Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kobietki dawno mnie tu nie było a to tak dla mnie szczęśliwy wątek
Wpadam złożyć Wam spełnienia marzeń w te Święta
Alfa dla Ciebie ogromne gratulacje ,pozostałym zafasolkowanym pięknych 9 miesięcy i szybkich ,bezbolesnych porodów. Starającym się błyskawicznego zafasolkowania.
Ja bym już do Was dołączyła ale pracuję nad moim mężczyzną żeby już zachciał rodzeństwa dla Dawida :D
http://img856.imageshack.us/img856/166/wielkanoct.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Otka leci jak szalony :)
Co do negocjacji jest ciężko a ja zawsze chciałam małą różnicę wieku między rodzeństwem,poza tym o Dawida staraliśmy się trochę czasu więc na co czekać :D

Szymonek jest już z nami.
Miłość matki to siła, która sprawia, że zwykły człowiek potrafi dokonać rzeczy niemożliwych.
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5emigsm8f5.png
:Aniołek: Kochamy Cię Adrianku(34tc) . Na zawsze w naszych sercach

Odnośnik do komentarza

Witam świątecznie:36_3_1:

co to będzie ?!?!?!!?

Ja chcę wiosnę !!
Ja sie pytam GDZIE JEST WIOSNAAA ?!?!?!!?:what:

Dziewczyny trzymajcie kciukasy bo we wtorek idę na szkolenie do sklepu obuwniczego tj. nowy sklep....trzeba go przygotować do otwarcia i zacząć prace :36_1_1:
pod warunkiem że przez 4 dni się sprawdzę ::): zatrudniają dwie osoby .....

Powiem Wam,ze sama nie wiem czy sie cieszę......
z jednej strony jakbym poszła do pracy to podreperował by się mocno nasz skromny budżet.....ale tak ciężko mi teraz ruszyć tyłek po 4 latach siedzenia w domu a poza tym zaraz lato :36_1_21:
no i ze starań dupa ::(:

Bartosz

24+4, 10.01.2013r.:angel_star:

Nie płacz kochana Mamo.......

Odnośnik do komentarza

hej hej!
anya to nie wiem czy życzyć powodzenia czy nie?:whistle: a jaką umowę dają? bo jak na określony to kij im w oko- zachodź spokojnie.
ja wiem ze w ciąże nie zachodzi się od ręki i kobieta nie powinna nigdy wybierać między praca a potomstwem...durny kraj....

Odnośnik do komentarza

Anya ale generalnie zadowola z pracy poki co???
Kochana nie wiem,nie zrobilam testu z krwi. Pani w laboratorium powiedziała ze to za wcześnie i niepotrzebne nerwy będę przechodzić...Za siedem dni mam dostać @ i to właściwie będzie najlepsze świadectwo...może się pokusze i jutro kupie test ciążowy,ale z 2-giej str czy jest juz sens???
Mam MIESZANE uczucia. Jajniki bola,biegiam częściej siusiac,jestem ciągle śpiącą i mam mega hustawke nastrojów, wiec jakby to to,ale póki nie zobacze II to nie będę miała pewność,,, najbardziej się boje ze to sobie wmawia i okaze się ze nic :(

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Koliberek
Nietoperek84
Koliberku gdzie jesteś jak Cie nie ma!?! Czy jej nieobecność związana jest z tym jej padkudztwem którego się chce pozbyc??

Już wróciłam :D wytłumaczyłam się już na priv :D miło mi, że ktoś zatęsknił...

no w końcu!!!:smile_move: bo tak smutnawo było :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...