Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Już o tym pisałam Kala poruszałam ten temat to padło stwierdzenie, że nie nam oceniać. Ja tego nie rozumie i nie zrozumie bo mogę się założyć, że witamin w ciąży nie brała i nie dbała o siebie a pewnie chlala codziennie. I taką dziecko donosi urodzi.

Córeczka :( 2017 Córeczka :( 2019

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Elejana ja biorę tylko folik ten zwykły chociaż mój ginekolog powiedział, że mogę nawet ten femibion 1 . Nie zaszkodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kk24

Kala jak dobrze, że jest już lepiej i oby tak dalej aż do ujrzenia 2 kreseczek :)
Ja miałam podczas studiów miałam zajęcia z neonatologii, więc widziałam sporo wcześniaków, także tych ekstremalnie malutkich. Na szczęście wszystkie maluszki były otoczone opieką kochajacych rodziców także takiej patologii nie miałam na szczęście okazji oglądać. Gdybym coś takiego widziała to chyba krew by mnie zalała.
Chociaż dorabiajac jako kasjerka w sklepie nie raz widziałam rodziców, którzy tak traktowali swoje dzieci że miałam ochote ich wzywać. Strasznie irytowalo i nadal denerwuje mnie to jak rodzice swoje frustracje wyzwalają na dzieci. A już szczytem wszystkiego było jak ochrona centrum handlowego wyzwala 'mame' po odbiór noworodka, którego zostawiła w h&m, jak można być tak nieodpowiedzialnym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekarz, który przeprowadzał mój zabieg mówił, że nawet po pierwszej miesiaczce dziewczyny zachodzą w ciążę i jest. Ok. Ja jednak te trzy miesiące może odczekam. Zobaczę jak z okresem wogole będę mieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karolinka cieszę się, zw wam się udało. Pisz jak po wizycie :) Dziewczyny dajecie nam sile i nadzieję że będzie ok i się udać może;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorota tak robiłam szerek badań na trzy wciąż czekam cofnij się parę stron jest tam cała lista moich badań;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kala90 kochana jestem z Toba wiesz o tym....
Dobrze ze trafilas do szpitala, dostaniesz leki i spokojnie zaczniesz starania.
A ja po owu i czekam 2 tyg czy bedzie sie czym chwalic czy nie :-)
Trzymajcie sie dziewczyny , zaciazone niech dbaja o siebie i ladnie rosna, starajace niech ladnie owuluja i wykorzystuja sexualnie swoich mezczyzn, a te po stracie niech nie traca nadziei tak jak my wszystkie, w koncu kiedys musi byc dobrze.
Buziaki dziewczyny i Kala badz dzielna i nie krwaw juz :-* :-*

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(
Jak Bóg może patrzeć na tyle cierpienia???;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krwawienia już prawie nie ma są słabe brązowe plamienia dzięki Bogu.
Beti wiem kochana;-* ja też ze zniecierpliwoscia czekam na Twoje dwie kreseczki:-*
Wiola powiedz czy Ty po tym krwotoku normalnie miałaś owulację? Trajtowalas to jak zwykły okres?nie wiem już mam liczyć cykl:D na pewno zapytam lekarza.
Pozdrawiam Was dziewczyny

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kala cieszę się ze się wszystko unormowalo. Ja ten krwotok liczyłam jako normalna @ bo wystąpiło to wtedy kiedy powinnam normalnie mieć tylko że porostu była bardzo obfita. Tak jak pisałam u mnie to było najprawdopodobniej spowodowanie rozrzedzeniem krwi przez leki na przeziębienie. Potem normalnie jak zwykle kolejna @ miałam za 28 i pewno owu też była prawidłowo ale tego to ci na 100% nie powiem bo wtedy nie myślałam o staraniach więc nie interesowało mnie czy jest owu, nie robiłam testów i nie kontrolowalam u gin.

Kala a u ciebie co powiedzieli dlaczego takie mocne krwawienie i z kąd te plamienia w między czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorota 19 ja badań po poronieniu genetycznych nie robiłam zrobiłam tylko szereg badań z krwi i wymazy z cewki moczowej i szyjki macicy na wszelkie bakterie które nic nie wykazały wszystko było ok. Ale powiem ci że z biegiem czasu to trochę żałowałam że nie zrobiłam bo wtedy bym może znała przyczynę. Tylko u nas jeszcze w grę wchodziła moja wada macicy która mogła zatrzymać rozwój dziecka, anemia -nie mała, i ogromnie wymioty które też mogły się przyczynić do tego więc niestety mogło by się okazać że po badaniach i tak nic nie będziemy wiedzieć. Było to pierwsze poronieniem wcześniej urodziłam zdrowego synka więc usłyszałam że to porostu przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtrące swoje 3gr w temacie krwotoku. Mój @ w tym miesiącu (pierwsza po zabiegu) to była istna rzeź. Nie będę wam całego obrazu przedstawiać, ale wyglądała niczym podczas poronienia (nie ma opcji zaciążenia przed bo nie działaliśmy nic). Gdyby nie to, że byłam w tym najgorszym czasie w drodze nad morze to bym leciała do lekarza. Trwało to w sumie 5 dni i przeszło jak ręką odjął. No i po tyg 1 dzien plamienia i po tygodniu zas kolejny ale tym razem mocny. W sumie 18dc i owu nie było nie wiem co dalej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gomerka

Wydaje mi sie, ze po poronieniu to ciezko powiedziec, co jest normalne, a co nie, ja juz zaliczylam 3@ i kazda byla inna, jedyne pocieszenie to to, ze ta ostatnia przypominala @ sprzed poronienia... ale bylam u lekarza, to normalne, dopoki oczywiscie nie mowimy o krwotoku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kala, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się dzielnie.

Ja za dwa dni testuje. Nie czuję się ani ani na ciążę ani na okres :P

https://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kvcy62t1q.png

Aniołek - 15.05.2017, 8 tc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorota tak ja mialam robione badania genetyczne plodu po ostatnim poronieniu i wyszlo ze 14 chromosom sie zdublowal. Z Wczesniejszych poronien badali tylko pierwsze ktore mialo wade serduszka i nie dotrwaloby do konca ciazy. Wtedy urodzilam w 18 tyg :-(
Badania kariotypow naszych sa prawidlowe. Reszte badan robilismy i wyszly mi dodatnie testy ANA przez to ze mam wykryty prawie 20 lat temu syndrom Sjogrena.
Ale jestem zaopatrzona w leki i czekam na cud.
Pozdrawiam

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(
Jak Bóg może patrzeć na tyle cierpienia???;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teeety ja też nie czuje nic..zobaczymy co z tego bedzie..
Bylam znowu u lekarza rodzinnego bo coraz gorzej ze mna. Dostalam antybiotyk który można brać w ciąży. .ja testuje za 5dni.
Wiadomo co z Barbarella? Miala testować

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65gnhk4xtpd.png

Aniołek 19.05.2017
21.09.2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gomerka co do @ to ja mam tak samo.. co cykl to co innego, raz po 28 dniach a ostatnio po 32 ;/ bol piersi którego wcześniej nie było.. za kazdym razem cos nowego.. zobaczymy co tym razem - obstawiam, że te bolesne sutki to własnie nowy objaw.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalacieszę się że już jest lepiej wracaj szybko do zdrówka i do starań ;)

08.01.2014 nasze największe szczęście Dominik
10.04.2017 Aniołek (*)
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6df9h0feicag8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ann1eeee

Cześć dziewczyny Dawno nie pisałam bo byliśmy na urlopie i nie było czasu wiadomo ciągle coś gdzieś... Ale czytałam na bieżąco wieczorami do snu ;) miałam testować 20, ale nie wiem czy nie przesunę terminu, bo u mnie dzisiaj 26 dzień cyklu i paski obu dopiero ciemnieją. A co do pasków to w SuperPharm są teraz za 10 zł ;) Koszmarnie mi się te cykle wydłużyły. Mam nadzieję, że to się kiedyś ureguluje, choć z drugiej strony jak się nie będę starać o dzidziusia to takie dłuższe nawet lepsze ;) ale wszystkie oznaki owu są więc działamy z mężem. Trzymajcie kciuki, żebym za dwa tygodnie mogła powiedzieć Wam, że mamy dwie kreseczki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...