Skocz do zawartości
Forum

jak zajsc w ciaze?


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich na forum jestem tu pierwszy raz i mam taki problem. ja i moj narzyczony zdecydowalismy sie na dziecko a nam nie wychodzi staramy sie juz bardzo dlugo i nic teraz czekam na miesiaczke mam dostac 26 mam nadzieje ze nie dostane jak narazie moj narzyczony zauwazyl ze mam wieksze piersi ktore wlasnie mnie bola wiekszy tylek i wiekszy brzuszek choc ja tego na powaznie nie biore bo wiem ze to za wczesnie na takie zmiany choc powiem wam ze sama jestem zaskoczona moimi piersiami moze wy wiecie cos na ten temat? pomozcie!bo niewiem co mam myslec.

Odnośnik do komentarza

Witaj cytrusmint - my na wątlu "Czekające na 2 kreseczki" same zadajemy sobie to pytanie - jak zajść w ciążę. Już sporo czasu minęło a u nas póki co tylko dwa bociany ostatnio przyleciały ale przyleciały. Zapraszam na wątek staraczek do pogaduszek w temacie :mama:

a co do piersi.. hmmm... ja już dwa razy "twierdziłam" że mam ciążowe, ba nawet żylki widziałam. No ale okazuje się że u mnie tak jest przed @. Co nie oznacza, ze u Ciebie nie jest to objaw czego innego.

Zapraszam do naszego wątku - razem raźniej czekać.

Odnośnik do komentarza

Cytrusmint - kwas foliowy to podstawa więc jeśli starasz się o dziecko - zażywaj spokojnie jedną tabl dziennie. Wystarczy.

Wiesz no i ja już jestem na tym etapie, że "nie nastawiam się". Ba nawet wczoraj M powiedział mi "chyba i tym razem nie trafiliśmy" (ma takie przeczucie), więc już powoli zrezygnowanie nas dopada i smutek.. no ale za chwilę znów się podnosimy z tego bezsensu i staramy sie dalej. Bo jak to mówi Czoko z wątku czekające na 2 kreseczki :) trzeba się starać ciągle i ciągle na nowo bo jest o kogo.

Zapraszam Cię jeszcze raz na wątek http://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/139-czekajace-na-2-kreseczki-297.html#post207422 - tam jest nas więcej i na pewno będziesz mogła się wygadać do woli jak będzie Ci źle i chwalić się w niebogłosy jeśli okażą się to być II na teście. Zapraszam :36_33_6:

Odnośnik do komentarza

na watku czekajace na dwie kreseczki jest juz tego duzo wiec za dlugo mi czytac a jesli na ostatniej stronie napisze co mi dolega lub cos to okaze sie ze to juz bylo przerabiane dlatego zalozylam ten watek. piersi nadal mnie bola a do planowanej @ zostalo 6dni mam nadzieje ze juz nie dostane i wkoncu sie uda. sluchajcie powiedzcie mi czy z tym cynkiem to prawda? czytalam raz na innym forum ze zarzywanie przez meza cynku poprawia jego plemniczki sa wtedy bardziej wytrzymale czy ktos tak probowal?ponoc jednej dziewczynie tak sie udalo zajsc w ciaze przez miesiac zazywania przez jej meza cynku. moze wy cos na ten temat wiecie?

Odnośnik do komentarza

No cóż Twoja wola. Powiem tylko, że na wątku 2 kreseczek to tak naprawdę mało rozmawiamy o tym co komu dolega (bardziej dopada nas głupawka, choć i doły) i w zasadzie wszystkie mają te sme pytania i te same wątpliwości co Ty i za kązdym razem się one odnaiwją przy każdej @. A nawet jeśli wejdziesz i zapytasz o coś co Cię interesuje to czy było czy nie było to i tak nikt Twojego pytania nie pominie i dziewczyny chętnie odpowiedzą. Więc mimo wszystko ZAPRASZAM.

Co do pytania o cynk. Tak lekarz ostatnio mi powiedział, że nie zaszkodzi żeby przyszły tatuś zażywał cynk , np Salfazin bo to pogania trochę żołnierzyki i być może któryś tam uceluje w końcu. Poza tym ma dobry wpływ na prostatę więc w przyszłości może zapobiec róznym schorzeniom. Także spokojnie może łykać cynk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...