Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Mój doktor jest dobry. Ostatnio mu napisalam sms`a ze trochę pobolewa mnie brzuch i takie takie i zapytalam czy nie powinnam zjawić się na przegląd bo w marcu po kolejnej @ planuje zajść w ciążę. A on mi ODP ze nie muszę się pokazywać i "w marcu prubujemy zajść w ciążę". Hihihi jak się wczol, będzie probowal razem ze mna. Śmieje się i mowie do mojego P.ze może zaprosimy go do sypialni i poinstruuje nas jak to zrobić dobrze hehehe :36_1_21::36_1_21::36_1_21:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

mi się to u ciotki podobało że mimo tego że narobili sie,,,że dużo kasy z tego nie było ale codziennie rano kakao ze świeżego mleka....swoje jajca....mięso..... a wieczory jak się już zrobiło to sielanka- domowe ciacha...coś się wypiło i miło bo nie było u nich tej gonitwy za kasą...stresu związanego z pracą.....jak wstanie 10 min później to nikt jej za to nie wywali....

Odnośnik do komentarza

Ale jest różnica siedzieć tak miesiąc, a 18 lat. Przez miesiąc to ok - jest fajnie i w ogóle, inne powietrze, inne jedzenie itd., ale od samego początku dojeżdżać ileś tam kilometrów do szkoły ze świadomością, że jak się spóźnisz na jeden autobus, to drugiego nie będzie. Nieźle się nakombinować, żeby dało się chodzić na jakiekolwiek zajęcia dodatkowe. Czekać trzy godziny, bo dzwonek kończący lekcję jest 10 minut za późno. Nie móc wyjść po batonik, bo do najbliższego sklepu kilka kilometrów...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

czesc :)

No to ja jednak mam bardziej miejską wiochę :) 900 mieszkańców, dwa sklepy, jeden nawet samoobsługowy:) , szkoła podstawowa z oddziałem przedszkolnym, rzeźnik czyt. sklep mięsny
remiza, restauracja z salą weselną(!)piekarnia,pks co prawda co godzine , bez weekendów a w wakacje czy ferie dojazd ograniczony i ostatni do miasta o 15.30 ale jest . kościół a 3 km dalej przychodnia lekarska kolejne dwa sklepy, restauracja i fryzjer ;)
a z wiejskich bajerów :gospodarstwo na którym mogę kupić mleko prosto od krowy
, za suchy chleb który w miescie wyrzucałam tutaj wymieniam u babki na jajka ;) No i generalnie atrakcje typu kury, kaczki, kozy, krowy konie, traktory itd :)
ale zimy na wsi nie cierpie ! Mieszkamy tu 2 lata. Latem jest cudnie , zielono, taras, ciepło. Mam pełne słońce na tarasie, ktory jest nie zadaszony a w pobliżu brak wielkich drzew, przez cały dzień grzeje że aż drzwi wejściowe są gorące.:) No i ogólnie człowiek się czuje jak na działce! Ale zima... odsnieżanie, węgiel, zimno, smród z kominów od palenia...dojazd tylko autem lub pks. a w lato spacerek, rowerek.... ah druga zima tutaj i drugi raz mam ochotę się przenieść do miasta.
No nic a tu jeszcze 28 lat spłacania kredytu, wiec moze za 28 lat się przeprowadzimy hehehe :)

Odnośnik do komentarza

Ulcia a co Ty wygralas konkurs walentykonowy? gratulacje!!

Ahhh sie rozmazylam Wszymi wpisami o mieszkaniu na wsi :) mam juz ulubione miejsce gdzie chetnie bym zamieszkala na stale, ale wlasnie sie wyprowadzilismy z tego miejsca i do dzisiaj sie zastanawiam czy nie popelnilismy bledu, ale nic starconego zawsze mozemy wrocic.

Alfa kochana a co to za bole Cie lapia? czop Ci jeszcze nie odchodzi chyba co?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny boje się dziś zrobiłam znowu test i jest II kreska ale dalej nie jest taka bardzo mocna jak kontrolna ale jest wyrazna i róznowa
test wykrywa od 25 ja miałam hcg to bylo 6 po poronieniu
ale teraz jakoś nie moge uwierzyć wmte testy i to ze moge byc w ciaży

brzuch mnie pobolewa jak na @ powinna byc wczoraj ale nie ma
po za tym objawów zero temp 36.7 a przy ciazy powinna byc 37

nie nastawiam się nie wiem co robic

pojde w poniedziałek i zrobie Hcg z krwi i wtedy się okaże co i jak

trzymajcie kciuki tak bardzo pragne być w ciaży

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjg7djrpmjx.png

Odnośnik do komentarza

marzenka przede wszystkim WYLUZUJ SIĘ!
po 1) u mnie wszystkie testy były słabizny przy becie 164 i 504 takie same bladziochy
po 2)temperatute tylko w owulację miałam powyżej 37 tak to cały czas w miarę normalną.
po 3) tez mnie brzuch pobolewał jak na @.
po 4) sama masz odpowiedz, skoro beta po stracie była 6 to test z czułością od 25 nie pokazywałby II kreseczek
po 5) :joga:
Kochana odpręż się weekendowo a w poniedziałek zasuwaj na betkę co byś się już nie stresowała. :joga:

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Ale jest różnica siedzieć tak miesiąc, a 18 lat. Przez miesiąc to ok - jest fajnie i w ogóle, inne powietrze, inne jedzenie itd., ale od samego początku dojeżdżać ileś tam kilometrów do szkoły ze świadomością, że jak się spóźnisz na jeden autobus, to drugiego nie będzie. Nieźle się nakombinować, żeby dało się chodzić na jakiekolwiek zajęcia dodatkowe. Czekać trzy godziny, bo dzwonek kończący lekcję jest 10 minut za późno. Nie móc wyjść po batonik, bo do najbliższego sklepu kilka kilometrów...

Koliberek ja wiem...bo moi kuzyni tego nie cierpieli...ciagle sie klucili kto ma gnoj wynieść, kto hakac ziemniaki,,,,ja nigdy nie lubilam wielkich miast...jak niemile przejść z jednego końca miasta na drugie to luz mi nie odpowiada. Ja bede mieszkać na wsi co ma z 2 tys mieszkańców,własna szkole, gimnazjum, bank, supermarket, poczta, nawet sklepynz używana odzieżą :smile_move: chyba z 4 fryzjery!!!

marzena1666
Dziewczyny boje się dziś zrobiłam znowu test i jest II kreska ale dalej nie jest taka bardzo mocna jak kontrolna ale jest wyrazna i róznowa
test wykrywa od 25 ja miałam hcg to bylo 6 po poronieniu
ale teraz jakoś nie moge uwierzyć wmte testy i to ze moge byc w ciaży

brzuch mnie pobolewa jak na @ powinna byc wczoraj ale nie ma
po za tym objawów zero temp 36.7 a przy ciazy powinna byc 37

nie nastawiam się nie wiem co robic

pojde w poniedziałek i zrobie Hcg z krwi i wtedy się okaże co i jak

trzymajcie kciuki tak bardzo pragne być w ciaży

Marzena daj sobie powiedzieć :big_whoo: jak beta była 6 to nie jest to fizycznie możliwe zeby test to wykrył! Wiem co mówię bo mi nie wykrywa juz od poziomu poniżej 40!! Ja tez ńie miałam podwyższonej temperatury! A mnie tez bolało jak na o,res bo to sie macica rozciąga!! Wiec jak nie wierzysz testom to do ginekologa i on na pewno rozwiaze zagadkę :smile_move:

Veoh oj tak wygrałam :smile_move: dziękuje bardzo :smile_move:

Kasiula jakie zdjęcie :36_3_3:

Odnośnik do komentarza

Ula ja się teraz przeniosłam do największej wioski w Polsce, bo nikt mi nie wmówi, że Kraków to miasto...dla mnie i tak to był skok cywilizacyjny :D

Marzena to zrób w poniedziałek betę (chyba, że masz możliwość zrobić gdzieś w weekend. I od razu w poniedziałek z rana zadzwoń do ginekologa i marsz na wizytę :D

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Ulcia,ulcia uwielbiam powiedzenie "piątek,piątek koniec tygodnia i początek" :D Kooocham piąteki!
Alfa- zaczne za klady robić w punktach bukmacherskich NT daty Twojego porodu ;) Ciekawe kiedy maleństwo zdecyduje się na wyjście??:)
Marzena kochanie - glowa do góry i bez stresu!Raczej logicznie i fizjologicznie nie jest możliwe co by nagle ni z tego ni z owego beta sama z siebie urosla.
Lalala,zaraz 27 :D Ulcia jak samopoczucie?:D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

No marzenko widzisz? Jak pokazuje to znaczy ze cos w tym jest nie? :smile_move:

Nietoperek kochana samopoczucie to góra i dół. Wczoraj miałam nerwice w pracy ze hej, a za chwile tarzalam sie ze śmiechu.,,,,pms czy cus?:hmm:

Koliberek Kraków to wioska? Boju to moje miasteczko to chyba nawet zakrętem nie jest :sofunny: nigdy nie byłam w Krakowie......

Alfa no to robimy zakłady tylko musimy mieć wiecej info....jak wysoko brzuch jest? :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986

Koliberek Kraków to wioska? Boju to moje miasteczko to chyba nawet zakrętem nie jest :sofunny: nigdy nie byłam w Krakowie......

Latem na rynku zapach mocniejszy niż w stajni....ale jak będziesz w Polsce na dłużej, to możesz zagościć :D zapraszamy :D

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...