Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Wyniki konkursu fotograficznego Bob Budowniczy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jak to w takich konkursach bywa, nie było łatwo
przesłaliście dużo naprawdę ciekawych zdjęć
z trudem wybraliśmy te 10

• poduszeczkę rybkę MiniMini i CD Przedszkolne przeboje otrzymują:

Anya, edi999a, BERNACKI, aakuku, atort111

• poduszeczkę rybkę MiniMini oraz książeczkę Bert i Ernie "Piekarze" otrzymują:

pulus2008, kurpiu, lwiczka123, dejanira5, agniecha83

gratulujemy
adresy wysyłajcie na konto- konkursy@parenting.pl koniecznie podajcie NICK, bez tej informacji nie wyślemy nagrody :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluję, ale nie podoba mi się, że głosowanie decyduje o wygranych (ciocia, babcia, koleżanka), moim zdanie to jest zadanie dla JURY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

laura
Gratuluję, ale nie podoba mi się, że głosowanie decyduje o wygranych (ciocia, babcia, koleżanka), moim zdanie to jest zadanie dla JURY.

"13. Spośród 40 zdjęć biorących udział w konkursie, które otrzymały największą liczbę głosów w okresie głosowania, jury redakcyjne serwisu Parenting.pl wyłoni 10 zdjęć, które zwyciężą w konkursie"

poza tym to jest zabawa-jesli ktoś ma ochotę to bierze w niej udział i dobrze się bawi :) więcej optymizmu ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Laura nie widziałam linka w twoim profilu, a z miłą chcęcią głosowałam na KAŻDE zdjęcie

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...