Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Fiolka z sikaniem też tak mam. Wieczorem jak się położę to co 5 min sikam. Czasem już nie mam sił na to.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
https://www.suwaczek.pl/cache/2995417597.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bealeks32
W dniu 8/1/2020 o 2:09 PM, Gość Patunia87 napisał:

Byalkes staraj się. Jasne że możesz mieć owulację. Ja po latach tabletek anty też miałam rzadko owulację, ale udało mi się zajść w ciążę. Jedna straciłam, później zaszłam po 3 miesiącach. Miałam po tej starcie cykle 36 dniowe, wcześniej nieregularne. Rób testy owu.

Dziś zostałam ściągniętą do ginekologa.  Okazało się że to nie będzie 20.01(wtedy miałam zaplanowaną wizytę) i kto mógł prosił żeby dzisiaj przyszedł. Zrobił USG, w sumie nie mierzył dokładnie, stwierdził że od tego będą połówkowe. Serduszko ładnie bije, co już wiedziałam z wczoraj i zaglądał między nogi. Mimo że początkowo się dzieciątko zasłaniało potwierdził że dziewczynka. Od jakiegoś czasu wieczorem swędzi mnie ciało. Kazał mi pić jak na razie vit B complex żeby osłaniało wątrobę, jak nie będzie przechodziło to mam iść do rodzinnego bo to związane z wątrobą. Zasugerował też dietę. Także od jutra dieta, bo dziś jeszcze udka na obiad 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fiolka parcie na  pęcherz jest normalne. Ja do tej pory nie mogę długo wytrzymać bez wc 😄

Wczoraj miałam wizytę.  Alicja waży  już 1933 gram ,i jak to pani doktor powiedziała ,ze wymiary ma idealne.  Idzie równo z daty om i na usg ☺️

Ma sporo wloskow ,ona to zauważyła, ja nie 🤣, i że jest podobna do tatusia 😏

Jajaja co u was ??? 

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sandawilla,duża juz dziewczynka,jak te nasze bąbelki juz urosły niedługo będziemy je tulić .Ja wizytę mam w poniedziałek po południu też jestem ciekawa ile Bruno waży .Okropny ból ,Pikey,MamaJulianka,reszta dziewczyn co u was jak się czujecie.U mnie teraz juz się ciągnie chciała bym żeby mały był juz z nami 

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość No to

Mario u mnie już lepiej, smaruje amolem bark i trochę przechodzi. Ale wieczorami mam różne humory, ciągle mi gorąco i nie mogę sobie znaleźć pozycji. Mały już fajnie kopie. Wierzę że ci się dłuży, chciałabym już być na końcówce jak ty. 

Jaja odezwij się co u Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mario - ja dobrze, znaczy mdli mnie nadal :-(      (cos widze ze nawet na calym forum to ewenementem jestem)

Maly/mala kopie, albo raczej sie przekreca a brzuch zyje wlasnym zyciem, pisalam juz ze w srode bylo 2300g po USG, a tu jeszcze 5 tygodni! hihi

Moja mama przyjezdza 8 lutego, tydzien przed terminem, wiec sie ciesze, a lekarka z ktora sie widzielismy w srode powiedziala, ze da nam jeszcze jeden skan za 4 tyg jesli oczywiscie nie urodze do tego czasu), to bedzie 10 dni orzed terminem, bo jak powiedziala, monitorowali cala ciaze, wec lepiej zeby niczego nie przeoczyc.

Dziwnie sie czuje nie chodzac do pracy, jakas nieprzyzwyczajona jestem :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/hex5m2o.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Badania:Witajcie. Mam kilka pytań i liczę na Waszą wiedzę i doświadczenie. Może zacznę od tego,że w 2016 ur zdrową córeczkę w 34tc przez cc z powodu wysokiego ciśnienia. 4 stycznia 2019 pusty pecherzyk i zabieg usunięcia. 7 stycznia 2020 również pusty pecherzyk i zabieg. Mam pcos i dwurożną macice. Jakie badana porobić ? Od czego zacząć? 

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabi123

Cześć dziewczyny. 

U mnie nowy cykl i nowe starania ;) 

Tak się zastanawiam nad testem owulacyjnym. Która z Was stosowała? Jaki polecacie? Nigdy tego nie używałam więc nie wiem co i jak :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny gdzie czytałam, że u kobiet w ciąży sok/syrop z czarnego bzu albo z lipy są dobre. Poczytajcie sobie - było o przeziębienie, gardle, skurczach, bólach różnych, nudnościach. Zamówiłam sobie na fb takie domowe. 

U mnie tak jak się bałam tego 10.01. tak i też teraz jest to uzasadnione. Okazało się, że mój kudłaty adopciak ma problem z trzustki, nerkami (jedna już nie pracuje) i z wątrobą. Miała USG i badania krwi. Nie jest dobrze. Te 3 dni teraz będą decydujące. Nie wiedzą tylko czy to tak silne zapalenie, czy nowotwór 😞 miałam nadzieję, że fatum 2019 roku jest już za mną. Żeby nie było tak, że znowu wszystko się posypie. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Gość Gabi123 napisał:

Cześć dziewczyny. 

U mnie nowy cykl i nowe starania 😉

Tak się zastanawiam nad testem owulacyjnym. Która z Was stosowała? Jaki polecacie? Nigdy tego nie używałam więc nie wiem co i jak 😄

Ja stosowałam i dzięki nim zawsze wyłapuję te dni. Najtańsze na allegro takie paskowe, tylko koniecznie z czułością 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka,bardzo mi przykro z powodu pieska mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i to tylko jakieś zapalenie .Mam tez pieska,Yorka ma 10 lat w tym roku bardzo ją kochamy i nie wyobrażamy sobie jak jej zabraknie kiedyś ☹️Trzymam kciuki żeby było Ok wszystko 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Ja testów owulacyjnych nie polecam. I to nie kupowałam jakis z allegro tylko w aptece i nie byly tanie. Wolalam obserwować sluz, i mierzyć temp, teraz wiem ze owulacje mialam 17 lub 18dc. Tylko trzeba faktycznie systematyczności w tym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam testy owulacyjne. Musisz robić mniej więcej od 8-10 DC. W sumie zależy jak długie masz cykle. Ja miałam owulację dopiero w 22 DC.

Witaj Gosia271 dziewczyny Ci tutaj na pewno posłużą radą jakie badania zrobić. Ja nie robiłam po poronieniu. 

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabi123

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. 

Cykle mam ok. 30 dniowe. Rozumiem że powinnam zacząć robić od 11 dc? 

Zaraz odpale Allegro i poszukam 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość Gabi123 napisał:

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. 

Cykle mam ok. 30 dniowe. Rozumiem że powinnam zacząć robić od 11 dc? 

Zaraz odpale Allegro i poszukam 😉

Ja robiłam tak od 10 d.c. I najlepiej 2x dziennie żeby nie przegapić. Raz zrobiłam wcześniej, 9 d.c. bo czułam że coś jest na rzeczy i strzał w 10. Udało się zajść wtedy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

jajaja daj znać co u Ciebie? martwię się. Aga, MamaJulianka, Patunia kiedy połówkowe ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga 88 połówkowe mam 03.02.

Gabi zacznij Sobie też pić siemię lniane albo olej z wiesiołka, bardzo pomaga na śluz, ja jeszcze w udanym cyklu mierzyłam temperaturę i wtedy byłam już pewna dnia owulacji.

jajaja martwimy się wszystkie. 

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gabi jeżeli masz problem z kiepskim śluzem ( ja tak mam) to mój gin przepisał mi pectoDrill do ssania. Ale to na receptę. Bez recepty jest acc optima. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tojaka1

Fialka, ja tak zakończyła 2019, że zabili nam psa trutką na szczury. Strasznie się męczył. Mam nadzieję, że ten 2020 będzie lepszy i Twój piesek wkrótce poczuje się lepiej. 

U jajaja ok. Dużo leży, tętno maluszka jest, wizytę ma chyba we wtorek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama Julinka

Aga88 połówkowe mam w pon czyli właściwie już jutro 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamoJulianka,to juz połówkowe super ale to przeleciało .Idziemy do przodu dziewczyny jak burze😍 A tu mój brzucholek 🥰

401E95D7-EE76-49A9-991C-9E9CBA6502AD.jpeg

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...