Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Caroline0887
Witajcie kochane!!

Za namową kasialukaszo chciałabym do was dołączyć i na tym wątku jeżeli jeszcze nie macie mnie dosyć! Na październikowych mamusiach nie umiem wytrzymać. Za bardzo mnie to jeszcze boli. A potrzebuję trochę radości którą jak widzę tutaj macie!! Podzielcie się troszeczkę :o_master:

I mam takie pytanko chociaż pewnie się to przewinęło już z milion razy. Ile czasu odczekałyście od łyżeczkowania? Bo ja już sama nie wiem kogo słuchać!! Teraz tylko czekać na pierwszą @ i kombinować dalej!!

Kochana ja czekalam dwa cykle i dostalam pozwolenie od gina. Teraz czekam na wyniki ciężkiej pracy. Możesz 3mac kciuki!

P.S. witaj na wątku ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Świeżak
Caroline0887 dobrze Ci tu widzieć :big_whoo:

Ja odczekałam (jeżeli można to tak nazwać) jakieś półtora cyklu. Założycielka wątku po miesiącu zaszła w ciążę i teraz ma zdrowego synka. Wszyscy gadają o 3 miesiącach ale jak widać nie ma reguły.

Świeżaczku jak dobrze widziec ze żyjesz!!dawno Cie nigdzie nie bylo,albo ja ślepa ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
Tak sie boje czy bedzie mialo zdrowe serducho, mozg, pecherz....tyle czekalam na te polowkowe a teraz panika... :(

Będzie dobrze kochana!!! bez stresu bo w tym czasie to juz Twojemu bablowi nie służy!!!! Będzie dobrze :*

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nadrabiałam Was z 40 min i wybaczcie ze co chwila mój post,ale nadrabialam zaległości!!
Ale ULI info jest mega!!!! Ale mi kochana poprawilas ta nowina humor!!! Matko jedyna tak się cieszę z Twojego PODWOJNEGO szczęścia!!!
Ja mojemu P. przystwilam Twoich bablow zdjęcie przed nos a on na mnie jak na wariatke hehehe. Ale kazał pogratulować :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Kasiu zawsze marzyłam o starszym bracie,co by mnie bronił,uczył a później zapoznawał ze swoimi fajnymi kolegami hehe ;) I Twojej corze się udało :D
Ja mam brata,ale ma 2 lata hehhe,ale mi się rymlo :D raczej jak bym zaczęła interesować się jego kolegami mogliby sobie o mnie źle pomyśleć ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

dziękuje dziękuje :) przepiękny mamy filmik jak nasza niunka sie śmieje i jak zasłania buziunie i jak ma minkę do płakania ;) to jest nie do opisania!!!! Życze Wam moje kochane takiego widoku jak najprędzej :):) :*:*:* caluje i lece sie pakowac bo o 5 rano wyjezdzamy nad to nasze morze ;D z naszą już :princess_l: :) ah jeszcze jestem w szoku i nie mogę ochłonąć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...