Skocz do zawartości
Forum

Planowanie płci dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Inkaaa chetnie podczytam twoja historie.
Mam nadzieje ze z wynikami meza bedzie wszystko dobrze, i ze wam sie uda.

A ja nadal bede probowala, dziekuje Raas za wsparcie, dla nas to zawsze jest juz na pocieszenie jedno dzieciatko, takze dzieki Bogu jest jedno malenstwo do kochania...
Dla mnie nei bedzie juz az takiej tragedii jak sie nie uda.
Zreszta wczesniej ja nigdy nie chcialam drugiego dziecka.
Teraz mam jakiegos fiola na ttym punkcie.

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
raas widzisz - moje wszystkie wyniki są bardzo dobre, teraz mój mąż będzie się badał i boję się, że okaże się, że On nie może mieć dzieci...

to napiszę Ci o naszych doświadczeniach - przed pierwszą ciążą mąż robiła badanie 2 razy i wg lekarza wyniki były kiepskie, zlecił badanie hormonów z krwi i jak czekaliśmy na wyniki, to ja już czułam, ze jestem w ciąży. A przecież wyniki był słabiutkie. trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Inkaaa, cos tam wyczytalam o twojej historii, pewnie nie wszytsko bo ja tu sie jeszcze nie lapie w tych watkach
ale widze ze jestes mlodziutka bardzo
dobrze ze juz zaczelas sie starac o dzidzie, napewno wkrotce sie uda
ja na pierwsze dziecko tez czekalam... dwa lata
ale nie to ze sie badalam..
poprostu nie uzywalismy zadnej antykoncepcji i przez (okolo )dwa lata nie zaszlam w ciaze
czulam ze moze cos jest nie tak ale az tak mi sie wtedy nei spieszylo z dzieckiem wiec bardzo sie tym nie martwilam...wtedy.

powiem wam ze ja nigdy wczesniej nie czulam potrzeby wewnetrznej bycia matka...
skonczylam 30 lat i nagle zapragnelam miec malenstwo, czuc to wszystko co nie bylo dla mnie az tak wazne 10 lat temu..
tzn kocham mojego syna ponad wszystko, bylam najszczesliwsza jak sie pojawil juz, bo sama wiadomosc o ciazy i ciaza to jakos tak....nie minelo jakbym to sobie teraz wyobrazala... nie wazne, nie na temat.

chodzi mi o to ze milo sie mi czyta jak ktos bardzo pragnie dziecka, to takie dojrzale i "macierzynskie"

ale historie ludzkie sa skomplikowane.

Odnośnik do komentarza

Inuś uwierz mi BĘDZIE DOBRZE w końcu musi być nie ma innej opcji...

Sama wiesz przez co JA przeszłam, ale nie zamierzam się poddawać, a z góry nie możesz zakładać że u Ł. coś bedzie nie tak, musimy być po raz wtóry pełne nadziei, że bedzie ok....

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Ja mam córke a teraz chłciałabym syna. Jestem dopiero w 5 tygodniu ciąży i czekam tylko na wizytę po 22 tygodniu aby zobaczyć co będę miała... Jednak podchodze do tego, że jak będzie córcia to nic nie szkodzi bo ważne aby zdrowe było jednak w głębi duszy chciałabym synusia ;) Nie wiem kiedy miałam dokładnie owujację natomiast strasznie bolały mnie jajniki i wtedy zdecydowałam się na bobaska... Może to były te istne dni płodne? :taniec1:

Chce tylko donosić tę ciążę a reszta w sumie nie powinna się liczyć :36_19_3:

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

Witam.
Ja pierwszą ciążę nie planowałam - chciałam po prostu mieć dziecko, więc nie zwracałam uwagi kiedy się kochaliśmy. Jest syn. Drugą ciążę chciałam syna, żeby im było raźniej razem, bo mała różnica wieku. Kochałam się w dniu owulacji i mam drugiego syna. Teraz bardzo chciałam mieć córkę. Naczytałam się wielu artykułów - kochałam się 4-3-2 dni przed owulacją, płytka penetracja i bez orgazmu dla mnie. Dieta też była inna niż z chłopcami bo byłam ogólnie na diecie. Natomiast wg wszelkiego prawdopodobieństwa będę mamą trzeciego syna (po pierwszych prenatalnych).

P.S. u mnie wg kalendarza chińskiego chłopcy powinni być dziewczynkami.
Znalazłam taką aplikację Narodziny 1:0 i u mnie się ona sprawdziła. Szkoda tylko, że ją znalazłam już po fakcie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...