Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa pamietam jak lekarz na pierwszej wizycie 7+0 mowil ze serduszko bije grubo ponad 120

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga398 oba pomiary to pierwsza ciąża. Wychodzi, więc na to, że serduszko biło za słabo. W takiej sytuacji da się coś zrobić? 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka u mnie nikt wcześniej na to nie patrzyl, dopiero w tej ciąży 6+3 120/min. I jak wiesz dla niego było mało i zwiększył p.zakrzepowe. Daj znać po wizycie, powodzenia!

http://fajnamama.pl/suwaczki/gcgj5h9.png
2006 - córcia
11.2017 6tc (*) 06.2018 22tc (*) 11.2018 6tc (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka pierwsze co pomyslalam to od razu o sytuacji u MamyJulianka ze lekarz zwiekszyl jej te leki i pomoglo chyba to. Ale nie martw sie, zobaczysz ze u Ciebie serducho bedzie biło jak dzwon❤ juz sie mocno denerwujesz co??

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno po wizycie zdam wam raport, jakikolwiek będzie. 

MamaJulianka to wychodzi na to, że można było coś zrobić gdyby ginekolog się znał na rzeczy, przykre 😞

Aga398 no powiem Ci, że byłam spokojna, ale od niedzieli/poniedziałku nerwy mnie zżerają 😐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka wierze... najturdniejszy okres przed Toba bo chcac nie chcac stres ogromny. Ale szybko minie i zaraz beda badania prenatalne😉 trzymam mocno kciuki!!

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nurkowanie

Cobra, Magda piekne macie Maluszki, a Mario masz śliczny brzuszek. Nie powiem, zazdroszcze, ale bardzo pozytywnie.

Fiołka w pierwszej nie wiem czy w ogole zabiło, a w drugiej w 9w2 HR wynosiło 180 , czyli w gornej granicy. Nawet je wtedy slyszałam..lekarz mowił, że dobre, ale byłam tak zdenerwowana a potem wzruszona, że może troszkę i to miało wpływ. Potem niestety ustało jak sie okazało, także może lepiej jak jest niższe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama_po_stracie

Dziewczyny robiłam w poniedziałek betę. Był to 25 dzień cyklu. Wynik 9, normy od 9 do 130 dla 3-4 tygodnia. Jaką wy miałyście betę i na ile przed okresem robioną? Tak bardzo się boję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karmar93

Cześć dziewczyny! Jednak dostałam ten okres. 5 dni opóźnienia. Okres po tym łyżeczkowaniu mam straszny! Duży! Nigdy takiego w życiu nie miałam... bóle tez miałam ale 1 dzień a tak to jest normalnie. Zaczynamy starania a raczej co będzie to będzie! Nie będziemy się jakoś zbytnio napalać. Po prostu będziemy korzystać i albo się uda teraz albo nie! Mam nadzieje ze w tym miesiącu również będzie owulacja bo z nią miałam zawsze problem... polecacie coś? Jakieś rady? Chce odpuścić i totalnie zapomnieć i może się uda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurkowanie,kochana i ty się doczekasz bardzo ci kibicuje 😍Pamiętasz ile ja czekałam ,wszystkie dziewczyny zachodziły tylko nie ja.Juz nie raz chciałam rezygnować i zacząć używać plastry ale wszystkie dziewczyny mnie na forum podtrzymywały na duchu.Wiec i ty któregoś dnia doczekasz się takiego brzucholka ❤️Życzę z całego serca😘

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nurkowanie każda Ci tu kibicuje, więc musi się udać, nie ma innej opcji 😉

Mama_po_stracie ja miałam 16,045 w 8 dniu po owulacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Dziewczyny ja już po połówkowych. Wszystko dobrze. Kamień z serca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Aga super 🙂

ja mialam dzisiaj pierwsze ktg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamapostracie trudno mi sie wypowiadac ale moze owu byla pozniej?? Nie ma co porownywac. Sprawdz przyrost jaki jest. Trzymam kciuki😉

Aga super ze wszystko dobrze😉

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga cieszę się że wszytsko u Ciebie ok. 

Fiolka ty dziś miałaś mieć wizytę czy ja coś pokrecilam? 

Nurkowanie wierzę w Ciebie. 

Jaja jeśli wchodzisz tu i czytasz wiedz że codziennie myślami jestem z Tobą. Trzymaj się kochana.

2006 - córcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka w czwartek mam wizytę. Dziś byłam u dentysty. Prawdopodobnie ząb kwalifikuje się na leczenie kanałowe. Tyle, że nie mogą mi zrobić zdjęcia RTG i tu sytuacja się komplikuje. Konieczne będzie też znieczulenie. Nie wytrzymam z tym bólem do marca 😞

Dentysta chce żebym zapytała ginekologa, czy są jakieś przeciwskazania do znieczulenia. No i muszę czekać do czwartku z tym bólem bo dr Banach nie dał mi kontaktu do siebie. Tutaj jest minus bo do poprzedniego ginekologa zawsze mogłam napisać czy zadzwonić. 

Na dodatek przestały boleć mnie piersi po południu, więc możecie sobie wyobrazić co się dzieje teraz w mojej głowie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka tak można tylko konsultacje online, no może by odpisał na FB ale nie wiem. Ja jak bym miała jakieś pytanie to mam jeszcze szansę  zadzwonić do pielęgniarek kiedy on przyjmuje we wt i pt do Trzebnicy i one na pewno by go zapytały i przekazały. Też mnie złapał ząb ale był już 5 mc, strasznie bolało cały weekend i zrobiła mi kanalowo ale tak mnie bolało że jednak dała jakieś znieczulenie które daje mamą karmiącym i tak po omacku zrobiła go ale byłam już 5mc. 

2006 - córcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mona894

Część dziewczyny. Kończy się drugi cykl po poronieniu...tydzień temu byłam u mojej ginekolog po zielone światło OM 01.01 i akurat jak zrobiła USG to był piękny pęcherzyk Powiedziała ze za dwa trzy dni peknie wiec kazała się przytulac. Noi tak zrobiliśmy raz w poniedziałek i raz w środę. @teoretycznie powinna być 27.01 ale licze ze juz jej nie będzie. Piersi od zeszłego cyklu bola od nią owulacji aż do okresu a tu dzisiaj zrobiły się miękkie jedynie trochę bola, moge już doszukiwać się objawów? Kiedy moglabym najwcześniej zrobić bety? Skoro w poniedziałek 13.01 ginka widziała pęcherzyk który miał zaraz peknac to zdarzylismy z przytulankami? Moja buzia zaczęła brzydnac tzn pryszcze i inne takie pojawiają się na @ czy to tez jakiś objaw ciąży? Oszaleje do poniedziałku :-( pomozcie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mona894 ja betę robiłam 8/9 dni po owu i wyszła 16, czyli te 48h wcześniej teoretycznie jeszcze by nic nie pokazała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mona894

Fiolka ale skąd wiedzieć kiedy byla owi? Skoro w poniedziałek był pęcherzyk o jak to Liczyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...