Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
dzidzia21

Najpiękniejsze imiona!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ducia

U mnie w domku jest Melania. Od zawsze wiedziałam że tak będzie miała na imię moja córeczka. I pasuje do niej jak nic. No i charakternego synusia Oliwierka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U nas za dwa i pół tygodnia pojawi się córeczka.
Wybraliśmy z mężem zgodnie imię dla niej - Lili (Liliana, Lilka, Lilianka) jest kilka opcji do różnej kategorii wiekowej. Najczęściej będziemy wołać po prostu Lili :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lina_90

Witam.
Ktore imię jest ładniejsze Waszym zdaniem...Julia czy Sara ?
Nie dlugo przyjdzie na świat nasza dziewczynka i nie mozemy sie zdecydować na imię..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sara jest na pewno bardziej oryginalne i mniej dziewczynek ma tak na imię. Osobiście jednak bardziej podoba mi się Julia, sama zastanawiam się na tym imieniem.
Ale to może troche dlatego, że wszystkie Sary jakie znam są... średnio inteligentne i po prostu to imie jakoś nienajlepiej mi się kojarzy :)

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9i17dz7mtv.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Julita?
Aurelia?
Emma?
Sara?
Olivia?

Dużo jest ładnych imion na dziewczynkę ...trzeba dopasować do nazwiska i najważniejsze żeby się rodzicom podobało

a href="http://

a href="http://

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość annamamma

Z powyższych wybrałabym Julitę.
Moje córki mają na imię Dorota a druga Daria. Osobiście nie podobają mi się "nie polskie" imiona. Ale jeśli się komuś podoba dać takie imię swojemu dziecku to jego wybór i w zasadzie nic mi do tego :-)
Myślę że ważne jest dać takie imię dla dziecka którego forma występuje w każdym kraju (w każdym języku) np. Elżbieta, Natalia, Ewa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika 79

A ja napiszę tak... Pracuję w szkole w młodszych klasach podstawówki są na liście po 2-3 Amelie, Lenki, Maje, tyle samo Kacprów, Alanków...w gimnazjum zaś po kilka Magdalen, Katarzyn, Jakubów. W przedszkolu zaś trafiają się imiona typu Oktawian, Fabian, Laura, ale też Franciszek, Maria, Jan, Stanisław. Modą regionalną jest imię Faustyna, najprawdopodobniej od wezwania tutejszej parafii.
Lubię zaś, na parafialnym cmentarzu, na najstarszych nagrobkach odnajdywać analogicznie imiona praprzodków : Marianna, Franciszka, Anzelm, Bolesław, Helena, Hanna....
Zataczamy krąg i imiona z nagrobków ożywają...
Prywatnie mam Maksymiliana i Gabrielę a czekam na Franciszka lub Franciszkę... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monisiaczek

A ja mojej córci chcę dać na imię Felicja. No i część znajomych do pytuje..." Tak jak skoda felicja?" A mnie trafia szlag ... Co ma piernik do wiatraka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam cztery córki i mówiąc szczerze,choć tyle pięknych imion,pomysłu mi brakło. Ale preferuję polskie imiona,proste,łatwe w wymowie i ładne przedewszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emimo

~gosiak
ja swojemu bobaskowi dam jak będzie dziewuszka- Samanta,a jak chłopak to Eustaszek:) heh! a poażnie to dla chłopca nie mamy jeszcze żadnego konkretnego pomysłu.Podoba mi się Konrad,Rafael,Daniel...

Eustachy ładnie, szkoda, że jako żart to traktowałaś, bo imię niczego sobie. Na kanwie mody na "dziadkowe" imiona wypada zdecydowanie dobrze.
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emimo

~blankad
Mam już synka Benedykta-Benia a za 3 tygodnie urodzi się jego siostra Blanka.Imiona wybraliśmy już kilka lat temu a teraz tak nam sę udało ze bedzie para.

Benedykt - bardzo lubię ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emimo

Waniliowa
Wyczekuję córeczki, dajemy jej z narzeczonym na imię Melissa. :)

Melissa - też bym chciała...
na razie rozważamy: Hiacynta, Daniela, Eugenia, itp.
Andrzej, Mikołaj, Marcin, itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Inkamoja

A nam bardzo podoba sie imie Inka i tak chcemy nazwac nasza corcie. Nie znamy zadnej bedzie jedna jedyna. Nie jest to imie oklepane a przyjemne dla ucha. Co wy sadzicie o tym imieniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anaksandra

Jagoda fajna. Jagna i Dobrochna rowniez. Moja niunia ma na imie Kasandra.
Dla drugiej dzieczynki wybralabym Tomira, a dla chlopca Sambor lub Domarad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...