Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nurkowanie

Fiołka super,  jeszcze troszkę i ten I trymestr minie. 

Dziewczyny czekam za wynikami kariotypów. Ktoś robił? Na razie jestem w punkcie wyjścia, wynik fragmentacji nas trochę zdezorientował.

Jajaja trzymaj się i odezwij jak będziesz gotowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Gość Mamajulinka napisał:

Jejku Fiołka ale ulga, cały dzień jesteś u mnie w głowie 😉 super wiadomości, serduszko bije lepiej niż u mnie (było 120) ile.clexane dostałaś, powiem ci że nie wiedziałam że nasz doktorek zaleci wlewy z intralipidu, no super, u ciebie to z uwagi na dodatnie Ana bo ja nie miałam takich jeszcze schorzeń. I też pęcherzyk miałam lekko spłaszczony. Jaki miałaś antyXa? ja jutro odbieram swój, ale cię cieszę !!

No i mnie poza ANA jest jeszcze tarczyca problemowa. Anty Xa miałam 0,67. A clexane zwiększył na 0,8.

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina26
7 godzin temu, Fiolka87 napisał:

Ewelina co mogę jeszcze przebadać poza NK i KIR? 

Fiolka kamień z serca 🙂 Cieszę się bardzo. Ja bym brała wlewy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamajulinka

Fiolka tez biorę.0,8. On ma głowę na karku musisz zaufać z tym intralipidem, wiem że np liczy też te uderzenia na podstawie wieku kobiety ma jakieś swoje wzory w głowie także trzeba iść tą drogą, lepszej nie mamy 😉 A ile luteiny? A intralipid tam w DCG będą ci podawać? Ile razy i jaki koszt? To kroplówka prawda? 

Nurkowanie ja robiłam kariotypy prywatnie. Wyszły nam dobre. Na końcu jest wynik że albo prawidłowe albo nie. I gin mi powiedział że jeśli wychodzą parze źle to rzadkość na ogół są one dobre. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina26
37 minut temu, Gość Nurkowanie napisał:

Fiołka super,  jeszcze troszkę i ten I trymestr minie. 

Dziewczyny czekam za wynikami kariotypów. Ktoś robił? Na razie jestem w punkcie wyjścia, wynik fragmentacji nas trochę zdezorientował.

Jajaja trzymaj się i odezwij jak będziesz gotowa.

Właśnie wczoraj odebrałam wyniki kariotypów i są prawidłowe:) . U nas defragmentacja 20 %i nie wiem za bardzo ci zrobić z tym fantem 😕

.U mnie plan na razie wygląda tak: idziemy do immunologa, sprawdza nasze wyniki ,jeżeli trzeba biorę szczepienia i działamy:) jeżeli mimo to poronie kolejny raz to idziemy do kln i dodatkowo do szczepień robimy inseminacja z powodu morfologii i DFI a jeżeli będzie trzeba to nawet  in vitro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka luteina 2x 2tabletki. Intralipid co 2 tygodnie - jeden wlew 250 zł - pierwszy 4 godziny, reszta po 3 godz. I tak niby do 20 tyg. Ogołocę się do zera 😉

Mona wg. ostatniej miesiączki 6t5d, a wg. dzisiejszego USG 6t4d.

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka - ja tez caly dzien myslalam o Tobie, wczesniej nawet nie chcialam zagladac, a tu takie newsy!

Seduszko jest, bije dobrze, u mnie cala ciaze 140 (a dziewczyny pisaly ze mialy po 160-170).

Tez mysle, ze masz dobrego lekarza i trzeba mu zaufac.

A Twoja glowa bedzie swirowac, i naprawde bedzie tak do samego konca.

Pojawilo sie sporo dziewczyn, ktorych wczesnie nie widzialam i wszytskie Ci kibicujemy! Wsparcie masz, ale i tak bedziesz sobie musiala ze schizami radzic, bo niestety, nic innego nam nie pozostaje :-)

Sciskam!

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Mamo Julianka slyszalam, że to rzadkie, ale w sumie jest to jedno z badan zalecanych i refundowanych po 2 poronieniu. Ale tez zrobilismy prywatnie z uwagi na terminy. Każdy chyba z osobna porownuja? Ja bede miec swoj wynik pózniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Fiolka super ,że jest serduszko . Trzymam dalej kciuki A Ty się nie martw na zapas ,będzie dobrze. Ja się śmieje, że przez moje zamartwianie się w ciąży teraz za karę mam bezsenne noce ale co tam ważne, że mam swoją tęczowa dziewczynkę przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka
3 godziny temu, Fiolka87 napisał:

MamaJulianka luteina 2x 2tabletki. Intralipid co 2 tygodnie - jeden wlew 250 zł - pierwszy 4 godziny, reszta po 3 godz. I tak niby do 20 tyg. Ogołocę się do zera 😉

Mona wg. ostatniej miesiączki 6t5d, a wg. dzisiejszego USG 6t4d.

Fiolka czyli jakieś 8 wlewow cię czeka i 2 tys. No ale.co zrobisz teraz to już stawiamy wszytsko na jedną kartę, a pieniadze znaleźć się muszą no bo co... Nie wiedziałam że aż tyle tych wlewow myślałam że ze dwa i to teraz i koniec a tu zobacz aż do 20 tc, jestem pod wrażeniem i bardzo ci kibicuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Nurkowanie tak każde z osobna, też zrobiliśmy prywatnie w test dna bo terminy...

Też zauważyłam że wiele tu nowych głosów dziś się odezwalo, fiołka wsparcie masz że hej! Super! Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...