Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Nietoperku dawaj dwaj :smile_move:
Kurcze ale mam bóle brzucha.....rozciąga sie macica......nospa juz była w ruchu....cyCki bolą.....ale ja tego chce :smile_move:
Kurcze wiecie, ze nikt u mnie z rodziny nie wie....nawet w pracy nie,,,,, najpierw usg a potem mówie...ciekawe jak uda mi sie to w pl tuszowac ja ja juz w spodniach z gumka chodzę bo w jesnsach ciasno :hmm:

Odnośnik do komentarza

ULA !!!!!!!!!!!!! JA WIEDZIAŁAM!!! JA PO PROSTU TO CZUŁAM ZE WEJDE I PRZECZYTAM ZE KTÓRAŚ JEST W CIĄŻY!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8:
P.S JESZCZE RAZ USŁYSZE OD KTÓREŚ ZE SIĘ TAK NIE DA OD REKI I ŻE SIE NIE UDA I BLA BLA BLA TO UDUSZE!!!!;)UDAŁO SIĘ? UDAŁO!!!!
Grudniówko Ty ! :) ALE SUPER!!!
Ale wymiana Ja zaszłam jak Alfa też była po 20 tyg :) teraz ja jestem po 20 a ty zaczynasz !! Witamy po tej "drugiej stronie" , jak to lubisz mawiać :)

Odnośnik do komentarza

kOLIBERKU czujemy sie dobrze :) paskudne objawy poszły w kąt teraz zaczynam sie cieszyć stanem , choć jak pisałam wczesniej strach jest. Od czasu do czasu brzuch mi sie stawia, tak bezbolesnie no ale zawsze wtedy sie kłade bo lekko się stresuje...i przechodzi.
Małe tak juz mocno fika ze udało mi sie dzisiaj upolowac i nagrać filmik z kopniakiem ;D moooje małe szczescie ;) baaardz ruchliwe. A najbardziej w nocy i z rana.
No i w kościele :D

Odnośnik do komentarza

Koliberek
No nie ma innej opcji...

Ula jak zaczniesz rzygać dalej niż widzisz, to nie zatuszujesz... :cheess: (przepraszam za bezpośredniość...)
heheh no wtedy juz raczej nie :sofunny: ale zawsze mogę powiedzieć, ze mam grypę żołądkową :sofunny:

kasialukaszo
ULA !!!!!!!!!!!!! JA WIEDZIAŁAM!!! JA PO PROSTU TO CZUŁAM ZE WEJDE I PRZECZYTAM ZE KTÓRAŚ JEST W CIĄŻY!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8:
P.S JESZCZE RAZ USŁYSZE OD KTÓREŚ ZE SIĘ TAK NIE DA OD REKI I ŻE SIE NIE UDA I BLA BLA BLA TO UDUSZE!!!!;)UDAŁO SIĘ? UDAŁO!!!!
Grudniówko Ty ! :) ALE SUPER!!!
Ale wymiana Ja zaszłam jak Alfa też była po 20 tyg :) teraz ja jestem po 20 a ty zaczynasz !! Witamy po tej "drugiej stronie" , jak to lubisz mawiać :)

kurcze to musi być znak!!! że się uda!!
jutro kolejna beta :o_master:
a za tydzień usg- dzień przed wyjazdem do pl....aż normalnie sie boję....ale musi być dobrze!!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)

Ja dziś byłam w Poznaniu na małych zakupach i....rozmowie do new firmy :D Lidze,ze za 2 tygodnie okaże się ze będę uciekała na zwolnienie z powodu II,ale jeśli by się nie udało to może znaczne karierę w nowej rzeczywistości :)
Jest do czego czekać i za co 3mam kciuki ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ulenko Slonko zasluzylas sobie na szczęśliwe zakończenie i jak w to uwierzysz i źle myśli odpedzisz od siebie to tak będzie! Tym razem się uda!!!

A mnie jakoś dziwnie dziś boli brzuch,w dolnej okolicy,ale najprawdopodobniej to emocje które puscily po dzisiejszym dniu.
Jezu,zwarjuje do 10 kwietnia!!!!Tyle się może podziac :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Hej dziewczyny :)

Ja dziś byłam w Poznaniu na małych zakupach i....rozmowie do new firmy :D Lidze,ze za 2 tygodnie okaże się ze będę uciekała na zwolnienie z powodu II,ale jeśli by się nie udało to może znaczne karierę w nowej rzeczywistości :)
Jest do czego czekać i za co 3mam kciuki ;)

wow kochana to jest na co czekać!! ale ja oczywiście trzymam kciuki za TO :Kiss of love::smile_move: boju fasolki są bardzo chciane :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...