Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Gość MamaJulinka napisał:

Maszkaron dokładnie takie badania zrób jak fiołka pisze. A ja ciebie kojarzę wcześniej byłaś na naszym forum, przypomnij mi twoja historię, które to poronienie, pierwsze czy drugie? 

Fiołka robiłam tylko progesteron. Kwasu nie. I na pierwszą wizytę antyxa, pytalam później to już nie kazał robić, dopiero teraz powiedział że na następną a już 20tc. Zmienił mi się termin z USG na badaniach pierwszego trymestru ale myślałam że trzymamy się z OM a on mówi że nie i przekreślił 1.06 a teraz mam 28.05

Dziewczyny ja się czuję kiepsko od kilku dni. Zaczęło się od tego że bolał mnie kark w nocy i tył głowy. Tak mocno że nie mogłam skręcić głowy, mąż masował do rana przechodziło. Ale teraz już mnie boli cały czas i to tylko prawa strona, szyja, kark, koło ucha bark i ręka. Nie wiem czy to mogą być zatoki że tak prawa strona boli. Nie mam w okolicy takiego dobrego lekarza sami tacy co tylko antybiotyki wciskają byle co a ja nie chcę leków 😞

Mamojulianka, cieply prysznic mi zazwyczaj pomaga A czasami takie bóle też się mi zdarzają- zła pozycja. Ewentualnie voltaren spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka dobrze, że mówisz o anty Xa bo zapomniałam o tym, dopisuję 🙂 ta próbka musi być od razu zbadana? Jak to jest? Bo nie wiem gdzie zrobić to badanie. 

To ładnie idziesz, dzidziuś coraz większy, bardzo się cieszę 🙂

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamoJulianka poronienie pierwsze i to bylo w kwietniu wiec juz troche minelo, pierwsza ciaza normalna. czy teraz wyniki moga nie byc wiarygodne ? ale szczerze to bylam w takim szoku ze w te 6 tyg. po to nawet o tym nie myslalam. czytalam ze wynik bialka c i s jest wiarygodny bez wzgledu na czas. tak bylam z wami wlasnie swiezo po szpitalu, ale pozniej i tak musialam psychicznie dojsc do siebie i dopiero teraz zaczynam znowu myslec o kolejnej ciazy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jajaja
20 godzin temu, Gość Aga 88 napisał:

jajaja nie pamietam czy masz krwiaka ? 

tak mam krwiaka mam wszystkie leki , serduszko na detektorze jest

napisalam do mojej ginki czekam na odpowiedz czy mam dzisiaj przyjechac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka a ile czeka się na wynik anty Xa? Gdzie robiłaś i ile płaciłaś? 

Dziewczyny, które robiły to badanie - diagnostyka też je robi? 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Dzięki dziewczyny, właśnie zamierzam robić ciepłe okłady i właśnie się inhaluję z soli. 

Maszkaron nie to spokojnie teraz rób sobie wszystkie badania minęło już dużo czasu. 

Fiołka wejdź sobie na Alab i diagnostykę na necie i zadzwoń na infolinie powiedzą ci gdzie jest najbliższy punkt przy laboratorium centralnym bo tak to musi być od razu zrobione. W alabie masz najtaniej bo coś około 70 zł chyba ale 10 dni roboczych a w diagnostyce 200 zł i troszkę krócej się czeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga 88 głowa do góry. Może wybierz się do jakiegoś kina, czy na zakupy dzidziusiowe.

Jajaja a nadal krwawisz czy już przechodzi? Daj znać co ginka odpisała.

MamoJulianka amolem wysmaruje, albo jeśli masz możliwość zakupu gęsiego tłuszczu to tym. Zawsze pomaga.

Strasznie nie podoba mi się ten wygląd i działanie forum.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie co czytam Was ale przez te forum az mi sie odechciewa pisac!!

Fiolka kiedy masz wizyte?? 

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8s65gq8z70l82.png
19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga 88

no własnie chyba dostałam tego doła po tym jak zaczełam ogladac rzeczy dzidziusiowe na necie i nieśmiało w sklepach. I pozniej pomyślalam, że za wcześnie. No i na pewno tez brakuje mi pracy... jajaja co lekarka odpisala? Bylas u niej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny pomocy bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego.... I skończyła siw moja choroba antybiotykiem.... AMOTAKS. Proszę powiedzcie mi czy któraś Was brała w ciąży antybiotyk? Czy on jest  bezpieczny? Boję się wziąć antybiotyk... Ze to moze miec wpływ na ciąże.... Coś kojarzę ze chyba Sandawilla ale nie jestem pewna.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina

Ja bralam amotaks i w 9 tygodniu poronilam, w trakcie jego brania, ale mialam do tego wysoka goraczke i angine wiec watpie zeby to antybiotyk byl powodem poronienia, moja gin powiedziala ze powinnam go wziac bo moze sie wdac sepsa przy anginie i wysokiej goraczce. Kuzynka brala 3 razy antybiotyk w jednej ciazy i dziecko urodzilo sie zdrowe. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka to tak teraz liczę, że ja nie zdążę z wynikiem Xa do wizyty, ja piernicze. Że też o tym zapomniałam

😞

Aga398 wizytę mam 23.01.

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol
9 godzin temu, Nadzieja666 napisał:

Dziewczyny pomocy bylam dzisiaj u lekarza rodzinnego.... I skończyła siw moja choroba antybiotykiem.... AMOTAKS. Proszę powiedzcie mi czy któraś Was brała w ciąży antybiotyk? Czy on jest  bezpieczny? Boję się wziąć antybiotyk... Ze to moze miec wpływ na ciąże.... Coś kojarzę ze chyba Sandawilla ale nie jestem pewna.... 

Sandawilla brala antybiotyk pamietam. Lepiej wez, bo większe szkody moze zrobić choroba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MamaJulianka zadzwoniłam do Alab i  stwierdzili, że oni to po pobraniu mrożą. I w a ok abie czeka się 10 dni roboczych a w diagnostyce 11 dni roboczych. Nie ma opcji żebym miała to na wizytę. Dziwi mnie tylko to, że w alabie powiedzieli ze to mrożą a w diag że CHYBA wysyłają do Krakowa. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJulinka

Fiołka każde laboratorium robi po swojemu ja też tego nie ogarniam. Ale gdybyś np chciała podjechać do Krotoszyna to napewno zdazysz zrobić bo ja tam czekałam chyba tydzień. Oni tak podają a zazwyczaj jest wcześniej. Ja tam robię, możesz zadzwonić i zapytać nazywają się as tech lab. A jak nie będziesz miała na pierwszą to też nic się nie stanie, on nie wolał o to ja sama miałam bo chciałam żeby on ocenił.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gość MamaJulinka napisał:

Fiołka każde laboratorium robi po swojemu ja też tego nie ogarniam. Ale gdybyś np chciała podjechać do Krotoszyna to napewno zdazysz zrobić bo ja tam czekałam chyba tydzień. Oni tak podają a zazwyczaj jest wcześniej. Ja tam robię, możesz zadzwonić i zapytać nazywają się as tech lab. A jak nie będziesz miała na pierwszą to też nic się nie stanie, on nie wolał o to ja sama miałam bo chciałam żeby on ocenił.  

Napisałam do diagnostyki i babeczka mi odpisała, że 5 dni się czeka. Podała mi też numer do Diag w Rawiczu. A ja tam właśnie dzwoniłam. Taka rozbieżność. Teraz nie wiem, czy jechać jutro do ALAB gdzie niby mrożą, czy do diag w poniedziałek. Prawie 100zl różnicy ale Alab dłużej się niby czeka na wynik, jeżeli te 5 dni w diag to prawda. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka ja robilam w diagnostyce i mialam wynik w 3 dni robocze. Tylko fakt duzo placilam za to bo 150zl. 

Nadzieja u mnie z grupy dziewczyny braly antybiotyki glownie na zapalenie ukladu moczowego i wszystko ok. Ja mysle i nie raz czytalam ze gorsza dla dziecka choroba niz antybiotyk. Tyle co sie meczysz.. mowilam ze tu juz raczej antybiotyk potrzebny. 

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi... Aga398 wiem pisałaś... Ja też sie tego rak bardzo obawiałam... Dzisiaj jeszcze dzwoniłam do mojego ginekologa i tez powiedział ze za długo to trwa i ze trzeba antybiotyk... Sandawilla tak dobrze kojarzyłam właśnie że cos brałas.... Ehh co chwilę coś... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, mam straszne parcie na pęcherz. Właśnie chyba z 7 raz już byłam. I po siku po kilku minutach czuję jakby znowu był pełny. To normalne? We wcześniejszych też latałam do WC ale nie aż tak. Boję się, że mogłam się czymś zarazić od mojego psa bo mąż właśnie jest z nią na kroplówce. Strasznie dużo pije i ma 39,6' gorączki. Wet nie wie jeszcze co jej jest. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadzieja bierz antybiotyk i sie nie martw, wszystko bedzie dobrze!;)

Fiolka ja latalam co chwile, wyszlam z wc i mialam wrazenie ze nie wysikalam sie do konca. Teraz juz jest lepiej troche

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga398 a normalnie robiłaś siku jak szłaś po raz kolejny? Czy to tylko złudzenie było, że musisz? U mnie to jest normalne siku. Tak mi rozpiera ten brzuch. Może stwierdzicie, że jestem jakąś psycholką, ale boję się, że znowu będzie to samo. Pamiętacie, że poprzednio też miałam problem z moczem. Takie mnie myśli nadchodzą, że nie dotrwam do pierwszej wizyty 😞

mhsvi09kn09woi4m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka tak robilam normalnie az czasem sie zastanawialam skad sie tyle naprodukowalo w takim krotkim czasie. Jak masz obawy to zrob sobie teraz mocz zeby sie uspokoic. Ja widzialam ze sa nawet testy domowe na mocz w aptekach;)

19.07.2019r. Aniołek❤
28.08.2012r. Córeczka❤

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Okropny bol

Ja tez chodze na okraglo siku. Od samego początku tak mam, i w nocy chyba z 5 razy... męczące to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fiolka z sikaniem też tak mam. Wieczorem jak się położę to co 5 min sikam. Czasem już nie mam sił na to.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...