Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Jone plamień już nie ma. wczoraj po raz pierwszy pomyslałam,że może się udało w tym cyklu,ale może to sprawa wina - miałam imprezę firmową :) było ekstra.. i dzisiaj jak zmierzyłam temperaturę to normalnie szok jak podskoczyła (ale to chyba przez to wino :D )
a jak tam u Ciebie ??

Kala jak samopoczucie ?
Nightmare pojechałas ?

Zuza to dobre wiadomości i niech tak pozostanie, a co do plci to fajnie że jeszcze nie wiecie - ja bym mogła jak najdłużej nie wiedzieć - ale ciekawość to co innego :)

Ja miałam usuwane dwie zatrzymane ósemki, jedna - masakra, i usuwanie i później po. a druga to super 15 min i po sprawie .. wszystko zależy od chirurga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usuwanie nawet poszlo lepiej niz sie nastawialam. Ale niestety znieczulenia starczylo tylko na droge do domu i juz kolorowo nie jest....

Ja ok jeszcze odroninke plamie ale juz na braxowo. Badania to jak do gina pojde ale itak mowil ze w nowym cyklu bo teraz rozszalale wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Migot

sheViolet
Usuwanie nawet poszlo lepiej niz sie nastawialam. Ale niestety znieczulenia starczylo tylko na droge do domu i juz kolorowo nie jest....

Ja ok jeszcze odroninke plamie ale juz na braxowo. Badania to jak do gina pojde ale itak mowil ze w nowym cyklu bo teraz rozszalale wszystko.

Polecam tabletki Antidol15. Przeciwbólowe. Jak dla mnie są rewelacyjne. Są dedykowane dla wszelakich bóli zębowych. W aptece do kupienia bez recepty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po wizycie u gina. Wszystko jest ok. I czekamy teraz na ciążę :) do pracy jednak jeszcze nie wracam :)

Kala a co u Ciebie?
Nightmare ?? Co z Toba?

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65gnhk4xtpd.png

Aniołek 19.05.2017
21.09.2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona no to najważniejsze że wszystko jest dobrze i do dzieła.
Kala wiem że czytasz bardzo mi przykro poprostu nie wierzę w to wszystko jestem całym sercem z tobą.
Nietoperek ja odrazu wiedziała że coś może być na rzeczy zaczęły pobolewać mnie piersi potem ta implantacja i to powiedziałam testem 1.06 a okres powinnam mieć 5-6.
Od poniedziałku biorę luteine podjezyk bo zadzwoniłam do lekarza bo zanim do niego pójdę to minie tydzień,spać mi się chce strasznie a tak to nie jest źle jestem dobrej myśli,jeszcze tydzień i wizyta u lekarza.

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkrqvl5z62s.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Dziewczyny,
od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze jak na@.Myślę więc sobie,że @ przyjdzie trochę wcześniej niż zwykle,lub też udało się zaciążyć;-)
Jutro z rana zrobię test 10, może coś pokaże,@ powinna przyjść 13,14 czerwiec.
Muszę być czujna,żeby w miarę szybko od pozytywnego testu,wprowadzić leki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Barbarellla

Dziewczyny znacie się? jak z interpretować te wyniki?
Materiał: Krew zylna
P/c antytyreoglobulinowe (ATG) (O18) 35,6 U/ml < 60,0
P/c przeciw peroksydazie tarczycowej (ATPO) (O09) 37,4 U/ml < 60,0

Gonadotropina kosmówkowa ¯ < 2,0 mIU/ml Kobiety: <2,0<br /> Ciaza:
2 - 4 tydz. 39,1 - 8388
4 - 6 tydz. 861 - 88769
6 - 8 tydz. 8636 - 218085
8 - 10 tydz. 18700 - 244467
10 - 12 tydz. 23143 - 181899
12 - 27 tydz. 6303 - 97171
27 - 40 tydz. 4360 - 74883
miesiąc po poronieniu beta ok? i te anty czy nie są za niskie ,nie znam sie .dziękiza odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monday, to teraz za Ciebie trzymamy kciuki.
Nietoperek, to ja też sobie kupiłam flaszkę wina i będę się dzisiaj nastrajać pozytywnie :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/o148h371w8sqcg5i.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu na troche was opuscilam ale musicie mi wybaczyc! Przede wszystkim straszniw sciskam beti i kale, bo to naprawde straszne! Mocno tule tez wszystkiw inne dziewczyny, ktore maja jakies trudnosci. Nie rozumiem, czemu akurat padlo na was :(
Gratuluje wszystkim "nowym" i "starym" dwupaczkom! Oby wszystko bylo dobrze!
Witam wszystkie dziewczyny, ktore do nas dolaczyly, przykro mi ze z takiego powodu.

U mnie wszystko zmienia sie jak w kalejdoskopie. Zdecydowalam ze dyplom obronie we wrzesniu, zaczelam prace, znajomi zaproponowali nam wynajem mieszkania, za ta sama cene, za ktora wynajmujemy teraz, ale 10m wieksze, przy rynku, klimatyczne, wysokie i zeby dotrzec do pracy musiałabym przejsc tylko przez ulice :D oczywiscie sa tez minusy wiec musimy pomyslec :D

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kdfsmiqlz.png
Dwa Aniołki w niebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość --nietoperekkk

monday nie wiem jak to dokladnie wyglada ale ja jak cos wolalabym zaplacic pare groszy wiecej i zrobic bete niż co chwike kupowac testy.
Ja mam termin na 15go i tez myslalam zeby zrobic wczesniej tzn w pt bo mam dosc niezla impreze w sobotę gdzie ciezko bedzie sciemniac zeby nie wypic drinka bo zaczna sie komemtarze a tak bym wiedziala na czym stoje ale nie wiem czy bede robic bo to chyba za wczesnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nietoperek,test kupiłam dzisiaj w aptece całkiem spontanicznie.Stojąc w kolejce po leki,pomyślałam że kupię test bo nie wiem co mam myśleć o tym ciągnięciu w macicy.
Zrobię go jutro rano,jak wyjdzie negatyw, wieczorem po pracy pójdę na beatę żeby mieć pewność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewela23 buziak dla Ciebie i powodzenia w podejmowaniu tej najlepszej decyzji :-)
Monday 1982 masz tak jak ja z tymi testami. Ale u mnie kazda ciaza wychodzila juz ok 7-8 dni przed @ a im wczesniej wyjdzie test pozytywny to wlasnie bedziesz mogla brac leki wiec bede trzymala kciuki zebys jakiegos bladziocha zobaczyla :-)
Kalus zyjesz kochana? Jak sie czujesz?
Nightmare a u Ciebie jak ?
Pozdrawiam Was wszystkie :-*

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(
Jak Bóg może patrzeć na tyle cierpienia???;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gomerka

Monday, Nietoperek kusicie! :) nie nie nie, miałyśmy czekać do terminu@ i dopiero testować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti,skoro Tobie wychodziły testy tydzień przed @,to jest nadzieja że i mi wyjdzie.
Pozytyw oczywiście:-)
Dziękuję za kciuki, dam znać jutro plus czy minus.Też Was wszystkie pozdrawiam:-)*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość --nietoperekkk

Gomerka ja zobaczę czy cos zrobie - dochodzi do tego jeszcze mąż ktory prosi :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość --nietoperekkk

Dlaczego najlepsze imprezybmi sie trafiaja w okresie testowania :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

beti dzieki kochana :) powiem Wam, ze z mezem bardzo zluzowalismy z dzieckiem i to wplynelo na jakosc naszego pożycia :D kochamy sie codziennie, czasem nawet kilka razy dziennie. Nie wiem co w niego wstapilo ale nie narzekam :D zrobilismy tylko przerwę gdy domniemywalam.ze mam owulke. Ciezko bylo to oznaczyć bo mialam zapalenie krtani i okolo 1.5 tygodnia podwyzszonej temperatury.

W poniedzialek mamy hematologa i rano.jade tez na badanie ktore zlecil mi ginekolog, takie immunologoczne badanie krwi obwodowej

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kdfsmiqlz.png
Dwa Aniołki w niebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

migot antidol kiedys bralam i faktycznie dziala. Ale teraz to wyzsza polka po tym zabiegu i wzielam od mamy opioidy. Zapas u niej niezly bo ma 3 stawy po operacjach.

Co do twstow to ja postanowilam, ze jak wrocw do dzialan to pare dni przed na bete. Bo to 17zl a bez sensu z tymi testami. W cyklu tracilam conajmniej 3 tak mnie nosilo a to wiecej niz z krwi wychyodzi. I od razu 100% pewnosvi w ta albo w ta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość --nietoperekkk

Ewela z jakiego powodu wizyta u hematologa?
Ja jutro ide na usg brzucha - jak to zrobie to już bede miec komplet badań na następny wizytę u hematologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrowienia od Okrągluszka ;)
Po połówkowym wszystko jest dobrze :)))
Na początku nam machał, zapozował następnie odwrócił się tak, że oglądaliśmy tylko... plecy ;)

monthly_2017_06/ciaza-zaraz-po-poronieniu_58078.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Barbarellla

? nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie zadane wczesniej???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...