Skocz do zawartości
Forum

Top Model sezon II


Gość patusia23

Rekomendowane odpowiedzi

i ja chciałabym żeby wygrała Olga ale jakos wydaje mi się ze wygra Ania.... zaczyna pokazywac pazurki a jakby nie było ma najlepszą figurę do tego zawodu.
Niestety jak dla mnei to za chuda jest te kości bleeeeeeee ale realia........

co do wczorajszego odcinka to Ania znowu mnei zadziwiła...... :)
natomiast uważam że powinna wylecieć Michalina. Ale wydaje mi się że wyleciała ta co wyleciała bo sedziowie wiedzą ze ma dużą szanse osiągnąc wiele w tej branży a reszta niestety juz nei.

Odnośnik do komentarza

a ja nie chcę żeby wygrała Olga, choc od samego początku mi się podobała tak teraz jej nie znoszę! drażni mnie jej zachowanie i to co mówi, sama obgadała Ankę że poprosiła o drugą szansę na castingu a jak się w sukienke nie zmieściła to pytała czy nie mogą czegoś z tym zrobic albo zamienic sukienek,kombinowała jak mogła...Michalina jest fotogeniczna ale mi się nie podoba,wolałabym już Joannę w finale, bo choc na żywo jest okropna to na zdjęciach wychodzi extra! I myślę że wygra Ania Bałon, choc jej nie trawię od samego początku! Ale tak naprawdę należy jej się(nie sądziłam że będę w stanie to napisac ale taka prawda!) myślę że nie zginie w świecie skoro tak świetnie sobie i zachwycali się nią w Paryżu.Pokazała że nie jest "zwykła Anią" hehe i zmieniła się na plus;) tylko pozostaje jedno ale....czy widzowie zechcą na nią głosowac? ale nawet jak nie zagłosują to i tak wygra, wydaje mi się że to jest ustawione wszystko a głosy to tylko po to żeby zbic kasę.

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że będą na Anię głosować, bo Olga zarozumiała, a Michalina jest specyficzną osobą, ludzie różnie patrzą na zmianę płci. To co napisałam, nie oznacza że tak myślę, to tylko moje przypuszcenia ::): A Ania, to taka zwykła dziewczyna, która ciężką pracą dotarła tam gdzie jest. (mam na myśli jej schudnięcie i wszekie starania, których nie mozna jej odmówić). Pisałyście też o tym, zę tylko ona dawała buziaki na przywitanie i pożegnanie, i jedna z Was tego nie pochwaliła, jak dla mnie to znak że weszła w ten świat i nie traktuje jury jak bogów, których ma się obawiać... A to ważne, musi mieć poczucie własnej wartości, bo jak będzie w siebie wątpić (ja np Michalina), to nic nie osiągnie. Czasem swoją pewnością siebie można kogoś bardziej przekonać, niż świetnymi warunkami. O, to się rozpisałam :Oczko:

Odnośnik do komentarza

kamka88
Margeritka
weźcie mi wytłumaczcie o co chodzi z Michaliną i Michałem??? nie obczajam tego, miała być chłopcem, a jest dziewczynką, czy zmieniła płeć?????????

ja nie uważam tego za zmianę płci bo w sumie miała cechy obu płci a lekarze ją źle zdiagnozowali ,tu sobie poczytaj;)
Michalina Manios - tak wyglądała jako chłopak

ale ona sama w programie na początku mówiła że zmieniła płec.

Odnośnik do komentarza

kamka88

ja nie uważam tego za zmianę płci bo w sumie miała cechy obu płci a lekarze ją źle zdiagnozowali

tak czy siak to nie chcialabym byc na jej miejscu, ma dziewczyna silny charakter jak na doswiadczenie jakie ja spotkalo... a wiadomo ze dziecinstwo kluczowe dla tego na jakiego czlowieka wyrastamy...

Odnośnik do komentarza

Batka
kamka88

ja nie uważam tego za zmianę płci bo w sumie miała cechy obu płci a lekarze ją źle zdiagnozowali

tak czy siak to nie chcialabym byc na jej miejscu, ma dziewczyna silny charakter jak na doswiadczenie jakie ja spotkalo... a wiadomo ze dziecinstwo kluczowe dla tego na jakiego czlowieka wyrastamy...

a ja uważam że ona na tym bazuje....... i próbuje wzbudzić tym litość.... może ma ciekawe rysy ale moim zdaniem nie nadaje sie do tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...