Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wczoraj skonczylam, na szczęście, bo miałam już dość globulek. Zastanawiam się czy pójść teraz do gin. I sprawdzić czy wyleczyłam te bakterie. Mam też do Was pytanie: czy warto w 27dc sprawdzić progesteron?

Trzymam kciuki za Wasze pozytywne testy!!

Dwa Aniołki: 14.09.2018 (11tc)

Mutacja MTHFR homo i PAI hetero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje że 27dc to trochę za późno. Niby najlepiej między 21-23dc. Mi lekarz po braniu globulek nie kazał ponownie robić posiewu więc to już Twoja decyzja co zrobisz :),z bateriami to jest dziwnie lubią nawracać...

Nurkowanie, Bozka takie niskie Tsh jest ok? Ja chyba na badaniu w laboratorium miałam normę od 1.3 do 3.0. Pytam tak z ciekawości?

Niki jak nie ten, to może kolejny cykl będzie nasz kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny jest w normie ku dolnej granicy i chodzi mi o to zeby nie wpasc z niedoczynnosci w nadczynnosc polekowa. Najlepsze jest 1.5-2 do ciazy. Prolaktyna spadla do 12. Grunt ze leki dzialaja teraz je bede lekko dawkowac. Moze na 3 mce mi starczy bo nie bede co mc do gin chodzic przeciez. W ciazy przezywalam ile to trzeba biegac a teraz o wiele wiecej biegam po poronieniu. Moze to tsh bylo nabite do prawie 4 z powodu stresu 3 tyg po poronieniu. Nie wiem czy jest korelacja tsh- stres, ale jest prolaktyna-stres. Odkad biore leki to jestem duzo bardziej zrelaksowana czytalam ze mozna nerwy ogarnac regulujac prace tarczycy. Bozka za wizyte jest 90 zl to robie usg i co moge to wyciagam, zreszta ona sama pyta co by sie chcialo. Na te skierowania to powiedzialam ze wole kase wydac na pai czy ana1 i ana 2 i nie chce mi sie ogolnemu calej historii wykladac i moze sie zgodzi a moze nie. Wiec usg tarczycy powod niedoczynnosc a jamy to bol brzucha. I tak za realizacje recept zabule cos czuje niezle ale bez tego trudno o bobo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Pajka za info. Jednak zdecydowałam się zrobić progesteron dzisiaj. Jest to co prawda 27 DC ale mam późno owulację bo około 20dc więc może akurat;) a jeśli nie to powtórzę za miesiąc. Robię też krzywa cukrowa. Jaki ten roztwór jest ohydny! Ale na szczęście dałam radę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniu myślę że przy takiej owu to ten progesteron to w sam raz zrobiłaś.Krzywa cukrową...Masakra ,robiłam na początku ciąży.A powiedz homocysteina Ci spadła?Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bozka moja gin nie kazała mi robić na razie homocysteiny, mówiła że nie ma sensu, ze jeśli B12 i kwas foliowy wyjdzie ok to na razie nie muszę jej robic. Pamiętam że Ty robiłaś ja po ok.3 tyg i spadla. Powtarzałeś ja jeszcze? Jak tam nastrój u Ciebie? Ja przestałam świrować i wrzuciłam na luz. Wpadłam w wir pracy i to mi pomaga. Chociaz dzisiaj mam wolne i powiem szczerze, że przypomniał mi się czas jak byłam w domu na zwolnieniu w czasie ciąży..eh..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniu Kochana już znowu minęło 5 tygodni ,ale nie robiłam bo tak kasa
...Ale zrobiè wszystko w styczniu razem z d3 żeby wiedzieć jak suplementować.Ja wpadnę w wir pracy od 1 grudnia i w sumie myślę że trochę popracuję niż się uda...W sumie w pracy liczą się z tym że się staram o dzidzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej rozumiem tego finanse, bo sama już tyle wydałam na lekarzy. A co do pracy to bardzo ważne że wiedzą że się starasz i że mają takie podejście. Będziesz spokojnjesza. Bozka a ja wierzę w to że uda się od razu. A myslas o monitorowaniu cyklu? Ja dostałam skierowanie i w następnym cyklu zamierzam to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniu dzisiaj mam tu na miejscu wizytę przed owu to może pójdę też sprawdzić po...Ja mam moja gin kawałek od domu ale też chodzę na miejscu ,ale jakby ciąża była to będę jeździć do tej dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniu fajnie by było ale z uwagi na mój wiem liczę się z tym że może to być trudniejsze...A to że w maju się udało za pierwszym razem to był łud szczęścia...Tobie też życzę Mega Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny niestety ten cykl nie jest mój. Nawet nie musiałem testować :(. Może w kolejnym się uda i będziemy wszystkie staraczki miały super prezent noworoczny kto wie :) czuje lekkie rozczarowanie ale dalej będę walczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cobra dzięki za wsparcie :) liczylam się z tym bo beta nie spadła do zera, więc mój organizm dalej myślał że jest w ciazy :) zobaczymy co grudzień przyniesie oby same radosne nowiny:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny myślam że jakoś przeżyję ta kolejna @,ale posypalam się totalnie... Do tego poklocilam się z M, bo on nie jest w stanie tego zrozumieć... Już za parę dni drugi miesiąc po stracie i myślam że już ze mną ok, a tu proszę rozsypka totalna... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pajka kochana jak ja Cie rozumie:( Ja sie tak sypie co chwile juz osiem miesiecy:( wszyscy mysla ze sie usmiecham w pracy bo kontakt z klientem to wszystko jest ok a to wcale nieprawda nikt nie wie co czuje w sercu ze jest mi zle, ze serce mi peka jak patrze na maluszki, ze zazdroszcze kolezance bo wczoraj urodzila sliczego chlopca:( czemu mi sie nie udalo czemu Moj Antos odszedl czemu nie bylo mi dane tulic go do serca:( ten bol zostanie w naszych secach na zawsze najgorsze jest to ze wszyscy musla ze rozumieja a gowno(przepraszam) prawda bo kto zrozumie matke ktora stracila swoje najwieksze wyczekiwane szczescie:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...