Skocz do zawartości
Forum

Kwietniaki - kwiecień 2012


delfina5

Rekomendowane odpowiedzi

Miska gratulacje;) ale sliczny Bobasek:)

Idą święta wielkiej nocy,
maluj jajca bez pomocy,
jedno czarne drugie białe
i miej życie doskonałe,
Idź je święcić jak co roku,
te w koszyku nie te w kroku,
A gdy wszystko już będzie przygotowane,
to święta na pewno będą udane

Ja tam urodzily sie juz jakies Nowe Kwietnioweczki??

Jestem Szczęśliw

Odnośnik do komentarza

Kamai
hejka

ooo juz 3 mamusie rozpakowane:) ale superr Gratulacje...

dziewczyny a mozecie mi pisac tutaj kto kiedy urodzil?? bym mogal pogratulowac;) jak narazie nie jestem na prywatnym watku??

u mnie dzisiaj sielanka spacerek troszke cieplego powietrza sie nałykała i sloneczka

Urodziła Magda,Bożena Igla ,aaaaaaq,Justa,
Pierwsze 3 w marcu a ostatnie 2 w kwietniu :):)

Odnośnik do komentarza

Witam Was wszystkie, czasami sobie tu zaglądam jeszcze. Kiedyś sobie z Wami troszkę pisałam, więc jestem zobowiązana zawiadomić Was iż również już jestem mamusią, własnie dziś wróciliśmy do domku.

Urodziłam 02.04 Adama Jakuba
Miałam cc (niestety podejrzewano stan przedrzucawkowy i szybko podjęto decyzje o zakończeniu ciąży 9 dni przed terminem) Malutki urodził się drobny 3110 g, 51 cm, ale co najważniejsze dostał 10 punktów i jest calutki zdrowiutki.

Jeśli pamiętacie to miałam mieć córcię, a tu taki numer przy porodzie i mam synka, najważniejsze że już najgorsze za nami (mały się nie namęczył a ja też już prawie jestem sprawna jak przed cięciem)

Gratuluje wszystkim które też już urodziły, a także trzymam kciuki za pozostałe te, które są jeszcze 2w1

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32165

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58904.png

Odnośnik do komentarza

m2428m
Witam Was wszystkie, czasami sobie tu zaglądam jeszcze. Kiedyś sobie z Wami troszkę pisałam, więc jestem zobowiązana zawiadomić Was iż również już jestem mamusią, własnie dziś wróciliśmy do domku.

Urodziłam 02.04 Adama Jakuba
Miałam cc (niestety podejrzewano stan przedrzucawkowy i szybko podjęto decyzje o zakończeniu ciąży 9 dni przed terminem) Malutki urodził się drobny 3110 g, 51 cm, ale co najważniejsze dostał 10 punktów i jest calutki zdrowiutki.

Jeśli pamiętacie to miałam mieć córcię, a tu taki numer przy porodzie i mam synka, najważniejsze że już najgorsze za nami (mały się nie namęczył a ja też już prawie jestem sprawna jak przed cięciem)

Gratuluje wszystkim które też już urodziły, a także trzymam kciuki za pozostałe te, które są jeszcze 2w1

Witaj witaj , no to ładny psikus ;) :11_9_16: Gratulacje i wszystkiego co najlepsze dla Was:36_1_11:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...