Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Beti masz rację, że życie jest niesprawiedliwe...ale niestety tu na ziemi nie co jej szukac...sprawiedliwość istnieje ale tam "do góry "...
Mnie pozostaje czekanie do 16ego.. Teraz testy owu wychodza nnegatywn więc zaczynam wierzyc że kilka dni temu były "prawdziwie" wiarygodne :)

Bardzo współczucie dziewczyny..
Nightmare co z Toba..?

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65gnhk4xtpd.png

Aniołek 19.05.2017
21.09.2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zuza szczęście słyszeć takie dobre wieści.
Beti ciężko zrozumieć przez co przychodzisz, mam juz zdrowego biegajacego synka, choć dlugo watpilam czy doczekam w ogóle dziecka. Teraz czekamy na jego siostrę.
W Tobie jest wiele wytrwałości i siły by osiągnąć swój cel. Tak musi być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Migot

Wiola86, przyjmuje od Ciebie dobre fluidy i sama Ci życzę żeby było z górki u Ciebie, bez problemów i w ogóle ;))))))).

Wirgi, ja tam nie mam takiego poczucia, że coś mnie ominęło albo, że chciałabym cofnąć czas. Ja się po prostu delektuje w ciszy :).
Też mi puściło po genetycznych, ale jak mały Mietek zaczął się ruszać, a potem nagle przestał no to prawie zawał. I tak mnie teraz straszy - jeden dzień fika, następny cisza i tak w kółko. Ogólnie to normalnie funkcjonuje, to nie jest tak, że siedzę i uprawiam czarnowidztwo. Staram się w ogóle nie myśleć o niczym.
Nie wiem jak, ale miałam totalny luz jak czekałam na wyniki badań genetycznych z krwi. Powiedzieli mi po usg, że wyniki dostanę na maila w ciągu 3 dni i nie dostałam więc sobie czekałam do następnej wizyty 4 tygodnie. Jedyne co to komentowałam, że jak zwykle tutaj słowność jest porażająca - mówią, że coś Ci prześlą, a nie dostajesz w ogóle tego.
Ja zakupy zostawiam na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję dziewczyny i trzymam kciuki za wszystkie. Ja teraz mam problemy z sercem i nie wiem czy ze stresu znowu czy załapałam i organizm szaleje. Czas się dłuży przeokrutnie

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8e6hh2x08ca4p.png

Lenka 18.01.2017 :* Była u mamusi pod sercem 10 tygodni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie cos podbrzusze pobolewa..3dni po owu..dziwne.. Spotkalyscie się kiedyś po takim czasie z bólem jak na @?

Aniołek 19.05.2017
21.09.2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolola mam porobione juz wszystkie badania łącznie z kariotypami ktore sa prawidlowe. Mam ANA dodatnie ale to ze wzgl na sjogrena i niski progesteron. Dlatego trace ciaze bo innej opcji lekarze nie widza. Bardzo bym chciala invitro ale lekarz tez nie daje 100% pewnosci ze ciaze donosze przez ANA . Sprobuje jeszcze naturalnie a jak beda problemy to pomysle o invitro :-) nawet bym sie mogla zgodzic na surogatke gdyby bylo to mozliwe, ale to tylko na filmach tak jest.
Ona1988 mnie tak zawsze ciagnelo podbrzusze jak dochodzilo do zaplodnienia . Poczekaj jeszcze z 10 dni i testuj ;-)

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(
Jak Bóg może patrzeć na tyle cierpienia???;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kala, bardzo, bardzo mi przykro Kochana... :( Przytulam Cię mocno, dochodź do siebie :*

Nightmare, ja też osobiście poszłabym do szpitala w takiej sytuacji, jak dziewczyny radzą. Nie musiałabyś czekać do piątku i od razu wiedziałabyś, na czym stoisz. Tak czy siak, trzymam kciuki za przyrost!

Zuza, miło słyszeć takie dobre wieści :) Teraz to i ja obstawiam u Ciebie córeczkę, no chyba że chłopiec faktycznie taki wstydliwy na razie :-)

Ona, ja miałam takie w poprzednim cyklu, choć nie miałam takich przed poronieniem. Coś się musiało tam niestety pozmieniać, tak myślę. Teraz jestem prawdopodobnie 4-5 dni po owu i też czuję takie lekkie ćmienie, dziwne to takie... więc albo się jeszcze wszystko normuje, albo tak po prostu teraz już będzie, ciężko stwierdzić :) Podobno po porodzie też mogą zajść zmiany w cyklach, więc myślę, że po poronieniu jest to również możliwe.

Kolola, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :* No i oczywiście za wszystkie dziewczyny w dwupaku i te jeszcze chwilę przed :)

A co do strachu... faktycznie na pewno szkoda troszkę tego czasu z początku ciąży, ale... ja sama przypuszczam, że i gdy mi się uda, to tak niestety będzie. Po takich przeżyciach to już siedzi w głowie... :/

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti mnie tak zawsze pobolewalo jak doszło już do zagniezdzenia..ale 3.dni po owu to dziwne takie dla mnie

Ona86 pewnie masz racje. Jutro wizyta u gina, on może stwierdzić na podstawie usg czy doszło do owulacji??

Aniołek 19.05.2017
21.09.2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gomerka

Ona1988 tak, może, ale nie monitorując cyklu powie Ci tylko, czy owu była czy nie, nie powie kiedy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina30

Dziewczyny na pewno każdej się uda i w tym miesiącu też będzie kilka pozytywnych wiadomości ☺
Ja mam znow w czwartek do lekarza i wierzę ze serduszko usłyszę ale jest strach ciągle jest gdzieś z boku i nie daje się cieszyć... Trzymajcie kciuki ☺ W pracy przedluzyli mi umowę i podwyżkę dostalam choć dostali zaświadczenie o ciazy więc teraz czekam tylko na fasolkę aby serduszko pięknie bilo☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona1988, wiesz, ja nie mówię, że tak musi być, ale podejrzewam tak u siebie ze względu, że czułam to w poprzednim cyklu już :) Ale fakt, jest to bardzo podobne, niemal identyczne uczucie z tym, które miałam, gdy byłam w ciąży na samym początku, więc może faktycznie coś jest na rzeczy :) Ja to standardowo wolę się nastawić, że nic z tego, a potem się miło zaskoczyć, chyba taki mechanizm samoobronny mam ;)

Karolina, trzymam mocno kciuki!

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona86 no pewnie. Zwłaszcza, że na jakiekolwiek objawy jeszcze za wcześnie. Może po prostu @ sie zbliża. Jutro u gina sie dowiem. Wizyta na 15.20. Ja sie nie nastawiam na nic kompletnie w tym cyklu.

Aniołek 19.05.2017
21.09.2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zuza80, teraz możesz cieszyć się ciążą na całego:-) Najgorszy trymestr prawie już za Tobą, genetyczne wyszło ok, pappa też na pewno będą w porządku:-)
Ciekawe czy Ci już brzuszek widać;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry :)

Dziewczyny, orientuje się któraś, czy gdy staramy się o dziecko - ale jeszcze nie wiemy, czy się udało, czyli przed @ - można spokojnie u dentysty leczyć kanałowo zęba? Bo mam jutro wizytę i się właśnie zastanawiam ;) Na pewno będzie znieczulenie, a może nawet i zdjęcie (choć to nie na pewno, bo jedno miałam miesiąc temu, więc może nie będzie potrzebowała powtarzać...)

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem jak z tym rentgenem, ja jak robiłam zdjęcie nogi to w ankiecie były trzy możliwości do zakreslenia: jestem w ciąży, nie jestem, a trzecia możliwość: przypuszczam, że mogę być i pewnie w tym momencie lekarz też by niechętnie robił zdjęcie, ale to jeszcze Zuza się wypowie na pewno za moment :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/o148h371w8sqcg5i.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Madziax :) Tak właśnie też myślę, jedynie to zdjęcie mnie ewentualnie zastanawiało, no ale jest przecież wiele kobiet, które nie wiedzą, że są w ciąży, póki @ się nie spóźni, a że nawet nie planują, to się nad tym nie zastanawiają, więc byłoby bez sensu, gdyby coś mogło wtedy zaszkodzić... no i wcale nie jest powiedziane, że coś jest na rzeczy hehe, to się dopiero okaże ;)

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie ja się pytałam mojej dentystki o to leczenie zębów podczas ewentualnej ciąży i powiedziała, że spokojnie możemy kończyć działania, gdy będę w ciąży, tylko zdjęć nie będzie robić wtedy i tyle. No ale teraz na pytanie, czy jestem w ciąży, to jej nie odpowiem na 100% póki nie będzie terminu @ ;)

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do kanalowki to ja mialam zaczeta przed terminem @ (2 dni ale test byl jeszcze negatywny) . skonczony 2tyg pozniej i nadal sobie wyrzucam czy ta trutka w zebie nie wplynela jakos. Ale mogl to byc zbieg okolicznosci.

Za to teraz czekam na usuwanie chirurgicznie zablokownych w dziasle 8. Trzesie mnie na sama mysl bo juz robilam jedna strone i milo nie wspominam :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

She violet masz rację z tym usowaniem 8 to masakra choć ja jak górne miałam to było ok za to z dolną ty tydzień wyłam z bólu. A jak ty sie czujesz. Robisz jakieś badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona86 ja mialam właśnie leczenie kanalowe jak "zachodzilam" właśnie w ciążę (tą pechowa) .. Ale czy to miało wpływ. .wątpie.

Aniołek 19.05.2017
21.09.2017

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam dzisiaj reszta dziewczynek?
Kala, jak się trzymasz?
Nietoperek, plamienia się nie powtórzyły?
Nightmare, pojechalas na IP jak dziewczyny ci radziły czy jesteś w domku?

https://www.suwaczki.com/tickers/o148h371w8sqcg5i.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...