Skocz do zawartości
Forum

Trauma po wypadku samochodowym


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę, ponieważ nie daję sobie rady z emocjami po wypadku samochodowym w którym uczestniczyłam ja moim 2-letnim synkiem. W wyniku bardzo złej nawierzchni (dziury w drodze) pękła mi opona i straciłam panowanie nad kierownicą. auto "samo" jechało, niestety najechało na koleiny na jezdni i w związku z tym samochód dachował, koziołkował (dosłownie leciał w powietrzu).cudem przeżyłam wraz z synkiem.byliśmy zapięci pasami bezpieczeństwa, a dziecko było w fotelku. Synkowi nic sie nie stało, ja mam uraz głowy i kręgosłupa( ale nie jest źle). gorzej psychika....co by było gdyby...mija drugi tydzień od wypadku a ja nie potrafię normalnie funkcjonować!!!!wszyscy to bardzo przezyli.nie wyobrażam sobie siebie za kierownicą teraz. jestem albo wkurzona, albo smutna, czaem popadam w histerię. kiedy to sie skończy?????
meren

http://www.suwaczki.com/tickers/j36rs8fwbku9m72j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eglm4pteq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5er8ue6lm4.png

Odnośnik do komentarza

Odzywam sie dopiero teraz, bo bylam na urlopie.
To musiało byc straszne przezycie dla Pani! Nie dziwie sie wcale, ze teraz caly czas doswiadcza Pani jeszcze silnych emocji po tym wypadku. To zupelnie naturalna reakcja, tak sie dzieje. Mam nadzieje, ze po prawie miesiacu od tego wydarzenia jest juz lepiej i ze poradzila sobie pani z powrotem do prowadzenia auta.
Jak to dobrze, ze nic Wam sie nie stalo, Pani i synkowi! ...
Prosze nie obarczac siebie poczuciem winy, to nie Pani wina, ze do tego doszlo.
Zycze szybkiego powrotu do formy.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku, szczególnie jeśli dokuczają: poczucie winy, kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi zachęcamy do kontaktu (tel 509127858; email terapia@psych.uw.edu.pl). Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych. W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Program „Trakt II” jest finansowany ze środków na badania naukowe jest, więc bezpłatny dla pacjentów (do momentu wyczerpania środków). Prowadzi go Uniwersytet Warszawski.
Ostatnie lata specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników wypadków komunikacyjnych pozwoliły nam na skuteczną pomoc kilkuset osobom cierpiącym na zespół tzw. stresu pourazowego. Szczegóły programu na www.wypadki-drogowe.pl
Z wyrazami szacunku
Zespół programu „Trakt II”
www.wypadki-drogowe.pl, tel 509127858

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...