Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Anullka,myślałam ostatnio co u ciebie.Jejku kruszynka walczy i to jest najważniejsze ❤️Będziemy się wszystkie modlić i trzymać kciuki.Bedzie i musi być dobrze.Juz samo to że robi postępy jest dowodem na to że będzie dobrze.Ja tez juz mam rozwarcie 2 cm i szyjka całkowicie skrucona,kazał leżeć i oszczędzać się te 2 tygodnie ostatnie.W poniedziałek jadę na wizytę i skierowanie do szpitala w środę planowana cc.Czuje że zbliża się juz poród wiec musimy działać bo nie mogę naturalnie.Trzymajcie się kochani i jesteśmy wszystkie tu z wami.Dawaj nam znac co jakiś czas co u was😍

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anullka aż mi serce stanęło jak przeczytałam. Bardzo się cieszę że Wiktorek żyje. Oczywiście pomodlę się za niego. Za Was. Czekają Was trudne chwile, ciężka walka, ale wierzę że dacie radę. Mój chrześniak jest też skrajnym wcześniakiem, ale ważył dwa razy tyle jak się urodził. Teraz jest żywiołowym, zdrowym dwulatkiem. Wierzę że i tak będzie u Ciebie! Trzymajcie się dzielnie. 

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Mario to niesamowite.Trzymamy za Was kciuki, czekałyśmy na Twój cud tyle czasu!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Anullka będziemy. Wszystko będzie dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anullka - Boze, mnie tez az serce stanelo. Wspaniale, ze maly walczy, znaczy jest silny. W Londynie jestescie?

Tez sie pomodle, i bede mocno trzymac kciuki.

Koniecznie dawaj znac co u Was, ale wierze, ze glowy nie masz, bo to nie dziwi.

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina26
4 godziny temu, Gość Nurkowanie napisał:

Ewelina kazde badanie ma jakis prog bledu, okienko skazeniowe itd. Ja mam tez przed soba wizyte u immunologa, jakie badania będziesz robic?

Szczerze mówiąc nie wiem ile i jakie to będą badania wiem że będzie drogo 😕 .Z tego co się orientuję to oceny obecności przeciwciał blokujących (allo-MLR) oraz test mikrocytotoksyczny (cross-match),typowanie KIR,typowanie tkankowe molekularne HLA,przeciwciała antyplemnikowe ASA,test cytotoksyczności komórek NK,badania immunofenotypu a co jeszcze to się okaże;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bozka2408

Anulka będę się modlić za zdrowie małego wojownika...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadzieja666

Anullka trzymam kciuki aby było dobrze. Mały walczy więc trzeba wierzyć 🙂 oczywiście pomodlę się za Was i za Wiktorka 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Anullka aż serce mi się zatrzymało jak zobaczyłam Twoj wpis. Modle się za Was! Bądż dobrej myśli. Synek przybiera na wadze- to dobry znak. Bardzo, bardzo Wam kibicuje !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anullka trzymam mocno kciuki. Wierzę, że malutki da radę i będzie dobrze. Moja przyjaciółka ma córeczkę z 24 tygodnia ciąży. Jest teraz wesołą, zupełnie zdrową 5-ciolatką. W ogóle nie widać po niej wcześniactwa. Wzrok, słuch. Wszystko w normie. Pomodlimy się o taki sam scenariusz u Was.

http://fajnamama.pl/suwaczki/3db9zqi.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anullka trzymam kciuki za Twoją kruszynę. Dużo sił dla Ciebie. Ważne, że walczy. Wola życia naprawdę jest bardzo ważna w takiej walce, a Wiktorek ewidentnie ma siły do walki. Jak czekałam przerażona na poczekalni odmawiałam nowennę pompejańską. Byłam pewna, że serduszko nie bije. Nie jestem jakoś super mocno wierzącą i praktykującą - szczególnie po moich przeżyciach z ostatniego roku - ale myślę, że ta modlitwa pomogła. Spróbuj, myślę, że warto. Bądź silna i Ty i Wiktorek ❤️

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anullka pomodle się za Twojego walecznego synka . Ma  silną wolę życia . Jest silny . Tak jak jego mamusia.  ❤️. Dobrze, że lekarze szybko zareagowali. 

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anullka bede sie modlic za synka! I za Was, musicie miec w sobie duzo sily i wiary ze wszystko bedzie dobrze! Malutki widac ze jest silny!

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina26
2 godziny temu, Gość Anullka napisał:

Cześć dziewczyny dawno się nie odzywałam bo trochę się u mnie zdarzyło. 16 stycznia na świat przyszedł nasz synek Wiktorek w 23+2 tyg ciąży, ważył 501g. Niestety musieli zrobić cesarke bo mimo pasa szyjka się otwierała i było zagrożenie dla dziecka. Dziś mija już 9 dni jak Wiktorek leży na intensywnej terapii. Od wczoraj został odłączony od zewnętrznego pokarmu i dostaje już tylko moje mleko przez sonde. Wczoraj wyrwał sobie tubę od respiratora i lekarze dali mu szansę i podłączyli go pod maseczkę tlenową. Było ciężko bo się męczył i już mieli go spowrotem podłączyć pod respirator ale parametry się poprawiły i do teraz oddycha przez maseczkę. We czwartek nad ranem ważył już 554g więc troszkę przybrał. Na chwilę obecną jego stan jest stabilny. Dziewczyny proszę o modlitwę za mego synka. 

Jak tam u Was? 

Fiołka czy ja dobrze widzę jeśli tak to gratulacje. 

MamoJulianka co tam u Ciebie? 

Pikey, Mario jak tam? 

Przepraszam że nie pisze o wszystkich ale nawet nie mam głowy. 

Anullka

Oczywiście że pomodlę się za twoje maleństwo. Wiktorek jest bardzo dzielny i da sobie radę .Wierzę w to z całego serca . Ściskam Cię mocno 😘 Kolejny ciężki czas przed Tobą ale dasz radę. Życzę Ci sil i wytrwałości i w końcu samych spokojnych i przepelnionych szczescirm dni .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Anulka matko aż mi serce stanęło jak czytałam. Ale wierzę mocno że będzie dobrze. Wieści są dobre, przybiera to najważniejsze. Kochana trzymaj się mocno a na  modlitwę oczywiście możesz liczyć od wielu tu z nas, zaraz biorę różaniec...

U mnie w porządku, 22+4, na ostatniej wizycie szyjka dluga, we wtorek kolejna zobaczymy co tam, mam nadzieję że spokojnie dotrwam. Pozatym oszczędzam się i staram być dobrej myśli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Ewelina to niezła lista.. Ja mam porobione komorki NK ( nie te z biopsji macicy tylko zwykłe z krwi) i Ana1. Wyszły mi ok. Będziesz robic nk to zrob tez morfologię, bo to razem sie interpretuje, jeśli wynik wychodzi zły to w morfologii jest ślad. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

MamoJulianka będzie dobrze, grunt że początek minął a o szwie już wiesz. Trzymam bardzo za Ciebie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka
27 minut temu, Gość Nurkowanie napisał:

MamoJulianka będzie dobrze, grunt że początek minął a o szwie już wiesz. Trzymam bardzo za Ciebie kciuki.

Nurkowanie wiem kochana, ja za ciebie też kciuków nie puszczam i czekam az do mnie dolaczysz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tojaka1

Anullka, myślami jestem z Tobą i Wiktorkiem. 

Nurkowanie, u jajaja będzie amino. Czekamy. Dam znać. 

Fiolka, serdecznie gratuluje. 

Ewelina, ciągle zaciskam kciuki za Ciebie. 

Soniamalutka, wrzuć fotke Małej. Daj nacieszyć oko. 

Za wszystkie Was dziewczyny trzymam kciuki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Tojaka dzięki za info. Wierzę, że będzie inny werdykt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Tojaka  z chęcią bym pokazała swoją mała ale niestety na tym nowym forum zupełnie nie mogę dojść jak to się robi. 

Anullka jestem z Wami myślami. Mały walczy to już jest dobry znak . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurkowanie,masz racje kochana to cud,naczekałam się na niego tyle.Zresztą my obydwie weteranki na tym forum.Teraz czekam na ciebie i mocno trzymam kciuki aby spełniło się twoje marzenie ❤️

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anullka- trzymam mocno kciuki! Fajnie, że przybiera na wadze ii już lepiej oddycha...

Mario- to już zaraz... powodzenia!

MamoJulianka- jak się czujesz?

Nurkowanie- trzymam za Ciebie mocno kciuki i za wszystkie dziewczyny starające się i w ciąży.

Bożka, co u Was?

Mój Smerf już za tydzień skończy roczek

..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...