Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
karolina86

Ciąża zaraz po poronieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina30

Nietoperek byłam dziś u lekarza bo skrzep się pojawił nie duży dostałam masę leków mam leżeć i odpoczywać. Pecherzyk jest mały i trzeba czekać 2 tygodnie czy pojawi się serduszko. W czwartek mam jeszcze na kontrolę i po l4. Boję się, a miało być już wszystko dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karolina bedzie dobrze trzeba wierzyc ja tam mam wiare wielka w Twoje waleczne dzieciatko jeszcze pokarze mamusi jakie jest silne;-) wierz Karola.

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karolina strach niestety będzie dopóki serduszko się nie pojawi i lekarz powie,że wszystko dobrze - wydaje mi się ,że strach juz z nami pozostanie na zawsze.. ale nie ma co się dziwic.. Czekamy na Twoje serduszko bardzo bardzo :)

Ona oj tak kuchnia.. całe mieszkanie może byc zrobione od tak ale kuchnia to moje królestwo wiec mam nadzieje, że i bedzie tak wyglądać :) To jak Ty dzisiaj ostatni dzien @ i ja też to bedziemy razem testować i jakos po nas Jone :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karolina, musisz być dobrej myśli, będzie dobrze!

Nietoperek, dokładnie! U nas w kuchni już wiele nie zostało do zrobienia, ale jednak jeszcze trzeba trochę podłubać, najważniejsze, że funkcjonalna, bo długo musieliśmy korzystać z dobroci teściowej przy obiadach ;) Na szczęście ten etap mamy już za sobą. Byle do przodu :):)

No moja @ teoretycznie kolejna na 16.06, jeśli oczywiście w końcu będzie punktualna, a najbardziej jej radzę, żeby się po prostu nie zjawiała już :D

Jone, oj tam ;) Nowy cykl, nowa szansa :)

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nietoperek, no to będę testować zaraz po Tobie :)

Ale mam dzisiaj dziwny dzień... jakiś leniwiec mnie złapał, okrutny :0 Walczę ze sobą, ale to chyba jakieś przesilenie wiosenne albo coś, nie wiem :D Dobrze, że jeszcze tylko godzinka i koniec pracy...

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na zwolnieniu na tą nogę i jakoś mi nie idzie to trzymanie nogi u gory, ciągle coś do roboty się znajdzie , no ale teraz usiadłam na balkonie, może słoneczko trochę mnie zatrzyma

https://www.suwaczki.com/tickers/o148h371w8sqcg5i.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina30

Dzięki Kala, Ona i Nietoperek za dobre słowa... Mam nadzieję że będzie serduszko. Ale to czekanie jest najgorsze... W pierwszej ciąży byłam w 7tc serduszko już było, w poronieniej było w 6tc a teraz niby z okresu 6tc ale na usg początek 5tc ale owu nie było w terminie bo robiłam testy wiec musiało być puzniej. Myslalam ze bedzie wszystko dobrze a tu znów nie wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jone, zazdroszczę słoneczka! U mnie ciepło, ale słoneczko uciekło, może stąd ta dziwna aura... :)

Karolina, musisz wierzyć, że będzie dobrze :) Zdaję sobie sprawę, że teraz u każdej z nas strach nie odpuści, gdy zobaczymy te upragnione dwie kreseczki, taki już nasz los. Pozostaje wiara, że będzie dobrze, bo w końcu musi być :)

8.03.2017 12tc [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny kochane nawet nie wiecie ile radosci mi sprawiacie swoimi wpisami :-) dziekuje Wam wszystkim za mile slowa i oby sie spelnily.
Kala90 ja nie liczylam na ciaze teraz bo nie mialam faceta na zawolanie a pozatym zawsze testy ciazowe wychodzily mi juz tydzien przed @ a teraz nic tylko w dniu spodziewanej @ wyszedl pozytywny.
Nic nie czuje zero objawow az zaczynam znowu sie martwic. W sumie jakos pozno ten test wyszedl bo @byla 23.04 , owulacja jakos 5-6.05 a test wyszedl wczoraj 22.05....moze dlatego ze te cykle takie dziwne od lutowego poronienia.
No nic czekam co bedzie dalej klujac sie w brzuch od wczoraj i biore caly zestaw ratujacy zycie :-)
Powodzenia kochane bede z Wami na bierzaco w kontakcie.
Zachodzcie szybko w ciaze bo wiem ze zwariowac mozna ciagle sie starajac :-)
Buziaki
Aaaa Kala90 Ty nie czekaj na @ tylko zrob za 5 dni test, bo ja tez nic nie czulam ze cokolwiek moze byc ;-) a poronilysmy w tym samym czasie.....

malenstwa kochane (18tc) -19.03.2014 :-( #(8tc) - 15.12.2014 :-( # (14tc) - 06.09.2015 ;-( #(12tc) - 31.08.2016 ;-( # (10tc) - 24.02.2017 :-(
Jak Bóg może patrzeć na tyle cierpienia???;-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Barbarella

Witam was kochane,Jestem tu wiadomo dlaczego :( W 8 tyg,poszłam do ginekologa i okazlo sie ,ze w 6 tyg 2 dni serduszko mojego skarbka przestalo bić,slyszlam jak biło w 6 tyg.więc nie myślałam,ze może spotkać mnie coś nie milego przy natepnym usg w 8 poszłam z partnerem zobaczyc maluszka,a tu ciiisza i niestety lekarka czerwona mowi,ze sece juz juz nie bije :( nie wiem jak stamtąd wyszlam,ale wiem,że strasznie plakalam w aucie,az tchu nie moglam zlapac, pisze tu do was bo tylko ta kobieta to zrozumie ktora rowniez to przezyla.Dodam ,że to była moja pierwsza ciąża .Chcialabym znow byc w ciazy i poczuc tę radosc,ale nie jestem w temacie kiedy najlepiej,opinie są rozne.co i jak? Może opiszę Miałamłyzeczkowanie 8 maja,krwawilam równy tydzien,do dzis zadnej plamki.nawet nie wiem kiedy teraz powinnam dostac miesiączkę i kiedy się zacząc starac w moim przypadku.Lekarka mowila ze od razu mozna w pierwszym cyklu,Nie mam odebranych jeszcze wynikow ze szpitala,nie wiem jaka przyczyna poronienia,ale lekarka mowila,ze prawdopodobnie przezTSH w ciazy mialam 2,567 czy to aby przez to? cukier 107? Dziewczyny jak się znacie to prosze napiszcie mi jakie są normy i co dalej robic jakie badania?Dziękuję ściskam was serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Barbarela bardzo mi przykro :(
wątpię żeby to było przez tsh bo ja mam ok.2,5 i jakoś zaszłam w ciążę i jest ok :) że staraniem to sprawa indywidualna zależy od ciebie jak się czujesz psychicznie i fizycznie jedne dziewczyny starają się po 1@ inne nawet nie czekają na @ a niektóre dają sobie czas :) lekarze po pierwszym poronieniu nawet nie wspominają o badaniach twierdzą że tak się nieraz dzieje :( ja poronilam 2razy gdybym była tej świadomości co teraz to po pierwszym poronieniu zrobiłabym odrazu badania a nie po 2 poronieniu

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg4kxkfe82.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Barbarella przykro mi, że też Cię to spotkało. Co do starań to, jeżeli lekarz nie ma przeciwwskazań a Ty czujesz się gotowa i nie chcesz robić, żadnych badań to możesz od razu.
Dziwi mnie, że lekarka podejrzewa, że to przez taki wynik TSH mogłaś poronić. Ja, od kiedy badam zawsze miałam powyżej 2. W tej ciąży na początku miałam 2,95 tydzień później spadło do 2,58 FT3 i FT4 było w normie, więc lekarz uznał, że na razie nie przepisuje leków tylko mam monitorować, czy nie rośnie. Na szczęście po kolejnym badaniu miałam wynik 0,93 najniższy z dotychczasowych.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti a u mnie wlasnie zaczelo sie dziac pelni bialegi sluzu ktorego nigdy przenigdy nie mialam!!!!!!!!! Ciagnie mnie macica i to doslownie macica czasem zakluja jajniki czasem bol jak na @ czulam to ciagniecie macicy gdy zaszlam w ciaze i znow ten okropny bol glowy to byl moj jedyny ciazowy objaw wtedy juz trzeci dzien boli a ja dopiero dzisiaj pomyslalam, ze przeciez nigdy glowa mnie nie boli bolala caly czas jak bylam w ciazy!!!! Ale to taki jeden dzien mam, ze mysle iz moze cos tam sie we mnie narodzilo a jutro pewnie myslala inaczej :D ale Twoj wpis i zdjecie tego testu tchnelo we mnie nowa nadzieje i znow ten optynizm ktorego juz dawno nie mialam dziekuje Ci za to i pamietaj tym razem musi byc dobrze!!! Koniec kropka pisalam juz wczesniej, ze koniec z niebijacymi serduszkami !!!! Teraz beda tylko kopniaki od maluchow zobaczysz Beti!
Barbarella przykro mi, ze iCiebie to spotkalo @ powinnas dostac od 4 do 8 tyg od zabiegu. Moja ciaza tez to byla pierwsza bardzo wyczekiwana jak przez mgle pamietam tamten okres czasu gdyby nie wsparcie mojego meza mojego ginekologa i mojej mamy pewnie zrobila bym cos glupiego. Teraz staramy sie o kolejna kruszynke i choc nie jestem jeszcze w ciazy (chyba:D) to juz sie o nia boje ale wierze w to, ze moj osobisty aniolek w niebie wymodli zdrowie dla swojego rodzenstwa. Mysl pozytywnie bo jeszcze przytulimy nasze maluszki.

21.02.2017- Aniołek (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

barbarella smutno ze tu trafiłaś. Co do starań to tak jak piszą dziewczyny, zależy to od Ciebie, kiedy będziesz czuła się gotowa jeżeli fizycznie będzie wszystko ok to zależy od Twojej psychiki.

[url=https://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydgqe1774j.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beti, a tak swoja droga to dosalas piekny prezent w sumie na dzien matki bo juz chyba mozemy to tak nazwac w koncu to za pare dni:-)

Wiola jeszcze pare dni jak sie czujesz opowiadaj?

21.02.2017- Aniołek (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kala! To ja też poszukam sobie objawów ciązy haha a tak na poważnie nie chce sobie robić nadziei... Ale ale od kilku dni ból jak na @. Ja nigdy rano nie jem śniadań a od kilku dni rano umieram z głodu i muszę coś zjeść!. A moje cycuchy? Twarde i ciężkie i w ogołe takie jakieś inne - nawet mąż zauważył... Tak samo było w grudniu. I już jakaś taka podświadomość mi mówi, żę może to ciąża? I same zobaczcie jak mi wychodzi wyluzowanie - nie da sie i tyle. Boje się bo nie chce znowu się rozczarować.
Już sobiw wymyślałam, że urodzę w walentynki haha
No nic pierwszy test zrobie w piątek bo mamy wychodne i impreze.

Barbarella trzymaj się kochana! Z biegiem czasu będzie Ci łatwiej. Cukier i TSH nie było przyczyną poronienia - lekarzem nie jestem ale jestem pewna, że to nie było przyczyną.
Jeżeli lekarz pozwala i sama jesteś gotowa to działaj.

Beti Tobie się należą co najmniej trojaczki! Wszytskie trzymamy kciuki! Leki pomogą i za 8 miesięcy witamy w świecie kupek, zupek i pieluszek!

Karolina u Ciebie też nędzie dobrze! Teraz wszystkie Kropki z forum mają zakaz wycicania mamuśką numerów! Mają się dzielnie trzymać i zdrowo rosnąć!

Nietoperek, Jone, Ona trzymajcie Cię - dziś to ja rozsyłąm pozytywną energie!

Novalilijka kiedy testujesz? Bo już się nie łapie.

18.01.2017 Aniołek 7tc

03.03.2018 Ignacy był z Nami 7 dni [*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrycja coz to za nawal entuzjazmu i dobrej aury coooo:D
Czyli Ty testujesz przede mna ja po weekendzie a Ty przed;-) i Wiola razem z nami moze tym razem nam sie uda... Tak sobie po cichu marze:-)

21.02.2017- Aniołek (*)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina30

Patrycja dzieki twój entuzjazm zaraża. Biorę leki i wierzę że Zuzia tym razem da rade i w czwartek lub 1.06 uslysze piekne serduszko...
Przecież musi być dobrze i wierzę ze każdą z nas doczeka się swojej dzidzi☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość --nietoperekkk

patrycja i tak trzymaj :) trzeba myslec pozytywnie nawet jak sie trochę podkniemy.. mam nadzieje,że Twoje i Kali odczucia skonczą sie II kreskami a w nastepnym rzucie bedzie reszta :)

karolina a Ty 1go czerwca bedziesz miala swoje pierwsze wspolne dzien dziecka z bijacym serduszkiem - trzymamy kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kala- trzyma kciuki, żeby objawy i przeczucia się sprawdziły!!
Wiesz..mnie nigdy piersi nie bolały, przed okresem miękkie i niebolesne.. Jedyne przypadki, gdy piersi pęczniały i robiły się tkliwe, to ciąża..
Tym razem już 3 dni po owu zaczęłąm dziwnie piersi czuć- sobie myslę, oho..chyba będzie ciąża..po czym zdałam sobie sprawe, że dopiero przeciez owu było i nieeee, nie moge tak szybko miec objawów. Mówiłam sobie- nie wkręcaj się i nie szalej..
le piersi nadal pobolewały od czasu do czasu, do tego doszło kłucie brzucha.i proszzz, 10 tydzień leci.
Gorąco Ci tego życzę :*

Dzięki Dziewczyny za wspólną radość z moich dobrych wieści.. Staram się wierzyć, że wszystko będzie dobrze, optymizm mnie nie opuszcza i taki dziwny wewnętrzny spokój- dobrze mi z tym!
Chciałabym tego nie zgubić gdzieś po drodze.. ;)

Któraś z Was wspomniała, że ciekawe, co się w brzuchu chowa i że pewno na genetycznym [płeć poznam- przeczucie..czy cichą nadzieję- mam na dziewczynkę..ale ucieszę się oczywiście też z chłopca!!
Wydaje mi sie, że usg genetyczne na koniec 12tyg to za wcześnie na poznanie płci- to dopiero chyba w okolicach usg połówkowego..?

WIosenka..jak sampoczucie.. Ostatnia prosta juz u Ciebie :*

Achmea, Avis- jak się trzymacie :) ?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzuay3z87t4tjb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NovaLilijka

Patrycja ja chyba nawet owu nie mialam w tym cyklu,a to juz prawie 20 dzien,wiec nie wiem,czy w ogole bede testowac. Zobacze po kolejnej wizycie,jak sprawy sie maja. Ale cos w ten cykl watpie. Eh,ciagle na cos trzeba czekac. A Twoje piersi niech dalej bola i zwiastuja ciaze :-)
Zuza u mnie sie sprawdzilo. Na genetycznym lekarz powiedzial,ze chlopak i tak bylo. Ale to zalezy od umiejetnosci i od sprzetu. Moje przeczucia sie sprawdzily,wiec moze u Ciebie w brzuchu faktycznie dziewczynka mieszka :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość NovaLilijka

Migot a Ty zagladasz tutaj czasem? Co u Ciebie slychac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...