Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhhh Koliberku ja juz po prostu nie mogę doczekać się wiosny!!Skrobanie codziennie rano szyb w aucie,które zajmuje mi średnio 10min,te sliskie drogi. Ta mżawka i mróz!!!Mam nadzieje,ze droga pogoda nie zapomniała ze 21-go jest kalendarzowy 1-wszy dzień wiosny.
Koliberku ja b.lubię obcasy,ale z racji ze dużo jezdze autem to nie mogę sobie pozwolić i tez smigam w balerinach. Do tego mam mała stopę 35 i bardzo mi ciężko znaleźć ładne buty.

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Otka
Ula wesele czy stypa ?

a widziałaś mnie ?

Widziałam ciebie na byc kobieta :smile_move:

Ani wesele ani stypa :whistle: poprostu jeździmy raz na 2-3 mce nakupujemy miecha w mięsnym i mrozimy...bo tu w uk nie ma takich mięsnych jak w pl....my jeździmy 20 km do takiego mięsnego z prawdziwego zdarzenia :smile_move:

Nietoperek84
Ula to jesz juz za 4!?!? :sofunny::sofunny:
Bardzo się cieszę,ze wzielas się poważnie za robotę :D Teraz czekamy na info II!!!
Mi zostało 12 dni ćwiczeń yogi,co by kolejne dni przyniosły oczekiwany efekt ;)
Alfa,ja tez odnodze wrażenie,ze my bardziej to przeżywa my niż Ty hihihi ;)
Juz nie mogę się doczekać zdjęcia Twojej Laurki!!! :36_3_1:
D

No Alfa my tu jak na szpilkach za ciebie siedzimy :Kiss of love:
Za 4 to moze nie ale za 3 to bym chciałam :whistle::wink:
Kochana masz śruby? Ojoj a cóż to sie stało? Masz je na stałe?

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ehhhhh Koliberku ja juz po prostu nie mogę doczekać się wiosny!!Skrobanie codziennie rano szyb w aucie,które zajmuje mi średnio 10min,te sliskie drogi. Ta mżawka i mróz!!!Mam nadzieje,ze droga pogoda nie zapomniała ze 21-go jest kalendarzowy 1-wszy dzień wiosny.
Koliberku ja b.lubię obcasy,ale z racji ze dużo jezdze autem to nie mogę sobie pozwolić i tez smigam w balerinach. Do tego mam mała stopę 35 i bardzo mi ciężko znaleźć ładne buty.

Ze co? :noooo: 35?? :noooo: boju kochana to ile tu masz wzrostu? Ja mam 38-39 rozimar:whistle: a szpilek kiedyś miałam 30 par :whistle: :smile_move: uwielbiam szpilki tylko tu nie mam kiedy w nich chodzic :whistle:

Odnośnik do komentarza

Ja karakan mały jestem, 1mete 58cm ;)
Moja mama jest niższa i do tego ma ciut mniejsza stopę. No,powiem Ci Ulenko ze taka stopa to przekleństwo :/ Majątek wydaje na buty bo niestety takie rozmiary zwykle maja te drogie sklepy :/ 30 par szpilek!?!?:noooo: Mogę pomarzyć :/
Kiedyś miałam taka przygodę ze mierze buty,para za para i żadne nie były dobre,każdy jeden za duży :/ Espedientka straciła do mnie cierpliwość i walnela testem "może w 5-10-15 Pani cos kupi" :hmm:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Hehe - to ze mnie dopiero dziwadło: rozmiar stopy taki jak u Uli, za to wzrost Nietoperka. Nawet M. zwrócił uwagę na to, że mam nieproporcjonalnie duże stopy. I do tego jeszcze dziwne, bo zdeformowane...mój największy kompleks obok cycek...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Ale Dziweczyny ja tez karzeł jestem tez mam koło 160 cm wiec koliberek możemy sobie podać rękę :whistle:
Ale to nawet takich malutkich obcasikow niet? :ehhhhhh:

Nietoperek ale baba straszna- jaj tak mozna powiedzieć.....:hmm:

No 30 par ale większość wyprzedzalam bo nie chodziłam....teraz mam koło 10 :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Ale Dziweczyny ja tez karzeł jestem tez mam koło 160 cm wiec koliberek możemy sobie podać rękę :whistle:
Ale to nawet takich malutkich obcasikow niet? :ehhhhhh:

Nietoperek ale baba straszna- jaj tak mozna powiedzieć.....:hmm:

No 30 par ale większość wyprzedzalam bo nie chodziłam....teraz mam koło 10 :smile_move:

Nawet malutkich, bo główka kości (ta najszersza część) sterczy mi w takim miejscu, gdzie akurat jest duży nacisk jak się chodzi na obcasach. Ale drugą stopę mam ok, więc mogę chodzić w jednej szpilce :sofunny:

Nietoperku ja bardzo długo ubierałam się na dziecięcym, bo ze mnie to nawet xs leci...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Śmiegam pod prysznic i do szpitala na kolejne ktg :D

35, masakieeera! Tak szczerze to też takie odsyłałam do dziecięcego, ej dziecięce buty teraz się praktycznie niczym nie różnią od tych "dorosłych" :smile_jump:

Życzę Wam wsio dobre i lecę, będę to się odezwę :D A wrócę zaraz NA PEWNO :sofunny:

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Dzień dobry! Śmiegam pod prysznic i do szpitala na kolejne ktg :D

35, masakieeera! Tak szczerze to też takie odsyłałam do dziecięcego, ej dziecięce buty teraz się praktycznie niczym nie różnią od tych "dorosłych" :smile_jump:

Życzę Wam wsio dobre i lecę, będę to się odezwę :D A wrócę zaraz NA PEWNO :sofunny:

No właśnie - ubrania tak samo. Kiedyś te dziecięce wyglądały inaczej (tak dziecięco właśnie), a teraz to samo co dla dorosłych, tylko mniejsze. Nawet czasami jak widzę jak ubrane są dziewczynki na placu zabaw, to mi gały wyskakują. Jak ja byłam mała, to takich ciuchów nie było...

Alfa - no tak, dzisiaj wrócisz, przecież już ustaliłyśmy, że rodzisz w środę :ble: :hahaha:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...