Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Mario  cudny kącik wyślij foto jak będzie skończone 🙂 my musimy do sypialni wstawić łóżeczko i tyle się zmieści więc to by było na tyle z pokoika dla małej jak narazie. 

MamoJulianka cudowne wieści 🙂 cieszę sie ze wszystko w porządku 🙂 twraz będzie z górki i trochę mniej stresu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Nadzieja ja mam ten sam problem, tylko lozeczko. I tak cala komode malemu jakos wygospodarowalam ale ciasno bedzie...

A Ty mieszkasz w bloku? Czy domku?

Zdecydowalas gdzie rodzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Gość Okropny bol napisał:

Nadzieja ja mam ten sam problem, tylko lozeczko. I tak cala komode malemu jakos wygospodarowalam ale ciasno bedzie...

A Ty mieszkasz w bloku? Czy domku?

Zdecydowalas gdzie rodzisz?

Ja mieszkam w mieszkaniu w szeregówce ale jak robiliśmy sypialniw to wtedy byłam przekonana zw dziecko będzie w swoim pokoju i wzięliśmy duże łóżko 🙂 i tak komode będziemy musieli wynieść do drugiego pokoju Także w sypialni będzie basze łóżko i i łóżeczko i to by było na tyle 🙂 po roku przeniosę łóżeczko do drugiego pokoju i wtedy zrobię pokoik bo tam tylko bedziw szafa więc wystarczy zagospodarować Chciałabym w profamili rodzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez łóżeczko będę mieć u nas w salonie niestety sypialni brak.Mieszkamy w bloku i tylko 3 pokoje mamy ale nasz jest spory wiec jeszcze zrobimy komodę z przewijakiem i kącik dla małego 😍Ja sobie leżę dziewczyny mama przyjedzie do mnie i zrobi obiad i ogarnie mi tu wszystko.Moze uda nam się dotrwać do tego 5 lutego

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka jakie miałaś wyniki na pierwszej wizycie?B12 mam 900 (max do 771) 😲 homocysteina jest OK bo 5,60. Ferrytyna mi urosła z 10! na 68,70 ( 13-150). Progesteron mam 40,40 (norma na I trymestr 11- 44,30). Wit. D3 spadła tylko o 1 jednostkę bo mam 53. Myślisz, że powinnam brać te 8tys i to wystarczy? Ile Ty masz i ile bierzesz? I co z tą B12? Biorę co drugi dzień. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario byle do 37 tygodnia żeby wcześniakiem się nie urodził ☺️ będzie dobrze ☺️

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Dziewczyny zaczęłam czytać o wózkach. Jakie macie ? Wiem, że jeszcze wcześnie ale troche sie orientuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Ja kupiłam adamexa luciano, opinie ma bardzo dobre. Ale na temat użytkowania sie jeczcze nie wypowiem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tojaka1

Dziewczyny jajaja upoważnia mnie do przekazania informacji od niej. Dziś miała prenatalne, jej maluszek jest ciężko chory, wystąpił uogolniony obrzęk płodu. Rokowania nie są dobre, niestety jest zagrożenie, że wkrótce umrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

Nie wiem co napisać ....Bardzo się cieszyłam, że jajaja w końcu się udało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Gość Tojaka1 napisał:

Dziewczyny jajaja upoważnia mnie do przekazania informacji od niej. Dziś miała prenatalne, jej maluszek jest ciężko chory, wystąpił uogolniony obrzęk płodu. Rokowania nie są dobre, niestety jest zagrożenie, że wkrótce umrze. 

O Boże, to jest jakiś koszmar. Tak strasznie mi przykro. Jaja myślami jestem z Tobą 😞 ostatnio na fb w grupie "ciąża. Pytania i odpowiedzi" czytałam, że jakaś dziewczyna jest w takiej sytuacji. Nawet nie mieści się to w głowie. Ile cierpienia jeszcze? 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Jajaja tak bardzo mi przykro ,nawet nie wiem co napisać. Tak się cieszyłam, że Ci się udało. Przytulam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bozka2408

Jajaja strasznie mi przykro,nie ma słów które by ulżyły w bólu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bozka2408

MamoJulianka cieszę się że wszystko super!Fiolka super masz wyniki a b12 możesz brać co drugi dzień .Trzymam kciuki.A to nowe forum to masakra,w sensie zmiany graficzne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Gość Tojaka1 napisał:

o matko... biedna ta nasza jajaja ,Kochana jesteśmy z Toba... nawet nie wiem co napisac....:( jaka to jest niesprawiedliwość...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Gość Aga 88 napisał:

Dziewczyny zaczęłam czytać o wózkach. Jakie macie ? Wiem, że jeszcze wcześnie ale troche sie orientuje.

Aga 88 ja się zbytnio nie znam ale kupiłam X-lander Pulse z powiekszoną .Ale dopiero będę CI mogła coś pwoiedzieć na wiosnę jak się użytkuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia37

Jajaja bardzo mi przykro. Mam nadzieję że rokowania się zmienia.. może inny lekarz oceni maluszka lepiej.. trzymam mocno kciuki żeby maluszek wyzdrowial i Ty trzymaj się mocno! Wszystkie tu myślami jesteśmy z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabi123

Przykra wiadomość 😪 Jajaja życzę dużo siły i trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...