Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Fiolka - powiem Ci niedlugo jak to jest z nimi, to bedziesz wiedziala jak Twoje male sie urodzi :-)

Anella - to czekamy na mala :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mnie drażni to forum co chwilę trzeba sie logować i szukać tematu.... 

Anella super juz niedługo 🙂 czekamy razem z Tobą 🙂

Dziewczyny czekamy na info po wizytach 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Soniamalutka

Anella no to super ,że już za chwilę i Ty będziesz mama . To czekamy.🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadzieja też mnie to irytuje. Forum zmieniło się na gorsze, zamiast ułatwić to utrudnili 😕

Dziewczyny jak po wizytach? Mario Okropnyból - bo chyba tylko wy miałyście dzisiaj? 

Laski, jakie słodkie skarpetki w Lidlu dziś widziałam, normalnie aż chciałam kupić, ale żeby nie zapeszyć to odłożyłam. Pakowane po 3 szt. w 2 różnych zestawach kolorystycznych. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny właśnie sprawdziłam wynik bety i mam 16 058. Trochę szok bo przy poprzedniej ciąży w 5w0d miałam 6 860. A ja dziś mam 5w2d. 

Reszta wyników zadziwiająco dobrze. Nawet glukoza, która zawsze była na poziomie ok. 96-98 to dziś wyszła 86. Żelazo też mi podskoczyło z 49 na 67,8. No i zadowolona jestem z tarczycowych bo FT4 ładnie wzrosło, więc mam czym dzielić się z dzidzią. Czyli ten letrox i lugola mi pomaga 🙂 czekam na resztę. Ale na badaniu zaslabłam. Nie pamiętam już kiedy mi się to zdarzyło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Anella ale super;) to czekamy na niunie;)

Fiolka super byly  ja kupilam te skarpetki:D ale ze ocieplane to kupilam tak zeby na zime pasowaly;) super ze wyniki dobre (mi tez cukier mega spadl na poczatku. Nigdy tak dobrego nie mialam) 🙂

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka - to wspaniale! dzidzia rosnie a za tydzien jak bedziesz miala wizyte bedzie serduszko :-)

A skarpetki nastepnym razem kupisz jak beda w lidlu znowu dzieciece rzeczy :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pikey w Lidlu właśnie często są dziecięce kolekcje i zawsze mi się podobają ale te skarpetki były cud miód malina 😍

Aga398 no ja właśnie taki wynik miałam chyba na studiach ostatnio, więc mnie to zaskoczyło 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Fiolka super 🙂 ja kupilam pierwszy ciuszek chyba jak mi plec potwierdzil w 18 tyg. Ale to nie ma co wierzyć w pecha czy cos bo teraz musi byc dobrze 🙂

mój Maksiu wazy 2500, znowu wyssly mu dlugie uda hehe 😄 mam nadzieje ze to nie wróży niczego złego. Za dwa tyg ktg i juz dostalam skierowanie do szpitala w razie w 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny teraz się położyłam jestem wykończona poślizg u lekarza 1,5 godziny.Maly warzy 2,650 wszystko Ok ale pcha się juz na świat szyjka się skrucila bardzo i 2 cm rozwarcia mam leżeć w domu i się oszczędzać .Cesarka 5 lutego jak dotrwam ,oby.27 mam jeszcze wizytę i wypisze mi skierowanie do szpitala.Tak że teraz odpoczynek porządny ,a te bóle jak na okres to mówił ze tam juz wszystko się szykuje do porodu i dlatego .Fiolka,mam tych skarpet trochę z Lidla są słodkie masz racje,kupisz jeszcze bo one są często 😍Okropny ból tez mam w domu Maksia,mój ma 15 lat i kochany chłopak :))

• Lubię to 2

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okropnyból  Mario super, że dzidzie całe i zdrowe 🙂

Mario coś czuję, że mały będzie  z Tobą przed 5.02. Dobrze, że będziesz trochę wcześniej w szpitalu. 

Okropnyból a może po prostu synuś będzie wysoki 🙂 i stąd te długie uda. 

A mnie znowu zaczyna męczyć żołądek. Nie wiem co na to brać. Piłam imbir ale nie wiem, czy w ciąży można go tak spokojnie pić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Mario 1 napisał:

Dziewczyny teraz się położyłam jestem wykończona poślizg u lekarza 1,5 godziny.Maly warzy 2,650 wszystko Ok ale pcha się juz na świat szyjka się skrucila bardzo i 2 cm rozwarcia mam leżeć w domu i się oszczędzać .Cesarka 5 lutego jak dotrwam ,oby.27 mam jeszcze wizytę i wypisze mi skierowanie do szpitala.Tak że teraz odpoczynek porządny ,a te bóle jak na okres to mówił ze tam juz wszystko się szykuje do porodu i dlatego .Fiolka,mam tych skarpet trochę z Lidla są słodkie masz racje,kupisz jeszcze bo one są często 😍Okropny ból tez mam w domu Maksia,mój ma 15 lat i kochany chłopak :))

O szok...czyli te bóle są jednak niebezpieczne.  Już rozwarcie? Matko jedyna ! Pcha się twój mały na ten świat.  Ale waga super ! 

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka widziałam i kupiłam właśnie jednw takie żółciutkie i spodnie i jedne bodziaki 🙂 Fiolka ja jak byłam teraz chora to robiłam napary do picia imbiru. Fiolka piękne wyniki 🙂 teraz będzie dobrze 🙂

Mario odpoczywaj q takim razie i trzymam kciuki aby mały jeszcze wytrzymał chwile.

Okropny bol  duży chłopak z tego małego 🙂 fajnie że wszystko w porządku cieszę się 🙂 na kiedy Ty masz termin? Ja idę na wizyte w piątek mam nadzieję ze będzie ok... Jakoś stresuje mnie branie tego antybiotyku... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

26.luty mam termin.

A bo zawsze jakies tabletki to ingerencja, nawet witaminy zawierają teraz jakies E, wiec chcac nie chcac sie trujemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Dziewczyna ja już po wizycie, dziś miałam badania połówkowe. Wszytsko ok, dzidzia zdrowa, wszystkie narzady w porządku, głowa.serduszko rączki nozki😍 duży chłopak lekarz powiedział że większy niż jego rówieśnicy 362g. Załączam zdjęcie 🤗

Fiolka bardzo się cieszę że wyniki masz dobre, a beta super 👍 kiedy masz wizytę?

Mario oszczędzaj się na maxa, każdy dzień jestem wazny aby dotrwać jak najbliżej terminu😘

Anella to ja w takim razie trzymam mocno kciuki żeby w czwartek wszytsko poszło jak trzeba 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario - matko, lez i sie nie ruszaj w takim razie, zeby maly jeszcze troche wytrzymal. Ale wazy juz dobrze, wiec w razie czego bedzie wszytsko dobrze :-)

OkropnyBol - tez sie ciesze ze wszystko dobrze.

Powoli dziewczyny, jeszcze ciut i beda bobaski na swiecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadzieja też właśnie pije imbir ale nie wiem, czy można tak bezkarnie. Przeczytałam też, że siemię lniane może pomóc ale obiło mi się o uszy, że pity dużych ilościach może powodować skurcze. 

Okropnyból bo to jest tak, że te witaminy i czasami antybiotyk to mniejsze zło jak ja to mówię. Ten mój encorton też na pewno nieszkodliwy nie jest. A ja jeszcze biorę tegretol na epilepsję to już wogóle idę po całości. Ale staram się o tym nie myśleć bo wiem, że muszę 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka zapomniałam, że Ty dzisiaj połówkowe. Ale super, że wszystko gra 😁 i że mały wcale nie taki mały 😍 ja wizytę mam 23.01 o 16.20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka piękne wyniki, ja na mdłości żułam plasterek imbiru, piekło ale pomagało.

Mamo Julianka  czekałam na wieści od Ciebie. Rośnie chłopaczek. Bardzo się cieszę że wszystko dobrze. Zdjęcia nie widać.

Mario a nie chciał Cię położyć w szpitalu na podtrzymaniu? Leż i odpoczywaj bo maluszek jeszcze ma czas. 

Okropny ból to będzie długi synuś. Moi też zawsze uda mieli dłuższe niż reszta w tym tygodniu. Różnica zaczynała się około 30 TC. 

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamoJulianka,super że wyszło wszystko Ok teraz juz z górki poleci.Fiolka,beta super ciesze się bardzo.Chcialam dodać zdjęcie ale nie mogę ,zachciało im się zmian na forum 😡

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

A moze faktycznie bedzie wysoki bo moj maz ma długie nogi 🙂

Mario super kacik, tez mam ta przytulanke z pozytywka z pepco 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...