Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

No, zawsze taki stres jak ktoś się nie odzywa...
Betis też już długo nie daje znać, chociaż kilka dziewczyn ją wywoływało

https://www.suwaczki.com/tickers/o148h371w8sqcg5i.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kala gratulacje :-* ja wizytę mam 13, więc będziemy nawzajem za siebie trzymać kciuki :-*

Żyję nadzieją, że znów się spotkamy,
a wtedy światu wybaczę.
Żyję nadzieją, że nie brak Wam mamy,
nie mogę myśleć inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalaa! :* Wielkie gratulacje :)

O, widzę, że przyszły tydzień będzie obfity w wizyty :) Trzymam kciuki za same dobre wiadomości!

Nightmare? :(

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem kochane ...Kalunia jak sie ciesze :-) gratuluje z calego serca :-*
Dziewczynki ja nie chcialam pisac bo tu tyle pieknych wiadomosci bylo a u mnie nic.
Jak to ja robilam testy po kilka dziennie i z dnia na dzien wychodzila coraz bladsza kreska. W 4ty dzien po pozytywnym tescie juz nie bylo drugiej kreski :-( czyli byla to biochemiczna po raz pierwszy.... i tak oto cieszylam sie ciaza przez 4 dni :-(
Bralam przez 4 dni wszystkie leki i zastrzyki w brzuch i w piatym dniu przerwalam wszystko po czym przyszla @....zaraz zaczynam dni plodne i znowu zaczynam...ale ile jeszcze zniose to nie wiem.
Dziewczyny ktorym sie udalo bardzo sie ciesze i trzymam za Was kciuki najmocniej jak tylko potrafie.
Kala pisz co u lekarza i rosnij ladnie nam :-)
Nightmare oby to nie bylo to nic zlego. Ja przed kazdym poronieniem mialam zimne poty i zimno mi bylo dlatego zle je kojarzę a Ty pisalas ze Ci zimno....obys wrocila z dobrymi wiadomosciami.
Buziaki i przepraszam ze nie odzywalam sie ale bylo tak duzo pozytywnych wiadomosci i nie chcialam wcinac sie ze swoimi niepozytywami.

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(
Jak Bóg może patrzeć na tyle cierpienia???;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość toto

Beti witam sie oficjalnie, bo chociż ja piszę tu od niedawna to czytam Twoją historię niemalże od początku...czekam na szczęśliwy finał i tego z całego serca Ci życzę. Ja też jestem w trakcie starań, wiec potowarzysze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti bardzo współczuje i przytulam :* kazda z nas czeka na dwie kreski a pozniej na pozytywny przebieg ciąży i wierze bardzo mocno, że i od Ciebie takich informacji doczekamy i bedziemy wszytsko przezywac razem z Toba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość toto

14.06- chyba trzeba gdzieś zgłosić ten dzień jako światowy dzień wizyt u ginekologa a najlepiej żeby był to jeszcze dzień dobrych wiadomości:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bete przykro mi, naprawdę jak może spotykać kogoś tyle nieszczęścia. Przytulam mocno. To nie forum tylko dobrych wiadomości chociaż takie bardzo byśmy chciały.

Nightmare co u ciebie zaczynam się martwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti... bardzo mi przykro :( Patrząc na Twój podpis, to aż serce mi pęka, nie jestem nawet w stanie sobie wyobrazić, co czujesz :( Przytulam mocno :*

Ona, ja też 16.06 :) Nietoperek i Jone też gdzieś zaraz obok, jak dobrze pamiętam :) Oby to był tydzień dobrych wiadomości!

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti,przykro mi że byla to ciąża biochemiczna.Pewnie komórki źle się podzieliły,była nieodpowiednia liczba chromosomów,albo zarodek był wadliwy z innych względów.Wiem że mamy mało czasu ze względu na nasz wiek,ale co innego nam zostaje jak nadzieja i starania aż do skutku.Może pocieszę Cię tym,że w większości przypadków po biochemicznej kolejna ciąża to ta udana:-) Głowa do góry!:-)*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc Dziewczyny
20 kwietnia mialam zabieg łyżeczkowania jestem juz po 1 miesiączce i zaczęliśmy z mezem staranka bo jak moja doktor powiedziala co ma byc to bedzie i musi byc dobrze tez jestem na zwolnieniu i ciezko bedzie mi wrocic do pracy ..

http://s8.suwaczek.com/201802281447.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ra2ho31.png
https://www.suwaczki.com/tickers/010i3e3kb538v0vw.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny jestescie takie kochane, naprawde nigdzie i nigdy nie spotkalam tylu przyjaznie nastawionych i dobrze zyczacych osob. Toto, ona86, Wiola 86, 88agulka88, Nietoperek i kazdej z osobna bardzo dziekuje za dobre slowo.
Mi jest o tyle ciezko ze mam dodatnie ANA , ostatnio podwyzszone Tsh i syndrom sjogrena zdjagnozowany 20 lat temu ale jest nieuleczalny i poprostu mimo ze nie daje o sobie znac to prawdopodobnie on wplywa na to ze trace ciaze. Bo z samym zajsciem raczej nie mam problemu wielkiego skoro mniej wiecej co pol roku zachodze....
Ale nie poddam sie dopoki bede jeszcze mogla :-) chociaz same wiecie jak wyglada sex kiedy dazy sie do ciazy :-)
Buziaki dla Was i starajmy sie wszystkie razem to na serio bedzie razniej :-)

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monday kochana licze na to ze po biochemicznej sie udaje bo dziewczyna z forum sie udawalo i tula teraz juz kilkumiesieczne bobaski :-)
Z badan wynika ze mam spory zapas jajeczek to licze jescze na nie ;-)
Pozdrawiam :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti słońce Ty moje. Normalnie do Ciebie przyjadę i Ci zabiorę wszystkie testy i dam Ci dopiero jak tydzień @ nie będzie. Ale Ty silna kobieta jesteś i Ciocia Ania wie że się nie poddasz i doczekasz się maleństwa. Zawsze też mogę Ci moją małą podrzucić na kilka dni przed @ a przy niej szybko zapomnisz że miałaś test robić

http://www.suwaczki.com/tickers/nqtkhdgez3ynkii3.png

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti przykro mi, że tak się stało :( Miałam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze. Podziwiam Cię, że masz w sobie tyle siły i wciąż próbujesz. Życzę Ci, żeby kolejna próba zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem :)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti, jestem z wami od niedawna, ale przeczytałam całe forum. Ściskam Cię mocno, też nie mieści mi się w głowie ile niektóre z nas muszą przejść, żeby doczekać w końcu na swoje maleństwo, ale wierzę, że w końcu wszystkie zostaniemy wynagrodzone

https://www.suwaczki.com/tickers/o148h371w8sqcg5i.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...