Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ann1eeee

Witam nowe dziewczyny Przykro mi że musimy się poznać akurat w takim miejscu.
Kala przykro mi, że się tak musisz męczyć, ale mam nadzieję, że teraz lekarz Cię zdiagnozuje i ureguluje Twoje cykle.
Betty jesteś niesamowicie silną kobietą Trzymam za Ciebie mocno kciuki!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ann1 bardzo Ci dziekuje i kazde kciuki sie przydadza.
Ja trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieje ze juz niebawem to forum opustoszeje bo kazda bedzie w ciazy :-)
Buziaki kochane

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(
Jak Bóg może patrzeć na tyle cierpienia???;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiło mi się smutno . Koleżanka moja wysłała mi zdjęcie swojej córki jest już po terminie parę dni i poszła sprawdzic czy ok. Cieszę się jej szczęściem, ale zastanawiam się czy ja też będę takie widzieć mojego dziecka. Wszytko się złożyło jedna urodzila 29 czerwca druga teraz jedna kuzynka 25 lipiec i druga kuzynka grudzień tylko mi się nie udało.

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ann1eeee

Dorota wokół mnie też same ciąże... Teraz pewnie jesteśmy wyczulone i bardziej zauważamy. Jestem pewna że my też niedługo będziemy tulić swoje skarby!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ann1eee nie wiem boję się jak dostanę pierwsza @ jak to będzie. Czy znów mnie to nie spotka . Ja nie wiem czy dam radę. Chce bardzo ale boję się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ann1eee trzymam kciuki za wasze starania.

Dorota powiem ci że gdyby nie to że mój mąż bardzo tego chciał i mnie zaraził tą chęcią, to chyba bym się tak szybko nie zdecydowała bo strach był ogromny ale jakoś jego zapewnienia dały mi na tyle spokoju że też tego zapragnęłam znów. Cieszę się bardzo ale powiem ci że strach nadal jest poplątany że szczesciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiola ja nie wiem czy dam radę. Chce bardzo męża siostra ma 17 miesięcznego brzdaca jest kochany. Bardzo bym chciała moc też takiego mieć. Będziemy robić badania napewno jeśli chodzi o płeć. Zastanawiamy się nad genetycznymi dlaczego się tak stało co było przyczyną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, jestem u Was pierwszy raz. Może uznacie, że mój problem odbiega od tematu ale szukam pocieszenia. Czytam wasze posty i widzę jakie wsparcie sobie dajecie. Dziś miałam robione USG, według OM 7tc 5dzien natomiast lekarz stwierdził 6tc 3dzien. Miały być bliźniaki jeden pęcherzyk pusty w drugim zarodek 3mm i serduszko. Serduszko bije bardzo wolno 60 uderzeń/min. Mam być przygotowana na utrate dziecka. Mam zdecydować o odstawieniu luteiny. Jest mi bardzo ciężko i nie wiem co robić. Bardzo długo staraliśmy się o dziecko. Teraz mam bezczynnie czekać aż poronie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorota mi po pierwszej @ się udało nawet bez większych obserwacji się obylo. Mąż chciał ale stwierdził żebyśmy zdali się na los, a wtedy to ja już trochę miałam większa spinke. Nie było testów owu i żadnych wyliczeń zawsze miałam płodnym śluz który wtedy zaobserwowałam ale wtedy przytulanki nie było były kilka dni wcześniej i po a i tak się udało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktosis bardzo mi przykro że usłyszałaś takie słowa. Nie chce tu robić za lekarza ale myślę że nie chciał abyś nastawiałam się ze będzie dobrze jeśli on nie widzi zbyt wielkiej nadzieję. Z własnego doświadczenia wiem że żadna luteina nie uzdrowi chorego dziecka i wcześniej czy później niestety jego serduszko może przestać bić. Brachykardia u zarodka(płodu) poniżej 110 uderzeń bardzo źle rokuje a u was jest tylko 60 i dlatego lekarz kazał przygotować się na najgorsze. Wiara czyni cuda i mam nadzieje ze może w twoim przypadku stanie się cud. Bardzo mi przykro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiolu przepraszam że tak trzymałam was długo no to tak:
Dzidzia ma 3 cm tętno 178/ min wszystko jest ok z usg wychodzi 9 t 6d a z obliczeń 9t3d jest większa o 3 dni :) serduszko pięknie bije i widziałam ja się rusza takie małe a tak bryka :)

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkrqvl5z62s.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktosis jeśli mogę ci coś doradzić to ja w tej sytuacji poszła bym to skonsultować z innym lekarzem, czasem sprzęt jest kiepski czasem jeden lekarz nie widzi tego co drugi. czy byłaś już wcześniej u lekarza i robił USG w wielu przypadkach wiek ciąży według OM nie odpowiada wiekowi z USG porostu może ciąża jest młodsza niż myśli lekarz. Bądź dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domi no to nas wytrzymałaś. To prawda wspaniale jest widzieć jak maleństwo bryka w brzuszku. Gratuluję oby takie dobre wiadomości do końca ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiola dziękuję Ci bardzo cieszę się bardzo ale zanim poszłam to myślałam że zwariuje masakra jakaś a ty idziesz w środę?
Kala jak u ciebie co twój lekarz powiedział?
Patrycja jak tam zdróweńko nie miałaś czkawki wczoraj bo myślałam o tobie? Bo zapomniałam napisać co u ciebie?

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkrqvl5z62s.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktosis wg tego co napisałaś, to niestety ciąża rokuje źle. Co nie znaczy, że nie może skończyć się dobrze. Sama bym trzymała się wersji, że ciąża jest młodsza i serduszko się jeszcze rozkręci. No chyba że jesteś pewna co do wieku ciąży. A badałaś przyrost bety hcg?
Domi super wieści. Gratulacje.
Kala trzymaj się kochana!
Wiola jak półpasiec?

http://fajnamama.pl/suwaczki/3db9zqi.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Nie jestem pewna co do OM bo wcześniej miałam plamienia,przerwa i krwawienie. Każdy cykl tak wyglądał. Najgorsze jest czekanie, bo to właśnie mam robić wg lekarza. Czekanie aż zacznę krwawić i poronie. Powiedział, że jeżeli nie będzie skrzepnietej krwi to nie muszę jechać nawet do szpitala bo samo się oczyści. Jak to było u Was? Boję się, że mogę sobie zaszkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domi bardzo się cieszę że wszystko ok oby tak dalej ;)
Ja jutro idę na wizytę dzisiaj zrobiłam badania i zobaczymy mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i usłyszę serduszko maleństwa..
Ktosis z jednej strony trzeba być przygotowanym na najgorsze ale z drugiej trzeba mieć nadzieję że może będzie ok.. I ja bym to też skonsultowala jeszcze z innym lekarzem.
Kala a jak u Ciebie co Twój lekarz powiedział?
Wiola a Ty jak się czujesz?

08.01.2014 nasze największe szczęście Dominik
10.04.2017 Aniołek (*)
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6df9h0feicag8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domi super wiadomości!!!:-*
Dziewczyny wyszłam wczoraj mój lekarz mi nic konkretnego nie powiedział:/
Zdążyłam na umówiona wizytę lekarz kazał powtórzyć badania bo się okazało że coś nie halo z tarczyca o czym nikt wcześniej nie raczył mnie poinformować @ już nie ma wcale ani śladu krwawienia powiedział że śluzówka wygląda ładnie tzn jak po @ i tak jakby była w drugiej fazie cyklu dał na progesteron i powiedział że jak wyjdzie powyżej 10 tzn że była owu powiedział że leków mi nie da dopóki nie zrobię wyników i że dla niego to jest w ogóle kosmos że lekarz nie daje na badania po pierwszej nieudanej ciąży bo to owszem może być przypadek a może coś z hormonami i da się tego potem uniknąć. Krwotok był spowodowany@ u czyszczeniem po poronieniu do tego doszedł wysiłek w pracy i mamy sprawcę. Ogólnie siedziałam u niego godz jutro jadę na badania jestem bardzo z niego zadowolona i na niego postawie w końcu poczułam że ktoś się mną przejął

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe dziewczyny witam Was przepraszam ale przez to co się u mnie działo nie miałam mocy się nawet przywitać. Przykro mi że też tu trafilyscie ale pamiętajcie że będzie dobrze ściskam Was.

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kala to dobrze że krwawienie ustało.
Ja ostatnio coś gorsze dni mam bo zbliża sie termin testowania a i tak wiem że się nie udało..zbliza sie termin powrotu do pracy..powoli już wymazuje z pamieci to co sie wydarzyło a wiem że w pracy ludzie "pomoga" mi zebym znowu o tym zaczela myslec... Eh

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65gnhk4xtpd.png

Aniołek 19.05.2017
21.09.2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kala to super. :) Ona nie przejmuj się ja też wracam od poniedziałku chociaż mogłabym l4 ciągnąć dalej ale chyba bym zwariowała w domu . Pytania będę ale grunt to bycie silną. Każde sytuacja uczy nas nowych doświadczeń. Jeśli chodzi o grupy krwi i kiedy jest konflikt np jest u mnie ja mam ARH- a mój mąż ma 0RH+ ale dostałam zaszczyk po zabiegu wykonuje się dodatkowe badania na szczęście żyjemy w takich czasach , że nie stanowi on problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiola86 mam pytanie czy po poronieniu w tym cyklu co zaszłaś w ciążę miałaś typowe objawy takie jak zawsze przy owulacji czy coś się zmieniło czy było inaczej.

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...