Skocz do zawartości
Forum

Od serca dla dziecka - konkurs


Bebiko

Rekomendowane odpowiedzi

Od serca dla dziecka,to zdanie miłością pisane przez rodziców do dziecka,co w ich sercach mieszka.Gdy śmieję się czy płacze zawsze miłości potrzebuje,nigdy nie jest inaczej.Gdy córeczki naturalnie nie karmiłam,Bebiko jej podawałam bo tej marce zaufałam.OD SERCA DLA DZIECKA to hasło każdego kochającego rodzica oraz marki BEBIKO.P.s-Najcenniejszym podziękowaniem naszej córeczki za nasze kochające serce jest- Mamo,Tato kocham was.

Odnośnik do komentarza

Miłością żyję, miłość mną rządzi, każdy dzień zaczynam OD cudownej myśli, że mam Was, że mam dla kogo żyć. Chwila, kiedy postanowiłam Was mieć, kiedy snułam plany, jak to może być, okazuje się podszeptem SERCA spragnionego nieopisanego i wszechogarniającego uczucia, którego dzięki Wam mogę dzisiaj doświadczać. Wszystko co robię, podświadomie i świadomie robię DLA Was i ta myśl rozświetla mój byt. Bo bez Was tak naprawdę mnie by nie było… Patrząc teraz na Wasze śpiące twarzyczki radość miesza się z czułością a wzruszenie ze szczęściem – nie ma nic piękniejszego od widoku szczęśliwego, czującego się bezpiecznie DZIECKA, któremu nic nie zakłóca idylli snu… A niebawem będzie Was troje:) Kocham Was Moje Brzdące i dziękuję Wam że jeteście…

Żadne słowa nie oddadzą czym jest miłość matki, każdy moment życia dziecka pod czujnym okiem rodzicielskiej opieki przepełniony jest uczuciem, poświęceniem a w każdą (nawet prozaiczną) czynność wkładamy serce. Jak więc rozumiem „Od serca dla dziecka”?? Żeby nigdy o tym nie zapominać nawet w najcięższych chwilach… bo to nie tylko hasło, to przede wszystkim integralna część wspólnego życia – niekwestionowana idea codzienności….

http://s8.suwaczek.com/20070428580117.png
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-26082008005_2889182050_Szczepanek_4.jpg
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-23022010004_3182212835_Samborek_4.jpg
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-08102011030_2007646887_Adelcia_4.jpg

Odnośnik do komentarza

od serca dla dziecka
z miłości dla niego
a miłość do dziecka jest czysta bezinteresowna i pełna, nigdy tak pełnej miłości nie czułam jak czuję do moich dzieci... oddałabym wszystko by były szczęśliwe zawsze, by nigdy nie cierpiały ich smutek jest moim smutkiem ich łzy zalewają moje serce ich rany sprawiają, że moja dusza krwawi, chciałabym móc ochronić je przed wszystkimi i wszystkim co przykre i złe, chciałabym aby nigdy nie cierpiały ani tak bardzo ani tak troszkę...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najtrafniejszy jest tu cytat: "Dobrze widzi się tylko sercem, bo najważniejsze jest niewidoczne dla oczu." Wszystko to co najważniejsze i najcenniejsze dla nas samych i dla naszych małych skarbów jest wewnątrz nas, wewnątrz naszego serca. Nie ma znaczenia wygląd zewnętrzny czy ubrania, liczy się to co każdy z nas ma w sercu. I właśnie to jest najcennieszym skarbem jaki możemy podarować naszemu maleństwu. To co płynie z serca: miłość, cieprliwość a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Dajemy dziecku również wewnetrzną ochronę jaką jest karmienie piersią i odpowiednio dobrane mleko modyfikowane. To wszystko bierze się z potrzeby serca.

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgywl5lopj6o9.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv092n0azzw9lniu.png

Odnośnik do komentarza

Ofiarowuję Ci miłość
Dbam o Twoje bezpieczeństwo
Słucham Twoich potrzeb
Emanuję ciepłem
Robię dla Ciebie co w mojej mocy
Całuję Twoje kochane stópki
Asekuruję Twoje upadki
Daję Ci całą siebie
Lubimy wspólne zabawy
Angażujemy w nie całą rodzinę
Dostajesz moją cierpliwość
Zmieniam sie dla Ciebie
Interesują mnie Twoje problemy
Energią wypełniasz nasz dom
Czasem już nie mam sił
Kocham Cię mimo tego
A Twój uśmiech wynagradza moje wysiłki

Odnośnik do komentarza

Od serca dla dziecka - tu sprawa nie jest prosta, czy sercem czy rozumem wychowujemy dziecko.... Miłość to jedno z pierwszych skojarzeń jeśli myślimy o dziecku, lecz w tym wypadku wyjątkowo trzeba zsumować te dwie rzeczy i kierować się mądrą miłością. A co do serca, jak pisała Gabriela Zapolska "Są różne dzieci ... Dzieci serca, dzieci krwi, dzieci obowiązku. Najszczęśliwsze są dzieci serca." :in_love:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46537.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46538.png

Odnośnik do komentarza

14.VII.2008 – godziny przedpołudniowe – w ferworze przygotowań do ślubu i podekscytowana nową pracą nie zauważam, że okres spóźnia mi się już kilka dni. No jakby na to nie patrzeć, 7 dni temu powinien się pojawić, a tu „ani go widu, ani słychu”. No i kawa mi nie smakuje. Coś tu nie gra…Czy to możliwe, że udało nam się w pierwszym cyklu?

14.VII. – godz.19.58 – Będę mamusią!!!

28.VII. – na małym monitorze widzę wielki cud – łzy lecą mi ciurkiem, na twarzy pojawia się szeroki uśmiech – serduszko mojego Skarbka bije mocno i równo. Jestem najszczęśliwszą przyszłą mamą!!!

12.XI – Puk, puk – mamusiu jesteś tam? – stałam dziś pod galerią i w pewnym momencie poczułam coś, jakby łaskotanie, później delikatne kopnięcie, które powtórzyło się jeszcze 2 razy – znów ryczę, a ludzie patrzą na mnie jak na wariatkę. Mam to gdzieś! W końcu wiem, że jesteś tam naprawdę!

25.XI – dziś są moje imieniny – w prezencie dostaję od ginekologa zdjęcie usg, na którym podobno widać, że będę mamusią Natalki. Jestem szczęśliwa, a mąż skacze z radości, bo bobas jest zdrowy i ma wszystko na swoim miejscu :)

19.III – godz.4.50 – i stał się cud…Nie obyło się bez niespodzianek, od położnej słyszę: "I gdzie Pani ma tę dziewczynkę?" Zamiast Natalki na świecie pojawia się Kubuś – cudowny, śliczny, po prostu mój Skarb!

Te kilka wydarzeń z okresu pierwszej ciąży sprawiły, że przekonałam się, że macierzyństwo to dla mnie najważniejsze wydarzenie w życiu. To dla mnie połączenie wielu sytuacji, które razem tworzą niesamowicie wzruszającą całość. To chwile, które są ulotne, ale pozostają w pamięci na zawsze. I dlatego wszystko co robię dla moich dzieci, robię z miłością. Każdy uśmiech, każdy dotyk, każde słowo przepełnione jest tym uczuciem wypływającym z głębi mojego serduszka. A hasło: „OD SERCA DLA DZIECKA” jest moim mottem towarzyszącym mi już od prawie 3 lat i każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że warto dawać dziecku jak najwięcej miłości, bo ono odwzajemni nam to stokrotnie.

Odnośnik do komentarza

Hasło "Od serca dla dziecka" oznacza dla mnie jedno, że nie ma na tym świecie nic wiekszego i piękniejszego od miłości matki do małej istotki. Matka jest godowa wszystko uczynić aby jej dzieciatko nie cierpiała. "Matka nigdy nie odchodzi od kołyski, ani od Kalwarii, ani od grobu swojego dziecka."

Tak własnie rozumiem hasło "Od serca dla dziecka", które jest mi strasznie bliskie bo jestem najszczęśliwsza mamą na świecie :)

Odnośnik do komentarza

"Od serca dla dziecka" to wszechogarniająca fala miłości, szczęście, spełnienie, ale też poświęcenie, troska, nieprzespane noce, jednym słowem trud włożony w wychowanie dziecka - po prostu misja o kryptonimie "Macierzyństwo". Moją siłą napędową do życia jest mój 25-miesięczny synek. Pamiętam jak jeszcze parę lat temu z powątpiewaniem słuchałam, jak się okazało bezcennych wywodów mojej mamy na temat rodzicielstwa. Mówiła ona wtedy, że życie bez dzieci nie ma sensu, bo to pociechy dają największą motywację do działania i nadają kolorów naszemu życiu. Dziś to wszystko przerabiam sama, na każdym kroku doświadczam uroków macierzyństwa i przypływu szczęścia i witalności z nim związanej. Obserwacja codziennych postępów synka i zmian w nim zachodzących: pojawienie się pierwszych ząbków, wymawianie pierwszych słów, opanowanie trudnej sztuki siedzenia, raczkowania i w końcu chodzenia, a teraz to już biegania :) powoduje, że cały czas żyję na pełnych obrotach, jestem spełniona w roli matki i silnie zmotywowana do zapewnienia mojemu skarbeczkowi pięknych wspomnień z dzieciństwa. Odkąd jestem mamą stać mnie na wszystko, mogę dokonać więcej niż przedtem i wszystkie moje czyny mają wyjątkowy charakter, bo nie robię tego tylko dla siebie, z czysto egoistycznych pobudek jak kiedyś :)

Odnośnik do komentarza

"Od serca dla dziecka".
Zwrot ten niesie za sobą wiele ciepła. Pierwsze co mi przypomina, to to, że pod sercem swoje dziecko nosiłam. Kolejna rzecz jest taka, że z serca wszystko dla dziecka robiłam robię i będę robiła. Z serca czyli z miłości moje dziecko poczęłam, z serca je urodziłam i z serca je wychowuję. Z serca wszystko dla niego robię, z serca je kocham i z serca miłuję.
Od serca dla mojego dziecka wszystko zrobię, bo z serca wypływa moje miłośc do dziecka.
Od serca wypływa moja codzienna troska, z miłości do dziecka cały dzień z nim spędzam. Od serca zrobię wszystko dla mojego dziecka, bo tak jak każda matka - i ja kocham nad życie moje dziecko, z całego serca!

Odnośnik do komentarza

"Od serca dla dziecka" to wszystko co najlepsze co robimy dla naszego Maleństwa. Karmimy, przewijamy, tulimy, czytamy książeczki, bawimy się z nim, troszczymy się o niego, opiekujemy się nim jak najlepiej umiemy, tak jak nam serce podpowiada, w zdrowiu i w chorobie. Od serca dla dziecka jesteśmy w stanie wiele zrobić, wiele znieść i wiele wycierpieć.

"Od serca dla dziecka" na opakowaniach Bebiko kojarzy mi się właśnie z tym poświęceniem wkładanym w produkcję zdrowego mleka i tym poczuciem ludzi je produkujących, którzy chcą dzieciom podarować wszystko co najlepsze.

My mlekiem karmiłyśmy się tylko chwilę, ale był to najważniejszy moment życia mojej córeczki. W 27 dniu życia wylądowała w szpitalu w bardzo złym stanie i m.in. ze względu na podejrzenie alergii musiałam na kilka dni zrezygnować z karmienia piersią i oczyścić swój organizm z alergenów. Przewrotne to życie. "Od serca" znaczyło najpierw karmienie piersią, potem przez kilka dni najlepszym "od serca" co mogłam jej dać było właśnie mleko Bebiko (dziękujemy). Po kilku dniach antybiotyku i pobytu w szpitalu - wszystko się unormowało i znów wróciłyśmy do karmienia piersią i karmimy się tak do dziś. Ale już teraz wiem, że karmienie "spod serca" zamienimy na pewno na mleko "od serca". W końcu chcę (jak każdy rodzic) wszystkiego co najlepsze dla mojego dziecka. A to Bebiko było z nami w najbardziej krytycznym momencie życia naszej córki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...