Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

To juz dzisiaj Alfa kochana???? :D cos sie dzieje??
koliberek ma racje masaz sutkow porowkuje wydzielanie okscytyny w organizmie.

Ula ,kochana moz postaraj sie jakos nie spotykac za bardzo z tymi ciezarnymi znajomymi. Wspolczuje Ci na pewno mile to nie bedzie, ale sobie wytlumacz ze i Ty juz niedlugoe bedziesz cieszyc sie ciaza :* :*

Odnośnik do komentarza

veoh kurcze będzie trudno bo szwagierka ma 3.....sąsiadka ma 1 i w ciąży.....i 90% znajomych ma dzieci....ciężko będzie....tym bardziej że już za 2 tyg będę wiedziała czy sie udało czy nie....jak sie udało to nie będą mi dzieci przeszkadzać, ale jak będzie to drugie to będzie ciężko....no ale wtedy będe pod koniec brania clo i do lekarza trafie w momencie owu więc jakoś damy rade....

alfa masuj cyce!! :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
veoh kurcze będzie trudno bo szwagierka ma 3.....sąsiadka ma 1 i w ciąży.....i 90% znajomych ma dzieci....ciężko będzie....tym bardziej że już za 2 tyg będę wiedziała czy sie udało czy nie....jak sie udało to nie będą mi dzieci przeszkadzać, ale jak będzie to drugie to będzie ciężko....no ale wtedy będe pod koniec brania clo i do lekarza trafie w momencie owu więc jakoś damy rade....

alfa masuj cyce!! :smile_move:

:hahaha: tyle tylko ze może się okazać , zy Ty będziesz jedną z tych ciężarnych:) Życzę ci tego...

A tak wogóle witam się:)
Alfa już niedługo się rozpakujesz:) Trzymam kciuki za łatwy poród...

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Alfa juhu?? Czyżby juz? Czyżby juz Alfa nam sie zwija z bulow porodowych? :smile_move:
Ja po becie. Pigadalam sobie z pielęgniarka i ona tez stwierdziła ze jest na wcześnie na to zeby ciaza wyszła we krwi wiec musze czekać na termin spodziewanej @ żeby cos wiedzieć.
No mykam spać :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

a dzięki Koliberku no ja już o niebo lepiej, choć mdłości kilka razy dziennie zagryzać muszę... Ale już przynajmniej wstaje z łóżka;) bYłam u fryzjera we wtorek ...TERAZ JESTEM ŚLICZNA MAMUŚKA :D a na 9 kwietnia planuje urlop nad morzem oby Misiek się zgodizł bo ja już wszystko zaplanowane a on jeszcze nie wie że urlop ma brać :D A CO TROCHE JODU TRZEBA POWDYCHAĆ :D

Odnośnik do komentarza

ty bidoku wspolczuje Ci :))
Ale pomysle ze to kwestia juz tylko paru dnia , wiem ze to zadne pocieszenie, no Ale Laura tak czy siak musi wyjsc ;)

Aleks upodobal sobie zabke na macie edukacyjnej z wibracjmi i ciagle ciagnie za nia slodki widok. Idziemy dzisiaj na ostanie szczepienie!
A nastepena bedzie Ula z Nietoperkiem :D mysle ze godnie zastapia Twoje miejsce :D

Ula trzymam kciuki caly czas za Ciebie na prawde jak uda Ci sie, to uwierz, ze dla mnie to bedzie ciaza roku :D tak bede Twoja ciaze i malenstwo przezywac :))))) :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...