Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, to że te piersi przestały mnie boleć nie dawało mi spokoju i właśnie zrobiłam test ciążowy. Kreska jest słabsza, więc już wiem co mnie czeka jutro na wizycie. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka przestań test ciążowy nie jest wyznacznikiem. Uspokój się i jedź na wizytę, nie wmawiaj sobie. Mnie na początku tej ciąży piersi raz bolaly raz nie u tak jest do dzis. Wierzę w Ciebie.

Mamapostracie nie wiem kiedy ostatni raz poronilas jak dawno to było ale jeśli betę miałaś w okolicach 0 i wzrosła a teraz spada to jest to ciąża biochemiczna. Sama taką miałam. Mam również mutacje m.in. Pai1 hetero. Acard bralam ze dwa cykle wcześniej, heparynę od owulacji. I takie postępowanie dopiero jest prawidłowe. I nie od 5tc bo ty do 5 to dotrwać nie możesz. I wiesz co po przeczytaniu wielu artykułów i przypadków z czystym sumieniem stwierdzam że te tytuły naukowe lekarzy to kant d... rozbić sobie mogą. Co z tego że ordynator jak oni nie uważają mthfr-ów, innych mutacji, no przykro mi to mówić ale tracisz czas lecząc się u takiego. Wejdź na grupę Mthfr polska, czytaj, szukaj w lupce, pogłębiaj swoją wiedzę ... U mnie aktualnie 23tc, ciąża 6 i tylko 1 żyjące dziecko. Heparyna acard metyle... pisze to po to żebyś nie "poszla" moją drogą zanim się obudzisz. Powodzenia!

http://fajnamama.pl/suwaczki/gcgj5h9.png
2006 - córcia
11.2017 6tc (*) 06.2018 22tc (*) 11.2018 6tc (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Fiolka widzę, że wariujesz jak ja na początku. Spokojnie. Test zrobiłaś wieczorem. Stres nie jest Twoim sprzymierzeńcem. Idź do lekarza. Mocno trzymam kciuki. O ktorej wizyta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mona894

Fiolka trzymam za Ciebie kciuki. Myśl pozytywnie nie Patrz na testy i co ma być ti będzie. Jestem z Toba myślami, o której ta wizyta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wizyta o 16.20. Te piersi to nie tylko, że nie bolą ale zmieniły się. Nie są już tak nabrzmiałe i są wiotkie. Widzę, że są inne. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...