Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bożka 2408

Fiolka ja miałam takie plamienia kawa z mlekiem i zmniejszyła mi acard z 150 na 75 i zwiekszyla duphaston,Ty akurat masz luteine.Tez nawet przy badaniu bylo widac to moje plamienie.3 dno nue bralam acard  a potem przeszlam na 75.Moze napiszdo swojego lekarza.            

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bożka2408 właśnie najgorsze jest to, że mój ginekolog nie dał mi numeru do siebie i podobno nie daje 😞

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bożka 2408

Fiolka szukałam wtedy na grupie MTHFR i wiele dziewczyn wskazywało  za powód acard       

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tojaka1

Potwierdzam, że może być od acardu, z tym, że mój nie kazał mi odstawiać ani zmniejszać dawki.  Jak nie ustanie to jedź na IP i dawaj kochana znać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Fiolka ja miałam takie plamienia na początku ciąży i też sie martwiłam ale było ok i teraz rozpoczął się 28 tyg. Jak sie martwisz to podjedź najważniejsze żeby to niebyła żywa krew. Ja mialam. Takie plameienia brudne i to terminie okresu przez 2 miesiące. Wiec na początku moze byc normalne w terminie okresu i miałam lekka nadzerka i się oczyszczalam. 

Patunia ja też różnie miałam na początku ciąży z tymi ruchami długi nie czułam i tez łożysko nq przedniej ścianie teraz przez weekend też słabo sie ruszała Mała ale dzisiaj juz w miarę ok. Jeszcze maluszek ma duzo miejsca i możesz nie czuć ale napewno sie przekręca 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okropny ból śliczne łóżeczko. 

Fiolka i jak się czujesz?

Mnie dziś na zakupach dopadł straszny, kłujący ból brzucha z prawej strony. Aż się wystraszyłam. Jak na razie wypiłam nospę i leżę. Nie boli w czasie leżenia, ale obserwuje, w razie czego pojadę na ip. Czuję nawet teraz ruchy, chociaż wydaje mi się że dosyć nisko. Wczoraj mimo że leżałam, nie czułam. 

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Soniamalutka naucz sie jakoś, musimy zobaczyć 😊

Okropny ból rezydencja 😃

Fiołka, gdy mialam takie lekko brudne to bylo ok. Ale idzie sie przestraszyc. Lez i sie na razie nie przytulaj, pewnie naczynko peklo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patunia87 po powrocie z pracy padłam jak kawka. Mdli mnie dzisiaj i cały czas bym spała. Śluzu zabarwionego brak. Ale zaraz będę brała luteine to zobaczę czy się powtórzy. 

Nurkowanie nie ma u nas przytulania od czasu starań. Strach mi na to nie pozwala. Jest ciężko ale dajemy radę 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny jestem na IP. Krwawie. Módlcie się proszę żeby to nie było TO. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka- trzymam mocno kciuki!

Bozka- to już prawie pół roku ma Twój synek, też zleciało!

Co do rodzeństwa, to ja mam dwóch chłopców i już mi wystarczy;)

Ledwie ich ogarniam;)

Pozdrawiam ciepło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny po lekarzu dostałam juz skierowanie do szpitala .Leze na sali sama i dobrze bo na niektórych salach po 6 babek.Pojawily się lekkie skurcze ale jestem juz w szpitalu wiec jakby co to na miejscu.Cesarke planują na środę .Okropny ból ,piękne łóżeczko moje jutro ma dojść i będą w domu rozkładać .Fiolka kochana trzymam bardzo kciuki może to nic złego daj znac jak się coś dowiesz 

• Lubię to 1

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Fiolka jestem z tobą, pomodlę się. Dawaj znać. 

Mario trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dotarłam do domu. Decyzja należała do mnie czy chcę zostać czy nie. W szpitalu nie podają heparyny więc wolałam wrócić. Maluchowi serduszko bije, niestety nie wiem jak szybko. Urósł od czwartku. Na USG 7+3. No ale są 2 krwiaki poza kosmówkowe wielkości dzidziusia 😞 strasznie się boję dziewczyny. Mam leżeć, jak to powiedział ginekolog tyłka mam z łóżka nie ruszać. Zmienił luteine na tą pod język bo we krwi rozpuszczona mijała by się z celem. Do tego mam brać jeszcze dupka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Fiołka dopiero doczytałam, że przeszło w krwawienie. Dobrze, że byłaś czujna. Pomodlę się, cieszę się że serce bije. Na genetyczne nic sie nie zrobi, ale z krwiakiem przecież można powalczyć lekami, spokojem, leżeniem i czasem😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Fiolka nie zamartwiaj sie, wszystko sie ułoży, wazne ze z dzidzia wszystko dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patunia87

Fiolka leż i odpoczywaj. Będzie dobrze. Cieszę się że serduszko bije i maleństwo rośnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...