Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na infekcje pęcherza


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałam w innym wątku o tym, że staram się dbać o zdrowie rodziny, ale niestety nad wszystkim jesteśmy w stanie zapanować. I tak właśnie jest w przypadku mojego pęcherza. Rzadko mam ten problem, ale jak mnie już złapie to dość długo trzyma. Co prawda piję tradycyjnie sok z żurawiny, robię nasiadówki z rumianku choć wiem że nie pomagają zwalczać tylko łagodzą ból i biorę Urextra. Czuję się o niebo lepiej niż w pierwszym dniu.

Zastanawiam się jakie Wy macie sposoby na infekcje pęcherza?
Bo wiem, że nie na każdego działa to samo :/

Odnośnik do komentarza

Ja staram się uderzać w organizm od środka. Nasiadówki to nie dla mnie.. bo potem piecze mnie niesamowicie.. :/ Woda owszem, ale gazowana :P więc nie wiem czy dobrze działa na pęcherz.. Ja słyszałam o jeszcze jednym sposobie.. Może niezbyt poprawnym, ale picie piwa bo zawiera drożdże piwne .. które mają pozytywne działanie na pęcherz tak jak Urextra bo w składzie jest beta-glukan. A co do badań moczu.. to po infekcji staram się je robić, jak wyniki są nie do końca zadowalające to idę to lekarza.. :/ Choć nie lubię :P

Odnośnik do komentarza
Gość klaudynna

Wszystkie podane są sposoby są całkiem dobre, niestety u mnie nie wszystkie działają i muszę wspomagać się farmaceutykami. Oczywiście, na rynku jest ich prawdziwe zatrzęsienie i czasem nie sposób się zdecydować. Zazwyczaj wtedy szukam leku na efarmaceuta.pl to całkiem fajna baza z opiniami uzytkowników, a nawet można skonsultować sie z farmaceutą za pomocą formularza kontaktowego.

Odnośnik do komentarza

ostatnio jak nic mi nie pomagało już na ból pęcherza to dla bezpieczeństwa byłam zmuszona skonsultować to z lekarzem. Poprzez aplikację lekarzObok zamówiłam wizytę domową i ciągu 40 minut lekarz był juz u mnie w domu. Przeprowadził ze mną pełny wywiad, przepisał mi Cipronex i dał skierowanie na badanie moczu,. jak jest silny ból to nie ma co zwlekac z wizytą lekarską

Odnośnik do komentarza

Urofuroginum max, bardzo szybko mi pomaga. Kiedyś miałam z tym dużo większy problem, czasem po prostu wystarczy założyć dodatkowy sweter i nie usiąść na zimnej ławce :) Dwa litry wody to też podstawa, warto spróbować bo niesamowite ile to dodaje energii w ciągu dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...