Skocz do zawartości
Forum

Depilacja


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Warto na pewno wybrać się do dobrego gabinetu w którym mają laser light sheer bo tylko on bedzie dawal dobre efekty [reklama usunięta]
Wszystkie dotychczasowe zdobyczne technologiczne nie są w stanie aż tak skutecznie działać z nadmiernym owłosieniem na ciele. Tyczy się to także lasera typu IPL, którego użycie wymaga kilkukrotnego powtarzania zabiegu, by przyniósł on oczekiwany skutek. Jego stosowanie może także prowadzić do miejscowego poparzenia skóry.

Zabiegi z zastosowaniem light sheer dają rzeczywiśćie trwałe efekty.

Odnośnik do komentarza

Ma jednak swoje wady. Po pierwsze wadą jest cena depilacji laserowej. Po drugie fakt, ze na włosy jasne slabiej działa ( na rude to już wcale) Po trzecie wadą takiej depilacji jest na pewno fakt, ze co roku trzeba powtarzać zabieg. Nie chcę tutaj Was do zabiegu zniechęcać, bo zabieg jest naprawdę świetny, ale dobrze jest mieć tutaj świadomość tych niedoskonałości.

Zerknijcie sobie tutaj https://selectbeauty.pl/blog/wszystko-co-warto-wiedziec-na-temat-depilacji-miejsc-intymnych/ Na stronie jest opisane jakie są obecnie polecane sposoby depilacji miejsc intymnych. 

Jeśli nie laser, to czasami dobrze jest zdecydować sie po prostu na wosk w doświadczonym gabinecie kosmetycznym. 

Odnośnik do komentarza
Gość Valerkia

No ale sama na przykląd nie mogłam zdecydowac sie na wosk 😉 Chociaż bardzo chciałam chodzić na wosk. Byłam kilka razy oraz mi osobiscie wosk nie służył bo mialam po nim spore podrazenienia oraz moja skóra wygladała bardzo źle.

https://dbam-o-zdrowie.pl/gladkie-nogi-na-wiele-lat-wyprobuj-depilacje-laserowa/

U mnie depilacja laserowa dała o wiele lepsze efekty i nie żałuję absolutnie, ze się na nia zdecydowałam. Na stronie jest opisane jak wyglada oraz jak zdecydować się na dobry laser. 

Odnośnik do komentarza

Po wosku i tak włosy odrastają a mi to w ogóle zaczęły wrastać 😞  W każdym razie jestem po zabiegach depilacji laserowej całych nóg i jestem mega zadowolona bo w kocu mam spokój z włochami. Na prawdę super sprawa, a teraz zaczęłam zabiegi na bikini. [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Selena10

Kochane, polecam zabieg depilacji laserowej, z doświadczenia polecam [reklama usunięta] w Toruniu, jeśli jesteście z tych okolic. Naprawdę jest komfort, jak nie trzeba ciągle używać maszynki albo płakać z bólu przy wosku, albo tracić czasu na depilator i potem męczyć się z wrastającymi włoskami… Dla mnie nie ma skuteczniejszej metody niż właśnie laser, szczególnie że dzięki nowoczesnej technologii w tym salonie skrócili bardzo czas trwania zabiegów, mają jakieś głowie ze Stanów, które są skuteczniejsze, dokładniejsze i szybciej działają. Ja widzę wiele plusów tej metody, a testowałam różne maszynki, woski czy depilatory…

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Robiłam bikini i łydki w Warszawie w salonie [reklama usunięta], włoski nie odrastają i na prawdę jestem bardzo zadowolona. Nie sądziłam, że to będą aż tak dobre efekty. Polecam każdej z was, to są dobrze zainwestowane pieniądze, na pewno nie pożałujecie 🙂 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Depilacja laserowa to rzecz super, na prawdę uzależnia 🙂 Ja chodzę w Warszawie do salonu [reklama usunięta]. Efekty są super, już zapisałam się na kolejne wizyty..
Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja robię depilację w domu. Jestem entuzjastką woskowania i kluczem do sukcesu jest dobrej jakości produkt. Dobrze rozgrzany wosk do profesjonalnego użytku zawsze zadziała lepiej niż plasterki z drogerii. [reklama usunięta]
Bardzo polecam jeśli chcecie mieć gładkie ciało na dłużej.  

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Ważne jest żeby depilacja była zrobiona laserem vectus, ja mam porównanie i ten na prawdę jest najlepszy, ma tez chłodzącą głowicę. Salon [reklama usunięta] jest sprawdzony i ja z efektów jestem bardzo zadowolona. Teraz sa tam duże promocje i aż grzech nie skorzystać 😉
Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...