Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

No Alfiku teraz to chyba tak do finishu Cie czeka co??
A mi glowa pęka. A propo Koliberku dyskoteki-bo byliśmy w sumie to dziś i jakoś jeszcze mi szumi.Co do dyskotek-nie wiele Koliberku tracisz.Tzn ja czasem lubię pójść bo Nietoperek lubi tańczyć :D Ale wczoraj bylam i dużo nie wypilismy i się smialam do mmojego P.ze się zdecydowanie starzeje,bo te wszystkie "dziewczynki" kuso ubrane,pijane,hihoczace- takie to zabawne ;) Ale,ale ja pewno bylam taka sama hihihihi ;)
Ulciu a propo BN to myśmy spędzili we 3,nawet NR witalismy Picolo i niestety chwile później okazalo się,ze 3 nie ma i nie będzie ;( Smutno,bardzo smutno rozpoczal się dla mnie i P.ten rok ;(
Ale jestem pozytywnie nastawiona i wierze ze skończymy go we 3! I Ty Ulenko tez,życzę Tobie tego z calego serduszka :*
A a propo historii przedszkolnych,przypomnialo mi się ze ja się kochalam w Pawle hihihi.A teraz się okazalo ze nie ma krzywych nóg jak w przypadku 1-waszej milosci Alfy,a ze lubię chlopcow hihihi ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Veoh a jesteś jeszcze strzelec?:) tez jestem grudniowa,jak to mój tata mówi jaruzelka- 13.12 :)
I tak jakby udalo się nam podzialac w terminie z moim P.jak sobie wymarzylismy to maleństwo może urodzi się w m-cu mamy hihi :)
A mi Ulus co do m-ca tak naprawdę tez wsi o ryba,oby zdrowe bylo. Będę kochać strzelca,wagę czy lwa hehehe :)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Kiedyś chodziłam 3 razy w tygodniu.. Nie wiem jak ja dawałam radę! Dwa razy na karaoke i raz w weekend - bo karaoke w tygodniu było. Potem jakoś mi przeszło. Ale czasem mam ochotę wyskoczyć na tany :D Tylko nie na jakieś umcyk umcyk a normalne :D Już sie nie mogę doczekać kiedy wyjdę, bo mam chęć wywalić energię, wyszaleć się ale nie całą noc, tylko ze dwie godzinki, od razu człowiek jakiś lżejszy jak potupie nóżką :D

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak :D Ahhhh,wczoraj tez byli u nas znajomi z 9 m-cznym maluchem. Slodziak taki,jak się śmieje fajowo :) Ale jakie maluszki maja dlugie pazurki,maly podrapal mnie bardziej jak moje koty hehe.Ale ponoć nie idzie tego dopilnować,bo jak się obetnie to za 2-3 dni jest to samo,a mówią ze obcinanie do najlatwiejszych zadań nie należy.
Pamiętam,ze chyba u Ciebie Alfiku na suwaczku bylo napis ale,ze nie wykluczone ze 1-wsze co będziesz musiala zrobić to manicure hihihi :)
Ja to jak widzę takie male bąble to jestem pelna podziwu tym mamom,ze tyle przy takiej malej istotce robią.Aż strach dotknąć co by krzywdy nie zrobić, ale odwaga ponoc tez przychodzi.Hehe w sumie musi,bo kto przy malenstwu porobi :)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Przyszlo mi na myśl teraz takie pytanie,może wyjde na niewyedukowana i glupia,ale z racji tego ze się lada chwila chcemy starać,to ta informacje jest dla mnie bardzo cenna. Powiedzcie,a wlasciwie napiszcie mi jak to jest z tymi dniami plodnymi?W sensie wiem dobrze w którym momencie cyklu,ale ile te dni trwają?Bo mówi się o 2-3 dniach,a w kalendarzach dni plodnych zwykle zakreslony- jako dni plodne jest caly tydz :/ Za 1-waszym razem udalo nam się idealnie wystrzelić,tak się poszczescilo.

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Dokladnie tak :D Ahhhh,wczoraj tez byli u nas znajomi z 9 m-cznym maluchem. Slodziak taki,jak się śmieje fajowo :) Ale jakie maluszki maja dlugie pazurki,maly podrapal mnie bardziej jak moje koty hehe.Ale ponoć nie idzie tego dopilnować,bo jak się obetnie to za 2-3 dni jest to samo,a mówią ze obcinanie do najlatwiejszych zadań nie należy.
Pamiętam,ze chyba u Ciebie Alfiku na suwaczku bylo napis ale,ze nie wykluczone ze 1-wsze co będziesz musiala zrobić to manicure hihihi :)
Ja to jak widzę takie male bąble to jestem pelna podziwu tym mamom,ze tyle przy takiej malej istotce robią.Aż strach dotknąć co by krzywdy nie zrobić, ale odwaga ponoc tez przychodzi.Hehe w sumie musi,bo kto przy malenstwu porobi :)

Nietoperku to po prostu niedopilnowanie rodziców. Obcinanie pazurków wcale nie jest takie straszne, bo można to bez żadnego problemu zrobić, kiedy dziecko śpi, bo się nawet nie poruszy. U trochę większego jest już trochę gorzej, bo śpi bardziej uważnie, więc przy próbie może się obudzić, ale też nie ma tragedii, bo te paluszki już są większe no i dziecko można przytrzymać bez strachu.

A jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem, to pamiętaj, że dziecko nie jest ze szkła, tylko z...gumy. Naprawdę, ciężko jest uszkodzić takiego malucha. Gdyby było inaczej, nie byłoby możliwości, żeby urodziło się siłami natury. Główka dziecka i klatka piersiowa mają obwód 33-35 cm, a dziura, przez którą się przeciskają ma średnicę 10cm. Zresztą, jak zobaczysz pierwsze badania u pediatry, to proszę, nie mdlej :D Lekarz (badając prawidłową budowę stawów) chwyci dziecko za rączki i podniesie żeby zwisało jak małpka na gałęzi, później za jedną rączkę i jedną nóżkę, później postawi na nóżkach, żeby zrobiło kilka kroczków. Moja lekarka jeszcze zawinęła dziecko w pieluchę, podniosła na kilka centymetrów i puściła, żeby spadło...
Zatem spokojnie - jeśli nie masz "śliskich kocyków" i nie będziesz rzucać dzieckiem o ścianę, to nie zrobisz mu krzywdy :36_1_1:

Nietoperek84
Przyszlo mi na myśl teraz takie pytanie,może wyjde na niewyedukowana i glupia,ale z racji tego ze się lada chwila chcemy starać,to ta informacje jest dla mnie bardzo cenna. Powiedzcie,a wlasciwie napiszcie mi jak to jest z tymi dniami plodnymi?W sensie wiem dobrze w którym momencie cyklu,ale ile te dni trwają?Bo mówi się o 2-3 dniach,a w kalendarzach dni plodnych zwykle zakreslony- jako dni plodne jest caly tydz :/ Za 1-waszym razem udalo nam się idealnie wystrzelić,tak się poszczescilo.

Tu chodzi o żywotność plemników. Od momentu stosunku mogą żyć w ciele kobiety jeszcze 5 (a nawet do 7) dni, więc mogą sobie poczekać na jajeczko.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Nie bron Boże! Jestem pelna podziwu ze taka mloda dziewczyna a tak wiele wie :) Poza tym pytam,żeby ktoś odpowiedzial kochana :) Nie zaprzeczalnie masz większe doświadczenie w opiece nad dzieckiem :) Udanego saneczkowania :)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

z ta zywotnoscia plemnikow to roznie bywa :) sa szkoly ktore mowia o 3 dniach...1przed owulacja 2 owulacja i 3 po owulacji :)

alfa Ci zostalo 3 TYGODNIE!!!! ja rodzilam w 39 :P

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

aaa i co do tych paznokci to racja ze co 3 dni max trzeba je obcinac... liam urodzil sie z takimi dlugimi ze ja w szoku bylam :hahaha: i do tej pory nie mamy problemu jeszcze z obcinaniem ich bo sie daje ale pewnie niebawem i to sie zmieni

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Ale Cinuś Ty masz kombajn... Ja to tylko mogę na 10 piętro lecieć z buta... A mieszkam na II więc nie wiem czy nie zasapię się szybciej :sofunny:

przeciez Ci firany wyslalam ;):hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

3 dni to taki pewniak, a tylko naprawdę nieliczne są w stanie przeżyć dłużej niż 5. Jednak czasami wystarczą ci nieliczni twardziele...

Mikołaj tak się wyszalał, że teraz wciąż jeszcze śpi. Pewnie będę miała dzisiaj zabawę z Nim do 11. Trudno się mówi - przecież nie obudzę...:sen:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

W sumie to ile te dni plodne by nie trwaly raczej staranie się o maleństwo należy do przyjemnych czynności,wiec jak trzeba będzie to codziennie,a nawet 2 razy dziennie :D
Ja tam juz się nie mogę doczekać obcinania pazurkow,przewijania a nawet ząbkowania :) Wiem,ze mam zerowe doświadczenie w tej kwestii i zdaje sobie sprawę ze to nie je bajka,ale jestem na to gotowa :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Przyszlo mi na myśl teraz takie pytanie,może wyjde na niewyedukowana i glupia,ale z racji tego ze się lada chwila chcemy starać,to ta informacje jest dla mnie bardzo cenna. Powiedzcie,a wlasciwie napiszcie mi jak to jest z tymi dniami plodnymi?W sensie wiem dobrze w którym momencie cyklu,ale ile te dni trwają?Bo mówi się o 2-3 dniach,a w kalendarzach dni plodnych zwykle zakreslony- jako dni plodne jest caly tydz :/ Za 1-waszym razem udalo nam się idealnie wystrzelić,tak się poszczescilo.

nietoperek kochana mi tez kalendarzyk pokazuje dni płodne od 14 dnai do przewidywanego okresu bo w sumie ten kalendarzyk nie wie kiedy owulujesz :wink:
ja ci powiem tak- sex raz na 2 dni wystarcza- ja zaszłam 2 razy w taki sposób :whistle:
pamiętaj że jak za często to i chłopu się tak nie chce i plemniczki nie takiej jakości są. ja właśnie słyszałam jak Cin że żyją ok 3 dni więc jak co 2 dni będzie bara bara to na biedząco będzie dostawa plemniczków czekających na dorodną komórkę :smile_move:

Koliberek

Zatem spokojnie - jeśli nie masz "śliskich kocyków" i nie będziesz rzucać dzieckiem o ścianę, to nie zrobisz mu krzywdy :36_1_1:

Matko Kiliberek ty mnie czasmi rozwalasz :sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

bywały tutaj kobitki które pisały że właśnie faceci wybuchali że traktują je jak dawcy... ja mojemu nie mówię kiedy owu tylko go delikatnie zachęcam- bielizna, sama inicjuje :whistle: a on zdrowszy że nie wie że go 'wykorzystuje' dla plemników :wink::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Aha no i vivat dorodne komoreczki i silne plemniczki!!! :36_2_15:

:sofunny::sofunny::sofunny: Niech żyją!!

Ulala1986
bywały tutaj kobitki które pisały że właśnie faceci wybuchali że traktują je jak dawcy... ja mojemu nie mówię kiedy owu tylko go delikatnie zachęcam- bielizna, sama inicjuje :whistle: a on zdrowszy że nie wie że go 'wykorzystuje' dla plemników :wink::sofunny:

Mojego kusić nie trzeba, wystarczy wspomnieć o małym pukaniu i on już gotów. To jest król, czyli samiec rozpłodowy królika :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
bywały tutaj kobitki które pisały że właśnie faceci wybuchali że traktują je jak dawcy... ja mojemu nie mówię kiedy owu tylko go delikatnie zachęcam- bielizna, sama inicjuje :whistle: a on zdrowszy że nie wie że go 'wykorzystuje' dla plemników :wink::sofunny:

Aszzzz Ty przebiegla lisiczko :))
Muszę przetestować ten sposób, w sensie co by się nie wygadać o co komon :D hihihihi
Chociaż jak później będę lezala z nogami zarzuconymi do gory,moze cos podejrzewać hehehe :) Taki sposób podchwycony z lejdis ;) hehehe

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...