Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Jejq 1 dzień Was nie czytałam!!!! Nadrobienie zaległości zajęło mi z pol h.

Oopsy kochana 3mam z całej siły kciuki!!!!To juz zaraz,za chwileczke!!ale super!!!

No,ja tez nalapalam się fliudkow,choć póki co nie czuje się kompletnie zafasolkowana ;( Oby to po prostu było za wcześnie na jakiekolwiek odczucia czy zmiany w organizmie.
Oopsy 1-go,a ja mam nadzieje 10-go.
Ale bylbyby jaja!!! Hihihi :)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

WESOŁYCH,SPOKOJNYCH,PEŁNYCH MIŁOŚCI I CIEPŁA DOMOWEGO ŚWIĄT!!!

Świeżym mamusiom dużo sukcesów przy opiece przy maluszkach i ccierpliwości,oby Wasze szkraby zdrowe rosly!:) Świeżo zafasolkowanym zdrowej i radosnej ciąży oraz szczęśliwego rozwiązania!! Tym marzącym o zafasolkowaniu wiosny pełnej nowego życia!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Jejq 1 dzień Was nie czytałam!!!! Nadrobienie zaległości zajęło mi z pol h.

Oopsy kochana 3mam z całej siły kciuki!!!!To juz zaraz,za chwileczke!!ale super!!!

No,ja tez nalapalam się fliudkow,choć póki co nie czuje się kompletnie zafasolkowana ;( Oby to po prostu było za wcześnie na jakiekolwiek odczucia czy zmiany w organizmie.
Oopsy 1-go,a ja mam nadzieje 10-go.
Ale bylbyby jaja!!! Hihihi :)

nietoperek pewno ze za wcześnie...daj sobie z tydzień i wtedy można juz szukać :wink:

no a u nas tak pieknie wiosennie!! aż na święconkę poszłam piechotą bo tak słońce świeciło :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ula to zazdraszam sloneczka!!U nas szaro,buro i ponuro :/ A śniegu więcej jak w Boże Narodzenie.
Mam nadzieje ze masz Ulenko racje i ze za niebawem cos poczucie :D Jeśli nie uda się teraz,to ponowimy starania za miesiąc,ale ja chciałabym juz być w ciąży!:) Taki świąteczny prezent :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

anya0203
Dziewczęta Kochane.......
życzę Wam zdrowych, OWOCNYCH Świąt,
Mokrego i bez śniegu Dyngusa !! :D
:zwyrazami_milosci::36_1_21:

Nietoperek84 - a ja myślę,że się udało !!
Bo musi.........

Jak tylko mój mąż wyrazi zgodę i chęć :) to my zaczynamy od wtorku :36_1_1::36_1_1::36_1_1:

No to do dzieła :smile_move: trzymam mocno kciuki :36_3_15:

Odnośnik do komentarza


Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...