Skocz do zawartości
Forum

Zabawki dla dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice często nie wiedzą, jak wybrać dobre zabawki dla dzieci, tak, by dostarczały dziecku możliwości rozwoju, a równocześnie sprawiły, żeby dziecko bawiło się z radością. Nikt chyba nie chce, by zabawki edukacyjne dla dzieci, wybrane z pełnym zaangażowaniem, zostały rzucone przez dziecko w kąt od razu po ich otrzymaniu. Najważniejsze, aby zabawka dla dziecka budziła w nim zainteresowanie i chęć do zabawy.czytaj dalej

Odnośnik do komentarza

Wybor zabawek to naprawdę ciężka sprawa. Dzieci teraz są wymagające. Pewne jest jedno, że musimy dawać dzieciom to co im się podoba, a nie to czym nam się wydaje, że dziecko powinno się bawić. W innym przypadku niestety pieniądze nasze są zmarnowane, a zabawki rzucone w kąt. Według mnie zabawka powinna wzbudzać zainteresowanie, ale bawiąc się nią dzieci też powinny się uczyć. Ja bardzo lubię zabawki interaktywne.

Odnośnik do komentarza

Bo zabawki interaktywne sa rewelacyjne. Sama taką chętnie się bym pobawiła. Te misie, lalki są fantastyczne. Widzialyscie może reklamę takiego interaktywnego futrzaka o imieniu Furby? Bardzo mnie zaciekawila ta zabawka i chciałabym ja kupić swoim dzieciakom i czekam wiec na opinię.

Odnośnik do komentarza

To w takim razie i ja dolaczę się do dyskusji, bo od trzech miesięcy jestem posiadaczką Furby`ego. Jednym słowem-strzal w dziesiątkę. Dzieci zachwycone i ciągle się bawią, ą Furby ciągle zaskakuje czymś nowym. Ciekawe ile ma jeszcze niespodzianek dla nas.

Odnośnik do komentarza

Aplikacja pozwala na karmienie zwierzaczka urozmaiconymi produktami, można tlumaczyć język jakim mówi Furby. puszczać muzykę, żeby furby tańczył. Taka aplikacja dostępna jest dla telefonów z androidem oraz dla iPhone. Sama aplikacja jest darmowa i można ją ściągnąć z App Store i Google Play

Odnośnik do komentarza

Tylko nie zapominajmy o aktualizacji aplikacji bo mogą nam umknąć inne funkcje. Aczkolwiek te, które obecnie posiadam na telefonie są super. Pozwalają karmić go jedzeniem, które przechowuję w spiżarni. Aplikacja pozwala również na tłumaczeniu języka furbijskiego na polski i nawet daje ze słownika furbijskiego pełne definicje.

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja aplikacji to nic trudnego. Wystarczy ponownie wejść (zależnie od rodzaju telefonu) do Google Play lub App Store i kliknąć na aktualizację. Za każdym kolejnym razem gdy do aplikacji pojawi się coś nowego aktualizacje pobiorą się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Gość katarzyna.ga

Dla kogoś kto kompletnie nie ma pojęcia o tych wszystkich nowinkach technologicznych coś takiego to czarna magia ;) do kupna zabawki namówiła mnie siostra i idąc za jej przykładem sprawiłam dzieciakom niespodziankę, bardzo się ucieszyły, ale oczywiście to one pokazywały mi wszystkie dodatki do Furby'ego :)

Odnośnik do komentarza

Ten Furby to świetna zabawka dla dzieciaczków, a i dorośli też czasem lubia przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i przylaczają się do zabawy. Więc jeśli rodzić poważnie podchodzi do zabawy swoich dzieci to zbliżają się święta i warto pomyśleć o takim prezencie.

Odnośnik do komentarza

To ja jeszcze mogę polecić inną aplikację na telefon o nazwie BEFIT, która w bardzo dobry sposób pozwala na rozwijanie u dziecka zdrowych nawyków żywieniowych. Naprawdę to jest ciekawa rozrywka dla dzieci, a dodatkowym plusem jest fakt, że aplikacja jest bezpłatna.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam postawić na zabawki, które potrafią wpłynąć na rozwój dziecka i które będą stymulować go podczas uczenia nowych umiejętności. Dobrym przykładem takiej rozrywki są m.in. Zabawy fundaMentalne - cykl książeczek dla rodziców ze scenariuszami mądrych zabaw. Opracowano je dla maluchów od 0 do 6 lat. I przykładowo, jest np. zeszyt o nazwie "Rusz ręką 1", który proponuje zabawy prowadzące do skordynowania ruchów niezbędnych do nauki pisania. Zabawy zostały tak dobrane, aby dziecko przechodziło od tzw. dużych ruchów do coraz bardziej wyspecjalizowanych. A przy okazji sugerowane zabawy rozwijają wyobraźnię, kreatywność i uczą zaangażowania. Myślę, że każdy rodzic powinien poczytać o tym produkcie więcej. Można odwiedzić w tym celu stronę Zabaw fundaMentalnych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...