Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuuu...zapalenie pęcherza nic miłego :( Przechodzilam kilka razy. Ula ciepło się ubierać,może Cie gdzie przewialo i wracaj do zdrowia.
A mnie dziś mój kierownik uświadomił,ze moja Pani doktor źle zaleciła antybiotyk!!:36_2_16::lup:
PPowinnam brac 2x dzień,a bralam raz....Ehhh brak slow :noooo:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

no widzisz- tak się cieszyłam że juz z lekami sie starami a tu to- nigdy nie będzie idealnie do dupy jasnej no :ehhhhhh: ja jestem ogólnie zmarzluch więc ciepło to u mnie podstawa :smile_move:
no ale wżęłam 2 dniowy kurs saszetek do picia- tam głównie sód jest i się leczę- juz nie jest tak źle, ale parcie jeszcze jest.

to mi sie podoba- mój szef mi powiedział że lekarka zaleciła złe leczenie :smile_move: tak to jest jak sie zna na lekach :sofunny:

Odnośnik do komentarza

heloł !
przeczytałam 30 stron ... oj zajęło mi to troszkę ... ale czytanie Was wciąga jak dobry serial. W szczególności przeżywam Alfy końcówkę . i tak co stronka to liczyłam że wypalisz kochana w końcu że jedziesz na IP :) a tu cicho.
Pamiętam jak nieśmiało się pochwaliłam Wam ze jestem w ciązy wtedy Alfa była jakoś w 24 tyg i tak sobie myślałam boże czy ja dotrwam to takiego etapu.. kiedy to bedzie itd. Jeszcze chwilke i ja będe w 24t a Alfa będzie nas obdarowywała fotkami swojej córuni :) A potem wy mi doradzać czy to już ten czas .... A ja wam kibicować i tłumaczyć że mdłosci to norma że Wam zleci te 9 miesięcy itd itd....
Pisałyście o acardzie ja też go przyjmuje od końca @ i przyjmuje heparynę w zastrzykach po mimo ze wyniki prawdemówiąc nie wykazały podstawy do zażywania ich, to jednach stosowanie tych leków profilaktycznie skutkuje.

Koliberku a mój mąż to w ogole mi sie nie oswiadczył po prostu sobie wziął mnie i poślubił bez wstępnego szkicu( zaręczyn)
ile ja mu sie aluzji nasnułam. I tak myślalam juz ze w święta mi sie oświadczy, a tu nic, Sylwester- nic, Walentynki... JEst!!!! podchodzi do mnie jakiś taki rozmarzony,trzyma coś za plecami , kleka i podaje malutką torebeczkę, ręce mi się trzesą otwieram a tam koperta( ja juz wizja ze pewnie zaproszenie na kolacje i tam pierscionek itd ) a w środku zaproszenie do SPA. No cóż ucieszyłam sie ale nie tak jakby to były zaręczyny i zamiast zaręczyn moczyłam tyłek w wannie do koloroterapii :) A potem już był ślub pełen spontan w 2 tyg sala, zaproszenia, sukienka przez allegro, buty i kwiaty kupione przez tesciową..bo ja zapomniałam ze trzeba. hardcor ale było świetnie :)
Buzka :*

Odnośnik do komentarza

Alfa dajemy malej jeszcze tydzien :D bo normalnie zawalu dostane, jeszcze mi sie Twoj porod nie sni po nocach, ale tak dalej bedzie to kto wie :P

Kasia, kurcze Ty juz 17tydzien!!!???? ale ten czas szybkoc leci co?:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...