Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia gratuluję upragnionej córy.

Wielka radość panuje na wątku, a ja, jak na złość, czuję się fatalnie. Od wczoraj tak mnie boli ten przeklęty jajnik, że zwariować można...Ale w poniedziałek idę na badania, a jak tylko dostanę wyniki, to idę ustalić termin.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Kasia gratuluję upragnionej córy.

Wielka radość panuje na wątku, a ja, jak na złość, czuję się fatalnie. Od wczoraj tak mnie boli ten przeklęty jajnik, że zwariować można...Ale w poniedziałek idę na badania, a jak tylko dostanę wyniki, to idę ustalić termin.

Kochana 3mam kciuki żebyś jak najszybciej miała ten zabieg za sobą, póki co za to,żeby Cie tak nie bolalo!!!!!:36_3_15:

Ja tez raczej wesoła nie jestem,bo dostalam dziś @ :wsciekly:::(:
Co mnie generalnie MEGA w kurza,bo znaczy tyle ze mi się cykl zaburzyl i znaczy tyle ze nasza praca w sam dzień owulacji skończyła się porazka i nie dalismy rady :36_2_14:
Wiem,wiem nie teraz,to za m-ac,ale rozumiecie mnie pewno doskonale-ja chciałam juz teraz ;( Chciałam dołączyć do wątku Uli,a teraz dupa :36_2_58:
Mój organizm zrobił mnie w balona,a ja dałam sie nabrać ;( Po tym zabiegu wszystko mi się popindrolilo!!! Odczucia przed @ są mi zupełnie nieznane,dlatego wierzylam ze to ciąża :((((((
Wyszło dziś 1-wszy raz slonko,chyba od 2 m-cy w ZG,a ja się w cale nie cieszę :(
Najbardziej jestem zła ze @ przyszła o 2 dni za szybko i ze zaburzyla mi idealny cykl i teraz będzie nieco trudniej starać się o maleństwo ;(

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja juz na lotnisku siedzę pije cherbate :smile_move:

Nietoperku- no to zabiłaś mi cwieka- juz przyszła???? :noooo: co za małpa! Aż sie normalnie wkurzylam :hmm: to jak przyszła wcześniej to moze i owu było ciut wcześniej? Wiem, ze teraz jeszcze o tym nie myślisz ale moze spróbuj mierzenia temp tak jak ja zrobiłam w zeszłym cyklu? Ovufriend.pl polecam bo daje judo jasności w tym jak nasz organizm działa.
Nie martw sie- jak bedziesz styczniowa to bede do ciebie zaglądać :big_whoo:

Koliberek- no potworniaczek juz wyczerpał czas w hotelu i czas sie go w końcu pozbyć!? Niech idzie precz :hmm:

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje,ze za m-ac kochana się uda. Myslalam ze pójdzie jak splatka,jak poprzednim razem-cyk i się podzieje a jednak nie jest tak łatwo. Brzuch mnie boli jak nigdy ;(
Ehhhh....

Ulenko uwazaj na siebie w podróży!!no i udanego pobytu w PL!! Pamiętam jak pisała,ze tam wszystkie w ciąży i jak Ty się tam odnajdziesz,a bijesz je na łeb!!! Nosisz w sobie nie 1 a dwa życia!!!:)
Spokojnego lotu i miękkiego lądowania Ci życzę Ulenko!!!:*

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek skrzydełka do góry. Wiesz, ja mam taka propozycję - postaraj się nie liczyć dni, tylko zaraz po @ męcz Pana Nietoperka kiedy tylko się da...Ja tez liczyłam na to, że zaskoczyło, ale jak będziesz styczniowa, to Twoje dziecko będzie najstarsze w klasie, a nie najmłodsze i nie będzie miało problemu, ile ma lat...

Ula x3 spokojnego lotu.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Nietoperek skrzydełka do góry. Wiesz, ja mam taka propozycję - postaraj się nie liczyć dni, tylko zaraz po @ męcz Pana Nietoperka kiedy tylko się da...Ja tez liczyłam na to, że zaskoczyło, ale jak będziesz styczniowa, to Twoje dziecko będzie najstarsze w klasie, a nie najmłodsze i nie będzie miało problemu, ile ma lat...

Ula x3 spokojnego lotu.

Hihihi,dobry pomysł :) Będę tak jak piszesz pana Nietoperka molestowala zaraz po @ :D
A Ty kochana jak się dziś czujesz?Jutro masz wizyte tak??

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Jutro idę na badania - muszę określić markery nowotworowe, a jak już będę miała ten wynik, to do szpitala ustalić termin. Tam mi jeszcze raz zrobią USG, pozbierają wszystko do kupki i stwierdzą, czy mogę czekać, czy pilne do operacji.

Dzisiaj czuję się lepiej, boli tylko impulsami. Poprzednie dwa dni to był jakiś koszmar...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny,czesc Koliberku :)
U mnie to niestety nie kwestia ładnej pogody-choc nie ukrywam ze poprawia mega humor a masy roboty dzisiejszego dnia. Miałam dziś na głowie kierownika i b.późno wrocilam do domu i padam.Ale żyje długim weekendem majowym :D Jedziemy z P.i znajomymi do Rewala :) Znaleźliśmy super pensjonat za przyzwoite pieniądze i jedziemy się relaksowac :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ehhhh,przykro mi Koliberku ze tak się poukladalo. Mi termin wypadał by na sierpień,początek sierpnia. Czasem w suwaczku wpisuje tamta miesiaczke...bylabym prawie w 19 tyg ciąży....bylabym :( A póki co nie jestem nawet w 1 tyg....ehhhhh

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

mi tez sie nie podoba :( laski te ktorych na fb nie mam podajcie mi swoje fb na prv i cos pomyslimy

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...