Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Gość Aga 88 napisał:

Dziewczyny ja już po połówkowych. Wszystko dobrze. Kamień z serca.

Aga super 🙂 teraz będzie z kazda wizyta lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Dziewczyny a czy może któraś z Was rodziła w Warszawie? Powoli muszę wybrać szpital.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Fiolka ja jakieś zmiany w piersiach poczułam dopiero w grudniu, wiec spokojnie. Masz dobrego lekarza, ktory ogarnął ciąże MamyJulianka wiec i Twoją ogarnie. Bądź dobrej myśli. Co do dentysty to może faktycznie sprobuj bez znieczulenia. Ja ostatnio mialam lekarstwo zakładane bez znieczulenia. Może Tobie też zaproponuje lekarstwo tymczasowe na kilka miesiecy żeby opóźnić leczenie kanałowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mona894 to zależy jak duży był pęcherzyk. Ja robiłam testy owu. I jeśli wyszedł mi pozytywny to w ciągu 24-48h była owulacja. I od tego dnia liczyłam. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga88 zobaczę co jutro powie ginekolog o tym leczeniu zęba. Bez znieczulenia nie da rady bo mnie ten ząb boli przy dotyku, to co dopiero przy leczeniu 😐

Wogóle jestem jakaś wrażliwsza. W tamtym tygodniu byłam u mojej podolog i wycinała mi kawałek uszkodzonego paznokcia to co chwilę jej na fotelu podskakiwałam. Aż zapytała co się dzieje bo wcześniej musiała więcej wycinać i siedziałam spokojnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mona894

Kurcze nie wiem bo mój mały gdzieś zgubił to USG ale pęcherzyk był dosx duży pamiętam  : - )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mona to ciezko poradzic. Mysle ze w sobote juz beta powinna pokazac a w poniedzialek to juz na pewno wyjdzie.

Aga szwagierka miala cc na zwirki i wigury i byla zadowolona. Ciecie miala zrobione super, tydzien pozniej ledwo widoczne jak dla mnie bylo. Wstala szybko, 2 dni pozniej ona nie pamietala ze rodzila, ciasto piekla i gosci przyjmowala. Wiec chyba ok 

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Aga a miała wskazania do cc czy zalatwiała zaświadczenie? Chodziła do lekarza ze Żwirki i Wigiry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama_po_stracie

Dziewczyny, u mnie dzisiaj bhcg 4. Jestem przerażona tym wszystkim, brzuch mnie boli jak na okres. Powiedzcie mi czy powinnam dostać normalny okres czy będzie jakiś bardziej obfity? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama_po_stracie
31 minut temu, Fiolka87 napisał:

Mama_po_stracie a Ty bierzesz od owu jakieś wspomagacze? 

Nie, nic nie biorę. Jedynie Euthyrox i prenatal uno/pregne start. Jestem załamana Dziewczyny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Gość Mama_po_stracie napisał:

Nie, nic nie biorę. Jedynie Euthyrox i prenatal uno/pregne start. Jestem załamana Dziewczyny. 

Kurcze, a przypomnij mi, Ty robiłaś jakieś badania? Typu mutacje? ANA? Witaminy? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga zalatwiala sobie cc, ona akuratnie zalatwila sobie skierowanie od okulisty. Ponoc na jedna czy dwie wizyty poszla do lelarza prywatnie ktory pracuje w tamtym szpitalu. Bo ciaze prowadzila u doktorki ktora pracowala gdzie indziej.

Mamapostracie przykro mi;( moze powinnas cos brac, badalas progesteron od razu??

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama_po_stracie
16 minut temu, Fiolka87 napisał:

Kurcze, a przypomnij mi, Ty robiłaś jakieś badania? Typu mutacje? ANA? Witaminy? 

Tak. Mam mutację Pai 1,ana dodatnie w mianie 1:160, witaminy D i B12 suplementowane przez cały czas.

Dzwoniłam do swojej doktor, powiedziała, że 9 to wartość na tyle mała i dodatkowo spada, że trudno tu aby mówić o ciąży biochemicznej. Kazała czekać na okres i jak nie przyjdzie w terminie, to wtedy mam się kontaktować z nią. A Wy jak uważacie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamapostracie to jak ona to nazwie?? Jak dla mnie to biochemiczna. Ana masz graniczne wiec raczej nie ma co na to patrzec. Pai masz hetero czy homo?? Jak dla mnie to acard powinnas brac i fajnie jakby dala heparyne. Ale acard mozesz brac sobie tez sama.

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Laski a powiedzcie mi cos o tym ana. Moja mama robila i wyszlo jej 1:160 bola ja stawy. Robila inne badania ale wszystko wyszlo negatywne. Ana 3tez neg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Mama po stracie może pomyśl o zmianie lekarza. Pai to powinna być włączona profilaktyka przeciwzakrzepowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama_po_stracie

Aga 398, pai 1 hetero. Powiedziała, że według niej nie może być mowy o żadnej ciąży biochemicznej, bo wartość była mała - graniczna, a w kolejnym badaniu już znacząco spadła. Trochę mnie tym uspokoiła, choć i tak cały czas myślę, że kolejny raz straciłam dziecko i coś jest nie tak.

Aga 88, Aga 398, sama nie wiem Dziewczyny, co o tym myśleć. To jest już drugi lekarz, do którego jeżdżę na konsultacje do Warszawy, gdzie mam przeszło 100 km. Zarówno obecna lekarka jak i profesor u którego byłam wcześniej twierdzą, że nie powinnam przyjmować akardu, tym bardziej, że we wcześniejszej ciąży miałam krwiaka. Profesor uważa, że nie powinnam przyjmować również heparyny, a obecna Pani doktor bierze pod uwagę wprowadzenie heparyny po pierwszej wizycie w 5 tygodniu. I to nie są jacyś podprogowi lekarze tylko z tytułami naukowymi profesora i doktora habilitowanego, pracownicy naukowi, ordynatorzy szpitali, więc chyba powinni mieć najbardziej aktualną wiedzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sabina ja niestety na tym nie do konca sie znam. Miano nie wskazuje na nic powaznego ale samo to ze bola stawy juz mnie zastanawia. Moze jakis reumatolog pomoze?? A robila  mama moze z krwi badania na toczen??

Mamapostracie moj lekarz kazal wprowadzic leki od razu od pozytywnego testu. Wydaje mi sie ze 5 tydz to moze byc za pozno. Ja mialam bardzo duzego krwiaka w poprzedniej ciazy i dostalam acard i heparyne i w tej ciazy nie ma zadnego krwiaka. Ciezko cokolwiek doradzic jesli ufasz lekarzom tym to nie pozostaje Ci nic innego jak probowac dalej ale ja pewnie bym wyblagala lekarza o leki

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Mama po stracie sama nie wiem. Lekarzem nie jestem tylko mówię o swoich zaleceniach. Jak coś mam spoko lekarza w Wawie do polecenia z Karowej. Aga a znasz nazwisko tego ze Żwirki i Wigury, co szwagierka chodzila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mama_po_stracie ja też miałam krwiaki w poprzednich ciążach i biorę i acard i heparynę. Ja brałam to już od owu bo przy PAI-1 jest taka konieczność - przy tej mutacji jest problem już przy zagnieżdżaniu niestety 😕 na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza jeżeli ten nie będzie chciał wprowadzić. A jak u Ciebie z poziomem progesteronu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga398

Aga nie chce mi sie juz logowac;) nie znam ale jesli bys bardzo chciala to moge sie jej dokladnie zapytac jak to u niej wygladalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Tak. Zrobila badania na ponad 300 zl. Czeka właśnie na wizyte u reumatologa, wiec to moze nic poważnego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Aga bede wdzięczna jak podpytasz, bo poważnie myśle o tym szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama_po_stracie
2 godziny temu, Fiolka87 napisał:

Mama_po_stracie ja też miałam krwiaki w poprzednich ciążach i biorę i acard i heparynę. Ja brałam to już od owu bo przy PAI-1 jest taka konieczność - przy tej mutacji jest problem już przy zagnieżdżaniu niestety 😕 na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza jeżeli ten nie będzie chciał wprowadzić. A jak u Ciebie z poziomem progesteronu? 

Progesteron w drugiej fazie miałam dosyć wysoki, bo 25,5.

Aga 88 chodzi Ci o Kliniczny Szpital Położnictwa i Perinatologii WUM? Jeśli tak, to nim kieruję ten profesor do którego chodziłam - Piotr Węgrzyn. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...