze? W dwóch poprzednich też miałam. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

Mario to już 🤩 ale jestem podekscytowana. Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Fiolka moja przyjaciółka miała,  leżała krwiak się wchłonąć i ma 1,5 roczną córeczkę  🙂 nie martw się,  bedzie dobrze tylko odpoczywaj jak lekarz kazał. 

Anella modlę się za  twoje maleństwo, najważniejsze że ma wole życia i walczy. Oby wszystko się dobrze ułożyło. 

Mario to już tuż tuż,  trzymam kciuki za was 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Fiolka, lez dużo odpoczywaj. Może przyspiesz wizytę. To jest taka sytuacja że ja bym chyba pojechała, a z terminami pewnie nie będzie problemu. Niech on to może zobaczy. Nie rozumiem tego, jak to w szpitalu nie podają heparyny? Przecież to jest leczenie lekarza prowadzącego. I dlaczego luteina pod język? I ile? 

Jestem w drodze do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario trzymam kciuki, cudownie ze jutro sie zobaczycie❤

Fiolka a jak bylas u lekarza to krwiakow nie bylo?? Lez, nie wstawaj, nie denerwuj sie. Duzo czytalam o krwiakach jak mialam w tamtej ciazy i naprawde wiekszosc konczyla sie dobrze, nawet z krwawieniem. Dziwny szpital ze nie daja heparyny... robilabym pewnie sobie po cichu, przeciez w karcie ciazy wpisane jest jakie leki zaleca lekarz prowadzacy. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze. W poniedzialek masz wizyte??

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fiolka

Moja koleżanka miała krwiaka a teraz ma piekna coreczke. Leż i się nie denerwuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde nie mam jutro cesarki.Chca mnie przetrzymac do przyszłego tygodnia ich usg wychodzi ze to 36+4 Nic nie zrobię a muszę tu być bo rozwarcie jest na 3 cm chyba ze mnie weźmie szybciej to będą robić cesarkę 

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga398 nie było krwiaków w czwartek. I dziwi mnie to że się zrobiły bo czwartek - piątek wzięłam urlop w pracy. W czwartek na wizytę a w piątek na ten intralipid. A sobota i niedziela to ja z łóżka nie wychodziłam bo mam taki nochal zawalony. I nagle 2 krwiaki. Myślicie, że to od zmiany dawek?

MamaJulianka teraz biorę duphaston 2x1 (po 10mg) i 3x1 luteina pod język (po 50mg). Lekarz powiedział, że już nie ma zalecenia na zastrzyki dla ciężarnych i w szpitalu nie dostanę. Więc miałam decydować. Mogłabyś zapytać doktora, czy taka droga 100km autem jest bezpieczna po takim krwawieniu i przy krwiakach? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Powyzszy komentarz napisalam ja! Miał byc kierowany do Fiolki a wyszlo ze sie za nia podpisalam.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Fiolka a może sprobuj sie z tym lekarzem skontaktowac przez fb albo zadzwon na recepcje i powiedz ze jest taka sytuacja. Wg mnie w takiej sytuacji powinien sie z Toba skontaktowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario no ja w nocy też w Lesznie byłam. Mój były ginekolog miał akurat dyżur. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario - szkoda, ale najwazniejsze, ze Cie obserwuja i juz trudno - tyle sie meczylas, wiec tydzien nic nie zmieni.

Fiolka - trzymam kciuki, tez slyszalam o krwawieniach, krwiakach etc - i wszystko bylo dobrze

OkropnyBol - mam tak ze 4-5 skurczy dziennie plus cala ostatnia noc takie skurcze jak przy okresie - dzwonilam do poloznej - powiedziala ze normalne i ze dopiero jak beda tak w kilku minutowych odstepach to trza jechac.

Lozeczko masz jak dla ksiecia :-) A Ty jak sie czujesz?

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka trzymam za twoje maleństwo kciuki .  Serduszko bije ,więc ma dużą wolę walki 

Anella no właśnie jak synuś? 

Mario to czekamy na dalszy  rozwój sytuacji .

Mamajulianka powodzenia 

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Pikey napisał:

mam tak ze 4-5 skurczy dziennie plus cala ostatnia noc takie skurcze jak przy okresie - dzwonilam do poloznej - powiedziala ze normalne i ze dopiero jak beda tak w kilku minutowych odstepach to trza jechac.

Czyli też już coś zaczyna się dziać ? Wow! 

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Fiolka przeczytałam posta po wizycie więc już nie zapytam. Ja myślę że u tak bym pojechała, mimo odległości, spokojnie pomału. Z tego co kojarzę to jedziecie większość autostradą. Taki lekarz w szpitalu co w twojej sytuacji mówi że nie ma już zaleceń to śmiechu warte. Ja ci radzę to sprawdzić bo to jest wskazanie do nagłej wizyty u niego, krwawienie i te krwiaki, bo wizytę miałaś w czwartek i nic nie było. I jeszcze ta luteina. Ja byłam na klinikach we wro w szpitalu na tym szwie prawie dwa tyg to nikt słowem nie wspomniał żeby heparyny nie brać w innym przypadku też bym z tamtąd wyszła i szukała gdzie indziej. Ja tam brałam swoją ale oni nawet proponowali że będą mi dawać jak braknie. 

Mario jak ja leżałam w szpitalu ostatnio to dokładnie wszytskie babki w okolicach twojego terminu przetrzymywali do tego 37 żeby tylko skończyć i wtedy już było ok, także kilka dni jeszcze kochana cierpliwości

U mnie na wizycie wszytko ok, mały ułożony miednicowo, ale dopiero 23tc więc jeszcze sie kręci. Szyjka długa, 4cm, nie ma zagrożenia.  Tylko wyobraźcie siebie że antyXa na granicy bo 0,52 i zastanawia się czy nie zmienić zastrzyków z 0,8 na 1,0 🙆‍♀️

Narazie zostawiamy ale znowu będę robić na nastepną wizytę antyXa i wtedy jak będzie spadać to zwiększamy, nie myślałam że aż do takiej dawki będę się zblizac... No ale cóż mam nadzieję że wszytsko z dzidzią będzie dobrze. Któraś ostatnio dziewczyna chyba Aga pytała o zastrzyki bo brzuszek coraz wiekszy, też spytałam i powiedział że nie ma żadnego zagrożenia byle chwycić fałd i w tkankę tłuszczową obojętnie gdzie na brzuchu byle nie w mięśniowa tylko tłuszczową. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka,No patrz to jeszcze trochę to byśmy się spotkały ,ja leżę na ginekologi to ty tez musiałaś tu być .Ten lekarz mnie wczoraj przyjmował na oddział po 20 tej,miły był bardzo.Ale nie znam go.Dzis ma dyżur mój .

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama_po_stracie

Fiolka87, modlę się w waszej intencji. Jak najwięcej leż i odpoczywaj i staraj się za dużo nie myśleć, a jeśli to możliwe, to spróbuj się skonsultować z lekarzem prowadzącym, dzwoniąc chociażby na rejestrację. Trzymajcie się. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka zarezerwowałam wizytę na jutro i pojutrze bo nie wiem czy mąż da radę się urwać z pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...