Skocz do zawartości
Forum

Zmiana layoutu


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

dbozuta
Patrycja jeżeli szary to czarny to powodzenia :d

Czarny był zarezerwowany na nie miłe okazje




jezeli to szary to powodzenia:D

kiedys ,dawno dawno temu kobiety szly w czarnych sukienkach do slubu:D


co do kolorów to teraz mamy na nie wpływ, a wcześniej raczej nie bardzo, no to się wypowiadamy :)


a mamy?

Odnośnik do komentarza

dbozuta no dlaczego ubieramy dzieci w kolorowe ciuchy??
bo jakbysmy je ubrali w czarne to znaczy że mają żałobe? śmieszne!!
chłopcy do komunii chodza w czarnych garniturach, pan młody w dniu ślubu zaklada czarny garnitur (fakt zakladają tez w innych kolorach) wiec to znaczy że ten dzien jest dla nich smutny??
oznaką żałoby nie tylko jest czarny kolor ale i wstązeczka ktora jest dodawana na logo parenting....

wydaje mi sie tez że to ze nam sie podoba lub nie kolor loga nie ma najmniejszego znaczenia
bo zglaszac mamy cos co ewentualnie nie dziala a nie czy nam sie cos podoba czy nie ::):

a i jeszcze taka moja uwaga.....na glownej nie ma juz napisu "uzalezniona....." :whistle:
nie bedzie juz tego?

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Zdjęć dalej nie widać, ani tych starych ani teraz dodanych. Czarne logo jest do bani. Jak pierwszy raz po zmianach weszłam na parenting to pomyślałam ze ktoś umarł:kiepsko:Podoba mi się podział tematów na górze łatwo znaleźć interesujacy mnie w danym momencie temat.

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

Mama Monika,do zacytowanej mojej wypowiedzi,powinnas dolaczyc do czego sie ona odnosila:wink:



co do kolorów to teraz mamy na nie wpływ, a wcześniej raczej nie bardzo, no to się wypowiadamy :)



ja nie pytalam,czy mozemy wyrazac opinie
ale czy mamy wplyw na zmiany np koloru logo:wink:jak zasugerowalas w swojej wypowiedzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...