Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Kk24 gratulacje 🙂 ja pracuje, dopóki w miarę dobrze się czuję. Wczoraj mnie gin pytał, czy chce iść na L4, czy jeszcze nie. Jeśli będzie taka konieczność bo będzie ryzyko to pójdę. A tak to do 3 mies. na pewno chciałabym chodzić. 

Mama_po_stracie ja na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza. Nie dałabym się prowadzić bez leków. Za duże ryzyko. To nic, że jesteś młoda, przecież każda strata to kolejna trauma. Boli mnie to, że lekarze tak lekko do tego podchodzą 😞 kieruj się dobrem swoim i swojego dziecka. Na grupie MTHFR na fb jest lista lekarzy z polecenia. Spójrz sobie tam. 

Dziewczyny, mam ropny katar, normalnie masakra. Już się zastanawiam, czy ma to coś wspólnego z bólem zęba. W sensie, że może boleć przez zatoki? Pytałam wczoraj gina o tego zęba - dentysta może mi tylko go rozwiercić i dać olejek goździkowy - żadnego zatruwania, lekarstw i znieczuleń. Nie wiem gdzie szukać dentysty, który się tego podejmie 😞

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rena. 28
1 godzinę temu, Gość Mamajulinka napisał:

Kk24 gratuluję, 

Aga88 ja mam troszkę tłuszczyku i nie jest źle jeszcze robić zastrzyki ale też planuję i to pytać lekarza

Mario już bliziutko ! Super!

Rena progesteron bierze się pekak+3 dni gdzie peak to szczyt śluzu. Ja tak zawsze brałam. 

Z tego co czytałam to dziewczyny tak właśnie jak Ty zaczynały brać czyli 3 dni po owulacji. Wg moich obserwacji i wyliczeń owulacja powinna być jutro więc tabletki włączę od poniedziałku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...